Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha Fazer 600


Mogly

Rekomendowane odpowiedzi

No to się pochwalę Po wielu miesiącach poszukiwań wkońcu zakupiłem fazerka, narazie jest w stanie 4+ (to jeszcze nie igła) ale od czego jest zima żeby doprowadzić moto do ładu Rocznik 2000, 50 tys. km.Kupiłem go pare dni temu jak zaczynało sypać śniegiem, pod domem wracałem nim już po śniegu no i.. pierwsza gleba.. Wcześniej jezdziłem na GS 500 i byłem przekonany że w życiu nie zalicze żadnej gleby No ale jak to sie mówi człowiek uczy się jezdzić całe życieA zimowanie mu urządziłem przednie - w pokoju w bloku Pozdro 600 i do wiosny! A no i pozdrawiam szystkich fazerowców na forum bo sprzet Zajebisty !http://img215.imageshack.us/img215/6815/fs1a.jpghttp://img340.imageshack.us/img340/7232/fs2v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że to malowanie z 99r. ale pewnie jeszcze przez pierwsze miesiące 00r. był produkowany, bo rok produkcji mam wypisany 00r. pierwsza rejestracja również 00r.Ogólnie masz racje - znalezienie tego modelu fazera w którym nie ma się do czego doczepić jest niemożliwością... Sam w moim mam takie rzeczy jak amatorsko polerowane lagi, malowaną przednią owiewkę, czy dziurę w wydechu od spodu motocykla przez którą uciekają spaliny I dzięki temu zbiłem po 2 dniach negocjacji 1000zł z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !! Hehe noo mam nadzieję, że to nie 10 piętro, sąsiad zimuje swojego Junaka w pokoju na 2 piętrze i fajnie ja moją musiałabym w windzie na 10 a potem jeszcze jedno piętro schodami... hmmm... póki co ma miejscówe w grzanym garażu także chyba jej nienajgorzej Jeszcze raz gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.