Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez jest napisane...Bytom lezy koło Radzionkowa ...Do Dąbrowy z 20 kilosów (no,może z 25 km)...Bedziesz chcial sie sptkac - nie ma problemu...Ja na swojego wsiadlem po 15 latach przerwy - a dodam,ze 15 lat temu robilem prawko A... Cykora miaem niesamoiwtego...ale odpaliłem, ruszyłem i ... pojechałem... Ten motocykl sam jeździ!!!
Dobra dobra - niezajarzyłem, że z boku jest napisana miejscowość...Ale czytając Wasze posty - to się cieszę, bo ja też mam wątpliwości, czy 98KM na początek po 15 latach nie będzie za dużo, może cykora to nie mam, ale respekt co do sprzęta to na pewno mam - co prawda trochę za łebka się najeździłem motorynką, a potem Simsonem - nawet nad morzem w Niechorzu nim byłem z kumplem (na 2 skuterach) to była wyprawa! Simson dał radę. I od tamtych czasów tęsknię bardzo za własnym moto i nie mogę się doczekać jak wyjadę z salonu. Jeszcze kilka dni!A i zamieszanie w rodzince też niemałe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam jeszcze chwilke a nie to sie kulne sam......Moze chcoiaz zobacze jak sie jedzie do tego Wyrazowa...To na Lubliniec trzeba pomykac? Bood drugie jstrony (Koziegłow) chyba zamknieta jest droga
To poczekaj jeszcze z tydzień - półtora, to może razem skoczymy - może ktoś do tego czasu jeszcze się znajdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo ja też mam wątpliwości, czy 98KM na początek po 15 latach nie będzie za dużo...
Moim (i zdaje sie nie tylko moim) zdaiem,to świetny motocykl walsnie na początek...Gdzies do 7tys. obrotów jedziesz sobie jak simsonem (chyba,bo nigdy nie jeździlem:))...jak bedziesz go krecił wyzej, to juz inna jazda...Jasne, nie jest to FZS1, czy R6...ale mnie wystarczy ...przynajmniej na razie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja Panowie i miłe Panie w sobotę odbieram sprzęt - już jest zarejestrowany, uzbrojony w alarm, gniazdko zapalniczki też domówiłem - po niedzieli czy na Chudów (gdziekolwiek to jest) czy gdzieś indziej chętnie z Wami spotkam się. Jak tylko dopisze pogoda... bo na moją wyczekiwaną sobotę prognozy są kiepskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja Panowie i miłe Panie w sobotę odbieram sprzęt
Szkoda, ze nie udało Ci sie odebrac w zeszłym tygodniu jak planowales...Jutro pogada taka jak dzis...Byłem dzis na serwisie w Czechowicach Zastanawaim sie,kiedy mi ciuchy (głownie buty i rękawice) wyschną...chyba za tydzien,jak dobrze pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro planujesz wyjazdy w taka pogodę, to albo b.dobre ciuszki .... albo odzież deszczowa na rękawice, buty oraz skafander
Mysle,ze ciuchy (kurtke i spodnie) mam nie najgorsze...Ale jak zaczeło mi chlupac w lewym bucie i woda zaczela ściekac z rękawów do rekawicy (doslownie)...to troszke zwątpilem...Musze chyba kupic jakiś impregnat do butów (jak radził bart)...Ta odzież o której mwisz to jakieś pokrowce na buty i rękawice? Zapodaj jakis namiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzred zakupem dobrze by było jednak przymierzyc...Typowe,gumowe rękawice jednak zrobią sie sliskie...ale ze sklepem BHP to moze niezły pomysł Ale z innej beczki: czy jeżdzi ktos Fazerem z wyzszą szybą? Odnosze wrażenie,ze przy moim 182 cm i pochyleniu do przodu wiatr uderza prosto w głowe...Pzred zakupem chcialbym to zobaczyc i sprawdzic jak zachowywac się bedzie wyższa szyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.