Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motoserce


Rekomendowane odpowiedzi

4 kwietnia 2009 roku w całej Polsce odbędzie się jednoczesna zbiórka krwi dla dzieci. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są kluby motocyklowe zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Ponad dwa tysiące osób będzie pracowało nad pozyskaniem jak największej ilości chętnych do oddania krwi. Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. MOTOSERCE jest imprezą rokroczną, z roku na rok rosnącą w siłę. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników dwóch kółek wraz z całymi rodzinami, oraz wszystkich, którzy tego dnia mogą oddać swoją krew potrzebującym dzieciakom. Naszej akcji krwiodawstwa towarzyszyć będą festyny, podczas których organizowane będą: pokazy motocykli,spotkania ze sławami radia i telewizji,koncerty,występy zespołów dziecięcych,pokazy Strongmen'ów,konkursy dla najmłodszych.W naszym województwie organizowane jest narazie w 3 miejscach:GLIWICEOrganizator: W.R.M.Miejsce: Plac KrakowskiOsoba kontaktowa: Maciek Grabiński, e-mail: [email protected], tel: 660 671 250 Impreza odbędzie się na Placu Krakowskim,PszczynaOrganizator: Iron Elephants MCMiejsce: RynekOsoba kontaktowa: Zbyszek e-mail: [email protected], tel: 664 980 900 SosnowiecOrganizator:Klub Motocyklowy VC19-78Miejsce: SILESIA EXPO SOSNOWIEChttp://www.exposilesia.pl/targi.php?targi_id=motorbike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam WszystkichZostał już nie cały miesiąc do Ogólnopolskiej Akcji Zbierania Krwi dla Dzieciaków.Mam nadzieję że Wszyscy motocykliści pokażą Swoje Wielkie MotoSerce.Poniżej podaję linka do strony internetowej gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje: http://www.motoserce.pl/start.phpW zakładce Akcje w Regionach każdy znajdzie jedną z imprez organizowanych w Swojej okolicy.Dodatkowo informuję, że w Gliwicach również zorganizaowaliśmy jedną z imprez. Szczegóły na http://www.wrm.org.plHasło przewodnie imprezy, które wymyśliło SRC z Raciborza to: "NIE BĄDŹ ŻYŁA - ODDAJ KREW" Serdecznie zapraszamy.Arkadiusz Zabielski - SzklarzMotorcycle Club WRM since 1998Mobile: +48 603 115 829http://www.wrm.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO widzę że jakaś imprezka się szykuje dla dzieciaków pod tytułem "KREW JEST DAREM ŻYCIA PODZIEL SIĘ NIĄ"Widać chłopaki się starają z WRM i nie tylko oni wszyscy motocykliści powinni pokazać na co nas staćpozdrawiam Wojtas z ******/G-CE/***___$$$$$$$$$__________$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$WRM$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________$$$$$$$$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$$$$$$__________$$$$$$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$____________$$$$$$$$$_____________$$$$$$______________$$$$_______________$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć data wystawy motocykli została przesunięta na czerwiec, to Expo Silesia zaprasza 4 kwietnia do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ?Moto Serce". Akcja zostanie zorganizowana wspólnie z Klubem Motocyklowym VC 19-73. Wtedy na parkingu przed Parkiem Wodnym Nemo w Dąbrowie Górniczej (park im. Hallera), stanie specjalny ambulans, w którym będzie można honorowo oddać krew. Przewidziane są także występy artystyczne i pokazy motocyklowe.podstawieny ambulans będzie w godzinach 10-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko BiałaOrganizator: motocykliści z Podbeskidzia oraz z ramienia Kongresu Iron Elephants MCMiejsce: stacja krwiodawstawa w Bielsku-Białej, ul ListopadowaOsoba kontaktowa:"Kris" - tel: 502 919 452Plan