Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z przyczyn technicznych tydzień przerwy.Skrzynia biegów wymontowana.Okazało się że klinek też był scięty na wałku zdawczym i łożysko kosza sprzęgłowego w nie najlepszym stanie.Częsci zamówione ,całe szczęscie że euro i dolar potaniały a częsci nie płyną statkiem zza wielkiej wody.Silnik jest bezwględny dla skrzyni !!!Myślę jeszcze coś pojeżdzić w tym sezonie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie pozostało się załamać bo nadzieja na PiesCzady bardzo ogromna zdaje się że już tylko "była"??? urlopu udało się uchować na ten wypad no ale siła głosów jak by nie było to jestem chętny na wypad kilku dniowy najlepiej w grznicach naszego pięknego kraju tak żeby był czas na wszystko pozdrawiam i oczekuje konkretnych planów z kilku dniowym wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłośników chromu . Jako że cisza w tym dziale to wrzucam taki tekst - "dostałem wolne " w sobotę od ok. 15-16 i zamierzam wytoczyć się swoją gwiazdą na jakąś niedługą traskę - gdyby komuś pasowało to służę towarzystwem . kierunek dowolny / pod warunkiem że na południe / no i byle asfalt nie był z przed wojny. pogoda ponoć ma być dobra lewa w górze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłośników chromu . Jako że cisza w tym dziale to wrzucam taki tekst- "dostałem wolne " w sobotę od ok. 15-16 i zamierzam wytoczyć się swoją gwiazdą na jakąś niedługą traskę - gdyby komuś pasowało to służę towarzystwem . kierunek dowolny / pod warunkiem że na południe / no i byle asfalt nie był z przed wojny. pogoda ponoć ma być dobralewa w górze !
WitamW sobote to może byc ciężko ale w niedziele robimy mały wypadzik na kilka moto do Wrocka powrót jak w temacie .Więcej info:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=33754 jak ktoś jest chętny to zapraszamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamJak w sms-ie który przesłałem dla zainteresowanych jutro jest Festyn bodaj z okazji Zabrzańskiego Września .W paradzie mają uczestniczyć motocykliści.Tak jak w wiadomości, którą dostałem od Adama i puściłem dalej.Zbiórka o 9,40 z tym że fajnie by było jak podjechalibyście na stacje Orlenu w Wieszowie na skrzyżowaniu.Na PW puściłem wam nr. Tel. Do Adama dajcie mu znać jak będziecie to wyjedzie po was. Pyzatym chłopaki z Rokitnicy zapraszają wszystkich chętnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest rozwojowy a wygląda tak: Wycieczka po wsiach i zadupkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zdala od głównych szlaków komunikacyjnych, prędkości spacerowe, przewodnikiem będzie gośc z Kluczy który pomógł mi naprawic moto, oczywiście też wielbiciel 2oo Możemy umówic się na Roździeniu tam gdzie kiedys Martyna powiodła nas przez Park Jurajski (cholera nie pamiętam co tyo za stacja była), godzina do ustalenia , ale tak co by  przed 12-tą w Kluczach byc, czyli o  11-tej wyjazd ze stacji paliw na  Roździeniu, a potem Darek popilotuje nas przez wioski. Taki jest wstępny szkic, oby pogoda dopisała, bo jak będzie mokro to niestety odpuszczam, przeziębienie lekko mnie chyciło i nie będę strugac twardziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.