Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motoserce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanko mam, mianowicie: krew juz oddawalem i dochodze do siebie tak z 10 min:D jak myslicie ile mniej wiecej poczekac zeby na moto wsiac? czy jakos sie tym nie przejmujecie?
Impreza trwa od 10.00 do 18.00 a nawet dłużej czyli nie ma problemu.Jest inny problem, że lekarz może odmówić pobrania krwi od kierowcy jeżeli ten zamelduje się z kaskiem w łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze tak zapytam ,dlaczego??
Bo wtedy pan doktur odmówi pobrania krwi ( nie wolno prowadzić pojazdu mechanicznego przez 24 godziny od momentu oddania krwi)Wśród wielu imprez towarzyszących hitem będzie pokaz jadzy akrobacyjnej na motocyklu w wykonaniu aktualnego mistrza świata Michaela Pfeifera z Niemiec.Ps. występ rozpocznie się o godzinie 11.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy do kiedy mozna krwe oddac ;)
U nas na Placu Krakowskim w Gliwicach Autobus będzie stał w godzinach 12.00-16.00 Ok.11.15 zbieramy sie w Gliwicach na ul.Pszczyńskiej na parkingu Lidla - ruszamy ok.11.40 żeby całą ekipą wjechać na Kraka. Szczegółowy Plan imprezy znajdziecie tutaj: http://www.wrm.org.pl/aktu.htmlP.S.Po imprezie na Kraku - Serdecznie Zapraszamy do naszego ClubHouse w celu dalsdzej kontynuacji zabawy - odpali sie grila, piwko też sie do kiełbachy znajdzie PozdrawiamSzklarz z WRMhttp://www.wrm.org.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy pan doktur odmówi pobrania krwi ( nie wolno prowadzić pojazdu mechanicznego przez 24 godziny od momentu oddania krwi)Wśród wielu imprez towarzyszących hitem będzie pokaz jadzy akrobacyjnej na motocyklu w wykonaniu aktualnego mistrza świata Michaela Pfeifera z Niemiec.Ps. występ rozpocznie się o godzinie 11.00
PROGRAM AKCJIMOTO SERCE 04.04.2009PARKING PRZY AQUAPARKUW DĄBROWIE GÓRNICZEJ PARK HALLERA1000 Rozpoczęcie imprezy, zainstalowanie autokaru do poboru krwi1030 - 1200 Muzyka mechaniczna, bloki reklamowe sponsorów1200 - 1300 Parada motocyklowa ulicami Zagłębia1100 - 1300 Koncert zespołu WALHALLA i KMF1400 - 1500 Koncert zespołu GRUPA FURMANA1530 - 1630 Koncert zespołu rockowego1700 - 1800 Koncert zespołu ROUTE 941830 - 1930 Koncert zespołu ROKOMOTIWE2000 - 2100 Koncert zespołu OLD WAVE
taaa i może gościnna runda "0+" Motogp z udziałem Christiana Rossi w Wyrazowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Dudek zachęca do pokazów w wykonaniu mistrza świata Michaela Pfeifera z Niemiec.A ja zachęcam do obejrzenia tego samego w wykonaniu Polskiego mistrza - Rafała Pasierbka (Stunter 13).Gorąco zapraszam na impreże w Kędzierzynie-Koźlu.Więcej na stonie: www.toh.pl lub www.motoserce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj! chętnie przykulam się na to serce. Ino że tak troche "gupio" na solo. to w końcu towarzyska zabawa:) czy ktoś z kato jedzie w grupie? ehh idiotyczne pytanie - na bank jedzie tylko skąd? jak gdzieś się zbieracie rzućcie " umówiony znak sygnał" ;)) wezmę mojego kierowcę... on tez jest ok! mimo że nowicjusz hehpozdr SevenFifty:)ciekawe jak to jest z tym oddawaniem krwi... nigdy jeszcze nie usłyszałem że nie mogę jechać niczym mechanicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, przestańcie ... To nie miejsce na takie docinki ;/
Autograf mogę Ci załatwić ale później bo Pfeifer to żart na Prima Aprilis ale impreza będzie na poważnie i mam nadzieję na liczne przybycie.Sorry za żart , tradycja zobowiązuje.
No przecież napisałem, że to żart i nic nie docinam a posta P.Dudka też nie traktuję jak docinki...jak się uda wszystko załatwić na czas to też chętnie podjadę, ale to już zależy niestety nie ode mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.