Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to byl zlot a nie zjazd emerytow...halas musial byc w zywcu co raku tez sie wyglupiamy i jakos nikt wielkich problemow z tym nie mialszkoda ze w tym roku zywiec nie wypali...
...pewnie że musi i zawsze będzie ...a jak komuś przeszkadza to niech jedzie na pielgrzymkę z moherowymi beretami to będzie odpowiednie towarzystwo dla niego
To wyscie kua robili ten przeklenty halas w nocy/nad ranem?! ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej utkwil w pamieci "taniec "pod scena ,zwlaszcza w wykonaniu Daroxxx7,mialem z tego niezly ubaw , ale sam nie odwazylem sie wziasc w tym udzialu, niezly hardkor ,hiszpanska corrida to przy tym dziecinna zabawa
eee przesadzasz jaki klimat i muzyka, taka impreza
szkoda ,ze nie slyszalem , piece pewnie mieliscie rozgrzane a ja tak okrutnie marzlem
Az mi Cie bylo zal...
hehe to teraz tym bardziej sie zastanawiam co wy w tym namiocie w karty graliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po leku doszedlem do siebie vendrynia jak zwykle konkretnapazanka pod scena zajebiozotak jak mowi pacza mozna by dlugoo pisac i pisacco do zdjecia wydechu z mojej pierdziałki jezdze na zloty w czechcach kilka lat i to wlasnie zawsze z czechami jest najwieksza rabanka i szafa graa szczyt swojej glupoty pokazali wlasnie polacy, bo jak ktos o 21 idzie spac i przeszkadza mu prykanie z "pierdziałki" i jeszcze odpwerdala takie szopki to rece opadaja, czemu wybieram zloty w czechach, bo tam zawsze bylo malo polakow no i niestety z vendryni robi sie polski zlot w czechachale to tak nawiasemza rok tez bede na 100% bo vendrynia to vendrynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl zlot a nie zjazd emerytow...halas musial byc w zywcu co raku tez sie wyglupiamy i jakos nikt wielkich problemow z tym nie mialszkoda ze w tym roku zywiec nie wypali...
Heh ale jak widziałem to emeryci umieją nieżle do..........lićjak znam żywiec to w parku maszyn nikt takich rzeczy nie robi kolego ,tak że nie pisz że tłumik ściągałeś w Zywcu .i powodzenia na zlotach MC bo organizują je sami emeryci:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale jak widziałem to emeryci umieją nieżle do..........lićjak znam żywiec to w parku maszyn nikt takich rzeczy nie robi kolego ,tak że nie pisz że tłumik ściągałeś w Zywcu .i powodzenia na zlotach MC bo organizują je sami emeryci:)
pierwsza czesc zostawie bez komentarza (zaluje ze ominela mnie ta niesmaczna akcja) a co do zywca to jak uda mi sie w przyszlym roku tam wpasc to mam nadzieje sie tak dobrze bawic i z tak "normalnymi" motocyklistami jak w dwa lata temu...a z toba kolego chetnie sie spotkam przy najblizszym mozliwym zlocie by przegadac ta kwestie przy kulturalnym piwku pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza czesc zostawie bez komentarza (zaluje ze ominela mnie ta niesmaczna akcja) a co do zywca to jak uda mi sie w przyszlym roku tam wpasc to mam nadzieje sie tak dobrze bawic i z tak "normalnymi" motocyklistami jak w dwa lata temu...a z toba kolego chetnie sie spotkam przy najblizszym mozliwym zlocie by przegadac ta kwestie przy kulturalnym piwku pozdrawiam!
heh ciesze się że ci sie podobało bo zlocik w Żywcu organizowałem .pozdrawiam .a piwko jak najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo gadac, taki zlot z taka ekipa nie moglo byc inaczej.. ja chce zas. ale niestety z przykryscia musze stwierdzic ze pojawiaja sie tam ludzie ktorzy wogole nie czaja bazy, to nie festyn ogolnie dostepny dla gawiedzi tylko zlot dla ludzi ktorzy chca sie wyszalec. DO ODCIECIAAA!!! ;D
całkowicie sie z tym zgadzam, spotkałem niestety kilku takich którzy pojawili się tam w dresach i pytali którędy da się wejść za friko - niestety byli z Polski Co do hałasowania też się zgadzam, spokojnie spać to można sobie w domu albo w jakimś ośrodku wypoczynkowym ale nie na zlocie a już tym bardziej nie tym zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie sie z tym zgadzam, spotkałem niestety kilku takich którzy pojawili się tam w dresach i pytali którędy da się wejść za friko - niestety byli z Polski Co do hałasowania też się zgadzam, spokojnie spać to można sobie w domu albo w jakimś ośrodku wypoczynkowym ale nie na zlocie a już tym bardziej nie tym zlocie
OK ze wszystkim się zgodzę ,na zlocie nikt nie spał o 21 ale siedząc wieczorem w namiocie mając tłumik strzelający 1,5metra od namiotu to lekka przesada.to przynajmniej gość przestałby strzelac na tą chwilkę jak ktoś wchodzi do namiotu co nie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ze wszystkim się zgodzę ,na zlocie nikt nie spał o 21 ale siedząc wieczorem w namiocie mając tłumik strzelający 1,5metra od namiotu to lekka przesada.to przynajmniej gość przestałby strzelac na tą chwilkę jak ktoś wchodzi do namiotu co nie:)
Obydwie strony racje maja, dlatego ja co roku parkuje sprzeta na dole i tam daje w palnik. Na gorze halas nie jest tragiczny a na dole jest to atrakcja.Na zloty jezdzimy po to, zeby sie wspolnie dobrze bawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamdoszedłem do siebie to napisze Zlot ogólnie zajebisty, tj. miejsce, organizacja, ludzie, ekipa, atrakcje,Co prawda dzięki paru obecnym tu osobom w piątek zakończyłem impreze już ok 23 hehe (... koledzy..) ale świetnie się i tak bawiłem. Niestety w niedziele miałem delikatny kryzys i chciałem od momentu otworzenia ozu "już siadać jechać" i przez to sie wczesniej zmyłem.Dzięki za wspólny wyjazd/impreze i.. do zoba pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.