Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fz6 Fazer S2 - Czarny - Odbieram W Sobotę!


Mandus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam | Co tu dużo pisać - prawie każdy z Was zna to uczucie, kiedy kupuje się swojego wymarzonego sprzęta - tym bardziej, jak wraca się do 2 kółek po 15 latach! Do tego zdecydowałem się na nowy sprzęt - nie mogę doczekać się soboty!Żona ma tylko nadzieję, że jak tylko go odbierzemy z salonu, to "ta głupawka" /cytat/ mi przejdzie - ale my wiemy, że... nie przejdzie, wręcz przeciwnie. Na szczęście nie czyta tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz że ktoś zarażony może tak sobie ogladać sprzęta w garażu? Ja odebrałem swojego pierwszego jakoś 19 grudnia 2007, śniegu mało ale temperatury do minus 16 a nie miałem odpowiedniego ubranka, i do końca stycznia miałem juz 3000 km (n.b. leżałem w tym czasie w szpitalu w zabrzu, ale uciekałem stamtąd co popołudnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz że ktoś zarażony może tak sobie ogladać sprzęta w garażu? Ja odebrałem swojego pierwszego jakoś 19 grudnia 2007, śniegu mało ale temperatury do minus 16 a nie miałem odpowiedniego ubranka, i do końca stycznia miałem juz 3000 km (n.b. leżałem w tym czasie w szpitalu w zabrzu, ale uciekałem stamtąd co popołudnie)
Mojego przywieźli mi w styczniu tego roku...niestety,do wiosny "dosiadałem" go tylko w garazu ...Ale i tak pierwszy wyjazd to najwieksza frajda - mimo,ze wszytskko inne mnie wyprzedzało......Mandus-Twoja zona przynajmnie chce usiąść(pzmietam,ze pisales,ze wykosztowąles sie na 2kpl ciuchów ;) )...Ja pare dni temu zobaczyłem moją jak mierzyła mój kask... ile mialem radosci,ze poajwiają sie rysy na tej lodowatej bryle i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.