Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

koło tego też nie przeszedłem obojetnie ( foto na dole ) .... , za 8 zł tragedii nie było dla ludzi nie zainteresowanych pooglądanie motorków świecących to również atrakcja Pare fajnych dziewczynek jak byłem okolo 16.00 było ... ale nie mam fotek bo mi dziewczyna tłumaczyła, że to nie ładnie ... . Kapela na scenie też coś krzyczała, ale muzyczka nawet fajna post-9756-1238263580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu Was było, ale oddać krwi to chyba żaden nie przyszedł!! A za oddanie dawaliśmy wejściówki za free.No chyba że oszczędzacie krew na Pszczynę za tydzień - to jest Wam wybaczone.Co do samych targów, to rzeczywiście nic specjalnego chociaż nie było tragedii. Ja sobie zakupiłem fajne rękawice z roleff'a. Akurat takie wiosenne targi coby zmotywować tych bardziej leniwych do wyciągnięcia moto.Dobrze że nie padało, a i słonko momentami było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare fajnych dziewczynek jak byłem okolo 16.00 było ... ale nie mam fotek bo mi dziewczyna tłumaczyła, że to nie ładnie ... .
E tam nie ladnie, wrecz przeciwnie Moja sie juz przyzwyczaila, ze jak jedziemy na targi/wystawy itp. imprezy to jedyne zdjecia jakie robie to wlasnie dziewczyny Tutaj zeszloroczny MBS: http://picasaweb.google.pl/RadekCB1/MBS?feat=directlinkMam jeszcze wczesniejsze MBS-y, jakies targi samochodowe, ale jak dotad nie maialem czasu umiescic na picasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza padaka.Tylko Kawasaki coś tam pokazało, reszta firm to totalna olewka, no i pare fajnych dziewczyn było - więcej skuterów niź moto.Nawet nie można było sobie posiedzieć.Szkoda czasu w zeszłym roku "za granicą" było 100 razy lepiej.Tylko pare fotek zrobiłem bo nie było za bardzo czemu robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzialem od 11 do 21 wystawa przecietna... po koncerciku troche sie nudzilem. Ale o 18 koniec imprezy i bankiet dla firm i organizatorow, wiec zalapalem sie na browar jak ktos chce dzis jechac. To zapraszam do CC Gliwice, siedze na kasach... (a po co do Cinema City to juz na tel. 785 251 224) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem...i mimo tego że nie spodziewałem sie cudów to jestem lekko rozczarowany.Jeśli chodzi o motocykle to chyba stoisko H-D prezentowało się najsensowniej,tzn.tradycyjnie można było sobie posłuchać bulgotu tego żelastwa Kawasaki też ok,kilka moto wystawiło i całkiem całkiem hostesse mieli O stoisku Hondy niema co wspominać,4 motocykle to jednak marnie.Aż chyba sprzedam moją ;) Z tego co widziałem to pani na stoisku Motogenu robiła furore,pewnie przez te smycze Generalnie to słabiutko,słabiutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. byłem 21(ostatni) na liście wejściówek motogenu) wiec jeszcze parę jest/ było do wzięcia)
Pozostałe osoby były na drugiej kartce wypisane, wejściówek już nie ma od wczorajEDITAle lipa. za godzinę koniec targów, a Dragon dalej się nie pojawił na chłostanie. Chyba przepadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.