Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

Zlocik , zajebioza tylko trza było sie nachodzić !! Nasza młodzież jest nie do zdarcia, POGO było polskie !! Klimacik przy namiotach - sielanka rodzinna. Poza małym spięciem, jak to w rodzinie bywa. Stwierdzam autorytatywnie że najlepsze na zlocie były "KUKUŁKI" a najładniejsze ................... nasze polskie babajagi Nie zabrakło też baranów co to światel nie wyłączają a potem wożą się lawetami tudzież innymi sprzętami. Generalnie same plusy i ................ do zboczenia za rok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi nic nie przeszkadzało!!!super zlot!!! za rok sie meldujea co do trombienia i flag to musze powiedzieć że znam tych ludzi. nic niestosownego nie widziałem i wiem że to prawdziwi motocykliści sąjeżdżą od kilkudziesięciu lat, kochają motocykle i i nasz kraj (stąd te flagi)nic nie manifestowali!!!!!! poprostu pokazali że są Polakami z POLSKI!!!!miło popatrzeć na tak dumnych ludzi!!!! a motocykle mieli super... nie jakieś plastiki tylko oldskulowe rasowe maszyny. co tydzień meldują sie na jakimś zlocie,gadałem z gościami z czeskiego dragona, powiedzieli ze pożądne polaki przyjechały.i jeszcze jedno czy oni komukolwiek zwracali uwage że niestosownie sie zachowuje, strzela z gaźnika, pali gume czy grzeje kolektory bez rury lub żyga jak świnia w krzakach...?pozdrawiam prawdziwe motocyklistki i motocyklistów co wiedzą o co chodzi na zlotach i po co tam jadą.do zobaczenia na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nic nie przeszkadzało!!!super zlot!!! za rok sie meldujea co do trombienia i flag to musze powiedzieć że znam tych ludzi. nic niestosownego nie widziałem i wiem że to prawdziwi motocykliści sąjeżdżą od kilkudziesięciu lat, kochają motocykle i i nasz kraj (stąd te flagi)nic nie manifestowali!!!!!! poprostu pokazali że są Polakami z POLSKI!!!!miło popatrzeć na tak dumnych ludzi!!!! a motocykle mieli super... nie jakieś plastiki tylko oldskulowe rasowe maszyny. co tydzień meldują sie na jakimś zlocie,gadałem z gościami z czeskiego dragona, powiedzieli ze pożądne polaki przyjechały.i jeszcze jedno czy oni komukolwiek zwracali uwage że niestosownie sie zachowuje, strzela z gaźnika, pali gume czy grzeje kolektory bez rury lub żyga jak świnia w krzakach...?pozdrawiam prawdziwe motocyklistki i motocyklistów co wiedzą o co chodzi na zlotach i po co tam jadą.do zobaczenia na drodze...
Jak słysze że "armatura to nie motocykl" albo tekst typu "motocykle mieli super... nie jakieś plastiki " to mnie rozpierdala !! Zmień brama lekarza, bo twój cie oszukuje !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochają motocykle i i nasz kraj (stąd te flagi)nic nie manifestowali!!!!!! poprostu pokazali że są Polakami z POLSKI!!!!miło popatrzeć na tak dumnych ludzi!!!!
No i wszystko fajnie, mi to nie przeszkadza, nie rozumiem tylko dlaczego na czeskim zlocie obok polskiej flagi wisi amerykanska. Moze na ta okazje by ja na czeska zamienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nic nie przeszkadzało!!!super zlot!!! za rok sie meldujea co do trombienia i flag to musze powiedzieć że znam tych ludzi. nic niestosownego nie widziałem i wiem że to prawdziwi motocykliści sąjeżdżą od kilkudziesięciu lat, kochają motocykle i i nasz kraj (stąd te flagi)nic nie manifestowali!!!!!! poprostu pokazali że są Polakami z POLSKI!!!!miło popatrzeć na tak dumnych ludzi!!!! a motocykle mieli super... nie jakieś plastiki tylko oldskulowe rasowe maszyny. co tydzień meldują sie na jakimś zlocie,gadałem z gościami z czeskiego dragona, powiedzieli ze pożądne polaki przyjechały.i jeszcze jedno czy oni komukolwiek zwracali uwage że niestosownie sie zachowuje, strzela z gaźnika, pali gume czy grzeje kolektory bez rury lub żyga jak świnia w krzakach...?pozdrawiam prawdziwe motocyklistki i motocyklistów co wiedzą o co chodzi na zlotach i po co tam jadą.do zobaczenia na drodze...
Tylko szkoda ,że te porządne Polaki zamiast bawić się jak inni , tylko przeszkadzali jeżdżąc tam i z powrotem pod sceną z tymi fanami. Czyżby muzyka nie przypasiła? Spokojnie za rok zagra Krawczyk i Pod Budą. Dupni pseudo harleyowcy na swoich pięknych oldskulowych maszynach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do trombienia i flag to musze powiedzieć że znam tych ludzi. nic niestosownego nie widziałem i wiem że to prawdziwi motocykliści sąjeżdżą od kilkudziesięciu lat, kochają motocykle i i nasz kraj (stąd te flagi)nic nie manifestowali!!!!!! poprostu pokazali że są Polakami z POLSKI!!!!miło popatrzeć na tak dumnych ludzi!!!! a motocykle mieli super... nie jakieś plastiki tylko oldskulowe rasowe maszyny. co tydzień meldują sie na jakimś zlocie,gadałem z gościami z czeskiego dragona, powiedzieli ze pożądne polaki przyjechały.
Usmialem sie do rozpuku z tego tekstu haha A wiec dzieciaku po pierwsze, ksiazka do reki i zobacz jak pisze prawdziwy polak slowo "trombienie" haha. Po drugie mialem namiot obok tych "prawdziwych polakow" i slyszalem ich wypowiedzi na temat zlotu, miejsca pobytu i spania pod namiotami, usmiac sie idzie na samo wspomnienie tych klotni, o malo w pysk by dali temu co ich przywiosl do Vendryni, ze taki syf, nic im sie nie podobalo. Odnioslem wrazenie ze sa pierwszy raz na zlocie. Pewnie, jak pochlali to juz im nie przeszkadzaly warunki, piekne widoki gor. Ci wspaniali Polacy obok polskiej flagi wozili flage USA, pewnie to tez prawdziwi amerykany haha.I na koniec cos ci sie w glowce pokielbasilo, "mieli super motocykle" i wg ciebie to prawdziwi motocyklisci, hmmm ciekawostka, to ja ci zapowiadam, ze nie liczy sie czym jezdzisz, tylko ze jezdzisz i nie jestes malkontentem skoro przyjechales na zlot. Nie licz na hotel 5 gwiazdkowy, a strzelanie w rure to nieodlaczny element zlotu. Na szczescie tych prawdziwych motocyklistow haha nie bylo widac na zlocie elephantow To tak dwa slowa musialem wtracic, jak przeczytalem te peany na czesc tych ludzi. Wierze, ze im dluzej beda jezdzic to stana sie motocyklistami, czego im z calego serca zycze.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.