imprezy:godz.10.00 stacja krwiodawstwa Bielsku-Białej przy ul.Listopadoweprzejazd do Domu Dziecka na ul.Pocztowej(przekazanie czekolad dzieciakom)przejazd do Pszczyny na imprezę organizowaną przez Iron Elephants MCLubliniecOrganizator: Invaders FGMiejsce: Lubliniec Targowisko MiejskieImprezę rozpocznie o godzinie 11 parada motocyklowa z Rynku w Lublińcu na targowisko.Na targowisku odbedą się koncerty, pokazy walk rycerskich, zabawy dla dzieci. Dokładny plan imprezy na targowisku wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamRozkład jazdy w Gliwicach przedstawia się następująco:Akcja Zbierania Krwi dla DzieciMOTOSERCE 2009Miejsce: Gliwice - Plac KrakowskiSobota (04.04.2009r.)11:15 – …….. – zbiórka na paradę – Parking LIDL ul. Pszczyńska w Gliwicach11:40 – 12:00 – wyjazd na paradę - 12:00 – przyjazd na Pl. Krakowski12:00 – 12:10 – Rozpoczęcie Akcji powitanie Gości12:10 – 13:20 – koncert zespołu GRANDA (SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE)13:20 – 13:35 – Pokaz grupy SURVIVALOWEJ (GLIWICE)13:35 – 13:45 – Wjazd samochodów terenowych z zaprzyjaźnionego klubu MUTT (GLIWICE)13:45 – 14:00 – Pokaz grupy AKROBATYCZNEJ (GLIWICE)14:00 – 15:00 – koncert zespołu RABARBAR (KATOWICE)15:00 – 15:15 – pokaz tańca – szkoła GSTS SZOK (GLIWICE)15:15 – 16:00 – konkursy motocyklowe: wolna jazda, turlanie beczki, rowerek16:00 – 17:30 – koncert zespołu BIAŁY DOM (PRUDNIK)17:30 – 18:00 – pokaz szkoły jazdy LANETTE (GLIWICE)18:00 – …….. – Zakończenie imprezy na Placu Krakowskim – Przejazd Grupy Motocyklowej do ClubHouse WRM Poland w celu dalszej kontynuacji zabawy.UWAGA!!!Dodatkowo zapewniamy:- zajebisty klimat- wspaniałą pogodę (nie gwarantujemy deszczu)- koncerty – 3 zajebistych kapel- Losowanie atrakcyjnych nagród dla osób oddających krew (każdy los wygrywa)- ciekawe pokazy w przerwie koncertów- no i patrząc na kapele oczywiście zajebiście dobrą zabawęNIE BĄDŹ ŻYŁA - ODDAJ KREW**Krew oddajemy w ambulansie który będzie naPlacu Krakowskim w godzinach 12.00-16.00P.S.Oczywiście to jest program poglądowy - jak będzie mała obsuwa do 10min to chyba nic się nikomu nie stanie PozdrawiamSzklarz WRMMotorcycle Club WRM since 1998Mobile: +48 603 115 829http://www.wrm.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i my.Troszkę o akcji w ramach "Motoserca" która odbedzie się w Kędzierzynie-Koźlu.Start -wiadomo - 4 kwietnia 2009 r.Miejsce:parking przed Domem Kultury "Chemik" Kędzierzyn-Koźle ul.Jana Pawła Godziny:14.00 do 19.00W programie:- oddawanie krwi - występy dzieci-występy mistrza free style na motocyklu sportowym- inscenizacja wypadku i pokaz akcji ratunkowej- konkurs wolnej jazdy o Puchar Prezydenta Miasta- koncerty muzyczne : "Manson Band", "Haraho"- Teatr Ognia- pokaz sztucznych ogni.To było oficjalnie.A teraz szczegóły:- mistrz free stylu -to nikt inny jak Stunter 13 - motonitom chyba nie trzeba przedstawiać- do inscenizacji wypadku szukamy ochotnika (chłopaki chcieli wrobić w to Globusa - ale takiego wieloryba to nikt nie udżwignie , a szkoda nam ratowników)- wolna jazda - kto ma ochotę utrzeć nosa zaprzyjaźnionym motocyklistom z Policji to zapraszam- Teatr Ognia- kto był na naszym zlocie to nie muszę zachwalać-robią wspaniałe widowiskoUWAGA : proszę nie odnierać to jako reklamy poszczególnych uczestników programu.Robię to by zachęcić jak największą liczbę motocyklistów do odwiedzin imprezy - no i oczywiście do oddania krwi!!!!!!Więcej na stronach : www.motoserce.pl oraz www.toh.plPozdrawima wszystkich i zapraszamPozdrowienia dla braci z WRM (czytaj:Szklarza paskudy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WszystkichDo akcji MotoSerce 2009 pozostało