Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tomkowa Mariola.


Tomek_K.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.No i stało się, od godziny 10tej jestem formalnie posiadaczem SVki, którą zadatkowałem w niedzielę. Rocznik 06, motocykl nowy, nigdy nie używany, przebieg 1km (zrobiony przeze mnie). Z rynku USA, ale oświetlenie zostało dostosowane do naszego już u dealera Suzuki w Ameryce. Prędkościomierz i liczniki zmienione na km, za pomocą jednego przycisku. Teraz muszę wykombinować jak zmienić z F na C.Na wiosnę zrobię ładne fotki, tymczasem wstawiam dwie zrobione przez sprzedającego i dwie cyknięte komórką przeze mnie w dzień oględzin i w dniu dzisiejszym.http://img37.imageshack.us/img37/237/dzisiaj.jpghttp://img709.imageshack.us/img709/995/niedziela.jpghttp://img522.imageshack.us/img522/6784/834454112800x600.jpghttp://img694.imageshack.us/img694/1412/8344541121800x600.jpgDrugą też już sprzedana. ;) Zdjęcia nie oddają ani koloru, ani piękna tego motocykla. Dzisiejszej nocy miałem kłopoty ze snem, a rano ze spożyciem śniadania, taki byłem podminowany. :wstyd: Dziwne, bo przy zakupie mojego pierwszego w życiu motocykla (FZ6 Fazer S2) nie miałem takich objawów.Jak ją dzisiaj ujrzałem, wydawała się być jeszcze piękniejsza niż na oględzinach, aż się chciało ucałować czaszę i przytulić do baku. ;) Do środy-czwartku jest w serwisie, a potem ululam ją do snu. Ma na imię Mariola. PozdrawiamT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok motocykle spędziły przykryte szmatami w ocieplanym garażu.Dwa lata stały w Chicago u dealera Suzuki w magazynie, zostały zakupione i sprowadzone do Polski w 2008r. Sprzedający kupił jedną sztukę dla siebie, drugą dla syna, ale że UC przyczepił się i clenie trwało rok stracił do nich serce i postanowił sprzedać. Jego strata, mój zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a najlepsza jest cena. ;)
No to jak juz to napisales to napisz ile.A mowia, ze nie ma okazji Kumpel kiedys kupil V-stroma, a raczej tata mu kupil, po dwuch sezonach byla piekna okazja. Moto nigdy nie glebione, serwisowane i z malym przebiegiem za stosunkowo male pieniadze.Tobie sie udalo, ale zazwyczaj jest tak, ze jak jest okazja to nie ma kasy, a jak sie kase ma i sie czegos szuka to akurat okazji nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tobie sie udalo, ale zazwyczaj jest tak, ze jak jest okazja to nie ma kasy, a jak sie kase ma i sie czegos szuka to akurat okazji nie ma
Prawda, ale u mnie też było "na styk". Dwa tygodnie temu kupiłem FZ6 Fazer S2 07 (pierwszy właściciel, stan idealny, bez jednej rysy, salon Polska), bo nie mogłem znaleźć idealnej SVki a trafił się w bardzo dobrej cenie i niedaleko. Tydzień później znalazłem tą SVkę, a że zawsze chciałem ją mieć to troszkę się zdenerwowałem, bo na koncie pustki. Na szczęście w dwa dni opyliłem Fazera nic na nim nie tracąc, no może bak paliwa. Aha, dałem 15500zł z dostawą pod sam dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki raz jeszcze. Dzisiaj wreszcie odebrałem (z półtoratygodniowym poślizgiem wynikającym z wadliwego sterownika Motooilera) Mariolkę z warsztatu. Spece zajeli się: - wymianą oleju silnikowego - wymianą płynu hamulcowego - wymianą płynu chłodniczego - wymianą oleju w lagach (15W) wraz z nowymi simeringami - wymianą filtru oleju - założeniem crash padów - założeniem i regulacją Motooilera - sprawdzeniem filtru powietrza, świec - dokręceniem "wszystkich" śrubek - przeróbką seryjnego wydechu Kolega udostępnił mi miejsce w garażu i pomógł przygotować motocykl do zimowego snu. Słodkich snów Mariolko! Będe Cię odwiedzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie przejmuj sie, to forum znane jest z takiego własnie polaczkowania.Nie jestes prawdziwym motocyklista skoro nie robisz przy motocyklu wszystkiego sam i nie robisz frytek na swoim zuzytym oleju silnikowym.Tak wiec radze Ci połozyc faje na frustratów i cieszyc sie nowym motocyklem w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.