już tylko dwa tygodnie. Mam nadzieję że Wszyscy Motocykliści pokażą Swoje Wielkie MotoSerce, a w szczególności okażą je dla Dzieciaków, dla których akcja jest organizowana w całej Polsce. Sczegółowe informacje dotyczące akcji organizowanych w poszczególnych regionach znajdziecie na stronie: http://www.motoserce.pl/start.phpNie bądź żyła, oddaj krewTo mówiełem ja Szklarz Paskuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzów - inny terminOrganizator: MOTOR BIKE EXPO wraz z Iron Elephants MCMiejsce: HALA WYSTAW28-29.03.2009 MotorBikeExpo - TARGI MOTOCYKLOWEHALA WYSTAW "KAPELUSZ", WPKiW w CHORZOWIE Ambulans do oddawania krwi zostanie podstawiony 28marca(sobota) w godzinach od 12.00-16.00Godziny otwarcia:sobota - niedziela - 10.00-18.00Wstęp: 8zł, osoby poniżej 16 roku życia wstęp bezpłatnyKAŻDY KTO ODDA KREW WSTĘP WOLNY!!!Atrakcje targów:- Dla najmłodszych fanów motoryzacji firma KINGWAY MOTOR POLAND (www.kingwayteam.pl) przygotowała tor przeszkód dla quadów.- Dla trochę starszych pokazy mistrzów OFF-ROAD zorganizowane przez POLAND TROPHY (www.polandtrophy.pl).- Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.- Pokazy mody- Występy kapel rockowych- Gość specjalny: najszybszy Polak na motorze Arek "Szajba" PawlukowiczPatronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka zmiana organizacyjna w Kędzzierzynie.Z przyczyn technicznych nie zależnych od nas - impreza odbędzie się nie pod kinem "Chemik" lecz pod pływalnią - znajdującą się również przy Aleji Jana Pawła II (kilkaset metrów dalej od kina).Za utrudnienie przepraszamy i gorąco zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamMam nadzieję że jest jakiś zainteresowanie tą akcją wśród motocyklistów i nie tylko. No bo patrząc na ruch w temacie, to tak się tylko zastanawiam czy dopisze nam publika i chętni do oddawania krwi. Akcja charytatywna rusza pełną parą i to w całej Polsce, cel jest szczytny a tu temat ciągle tonie. Ludzie, mam nadzieję że jak nie tu to 04.04.2009r. pokażecie Swoje Wielkie MotoSerce http://www.motoserce.plPozdrawiamSzklarz WRMMotorcycle Club WRM since 1998Mobile: +48 603 115 829http://www.wrm.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sorki za to pytanko w tym miejscu no ale jest to z tym zwiazane. Chodzi mi oto ze chcialbym oddac krew tylko jeszcze nigdy nie oddawalem i tu moje pytanko musze isc zrobic 1sze jakies badania czy cos czy poprostu moge isc i oddac od razu? z gory dzieki za info i do zobaczenia w Pszczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSzczegółowe informacje nt temat oddawania krwi znajdziesz pod linkiem:http://www.motoserce.pl/start.php w zakładce : Jak i Kto może oddać KrewPozdrawiam i zaprasza do wzięcia udziału Wszystkich w Ogólnopolskiej akcjiSzklarz WRMhttp://www.wrm.org.pl/index2.htmlpost-7331-1238077166.ipb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sorki za to pytanko w tym miejscu no ale jest to z tym zwiazane. Chodzi mi oto ze chcialbym oddac krew tylko jeszcze nigdy nie oddawalem i tu moje pytanko musze isc zrobic 1sze jakies badania czy cos czy poprostu moge isc i oddac od razu? z gory dzieki za info i do zobaczenia w Pszczynie
Nie musisz robić żądnych badań, idziesz wypełniasz ankietę tam Ci mierzą ciśnienie, oraz badają hemoglobinę po oddaniu twoja krew, jako że będzie to twój pierwszy raz będzie kompleksowo zbadana, wiec śmiało możesz oddać , ja zachęcam sam ooddaje, co2 miesiące niestety teraz nie będę mmógł, boostatnio oddawałem nio i termin nie pozwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sorki za to pytanko w tym miejscu no ale jest to z tym zwiazane. Chodzi mi oto ze chcialbym oddac krew tylko jeszcze nigdy nie oddawalem i tu moje pytanko musze isc zrobic 1sze jakies badania czy cos czy poprostu moge isc i oddac od razu? z gory dzieki za info i do zobaczenia w Pszczynie
Idziesz tak jak stoisz, a oni sami Cie badają. Kwestionariusz, a potem rozmowa z lekarzem. Następnie jeśli spełniasz warunki - czyli w ich ocenie jesteś zdrowy - pobierają krew i nim ją ktoś otrzyma, robią najpierw badania na obecność różnych nieprzyjemnych zakaźnych chorób. W razie pozytywnego ( czyli tak na prawdę negatywnego w kontekście dawcy ) wyniku- powiadomią Cię o tym. A jak to jest w trakcie oddawania krwi, niestety nie wiem, nie przeszłam pierwszej fazy rekrutacji niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w trakcie oddawania krwi, niestety nie wiem, nie przeszłam pierwszej fazy rekrutacji niestety
U mnie niestety były podobne problemy. Raz wyszło, że jestem przeziębiony (chociaż czułem się dobrze ) za innym razem dowiedziałem się, że minimum to pół roku od jakiejkolwiek operacji a ze względów bezpieczeństwa często czekają dłużej. Podsumowując jeśli ktoś ma choćby katar lub jest lekko przeziębiony a jedzie tam tylko oddać krew to radzę zostać w domu bo i tak nic z tego nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety były podobne problemy. Raz wyszło, że jestem przeziębiony (chociaż czułem się dobrze ) za innym razem dowiedziałem się, że minimum to pół roku od jakiejkolwiek operacji a ze względów bezpieczeństwa często czekają dłużej. Podsumowując jeśli ktoś ma choćby katar lub jest lekko przeziębiony a jedzie tam tylko oddać krew to radzę zostać w domu bo i tak nic z tego nie będzie.
Ja przeszłam zapalenie mięśnia sercowego w wyniku nieleczonej grypy - nawet nie wiem,że ją miałam;/ - wylądowałam na OIOMie z ciśnieniem 60/20. Niecały rok później chciałam oddać krew, ale wykluczyli mnie na zawsze z tego właśnie powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeśli ktoś ma choćby katar lub jest lekko przeziębiony a jedzie tam tylko oddać krew to radzę zostać w domu bo i tak nic z tego nie będzie.
Myślę że podczas takiej akcji w domu nie trzeba siedzieć Jak sie nie odda krwi to można przyjechać i spędzić miło czas w wspólnym gronie słuchając do tego kapel rockowych - przecierz coś się bedzie działo PozdrawiamSzklarz z WRMpost-7331-1238395088.jpgpost-7331-1238395109.ipb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROGRAM AKCJIMOTO SERCE 04.04.2009PARKING PRZY AQUAPARKUW DĄBROWIE GÓRNICZEJ PARK HALLERA 1000 Rozpoczęcie imprezy, zainstalowanie autokaru do poboru krwi1030 - 1200 Muzyka mechaniczna, bloki reklamowe sponsorów1200 - 1300 Parada motocyklowa ulicami Zagłębia1100 - 1300 Koncert zespołu WALHALLA i KMF1400 - 1500 Koncert zespołu GRUPA FURMANA1530 - 1630 Koncert zespołu rockowego1700 - 1800 Koncert zespołu ROUTE 941830 - 1930 Koncert zespołu ROKOMOTIWE2000 - 2100 Koncert zespołu OLD WAVEDLA KAŻDEGO KRWIODAWCY HONOROWY DYPLOM OD ORGANIZATORÓW.Godzina 1800 losowanie głównej nagrody dla osób oddających krew (mini ścigacz) oraz losowanie innych nagród dla krwiodawców ufundowanych przez sponsorów.Pomiędzy występami zespołów muzycznych będą bloki reklamowe sponsorów naszej imprezy.Dla osób oddających krew i ich dzieci i rodziny będą udostępnione quady do przejażdżek po terenie parku, będzie też możliwość przejażdżki motocyklem po terenie miasta jako pasażer.Dla uczestników imprezy rozstawione będą bufety z ciepłymi posiłkami i grillem a także (w zależności od pogody) ciepłe lub zimne piwo.Zapowiedzieli się również wystawcy branżowi z gadżetami, ubiorami i akcesoriami motocyklowo – countrowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.