Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem w niedziele juz zacznie padac ale dzis zastalem snieg i jakos nie przeszkodzilo mi to ;] ale zmarzlem ;/ nie bylem jeszcze w hudowie ale jakos trafie mysle ;]postaram sie byc bo bardzo chcę ale jak wyjdzie to sie okaze pozdro i bezpiecznej jazdy
Jak nie będzie lało i sypało to powiedzmy żę na stacji BP obok Multikina o 10/30 będe tankował to sie możemy spotkac?A co do traski to jakiś czas temu byliśmy z Shinobim i Bleckwoterem w takiej knajpce Leśniczówce w Tarnowskich Górach.Traska samymi za... jak chcecie to mozemy tam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek moze byc ale sama Wisła jest w niedziele zapchana i nieco oklepana...
Generalnie chodziło mi oto żeby nacieszyć oko widokiem jesieni w górach bo w samej wiśle jak zwykle tłok będzie i wogóle lipa. Nie znam za dodrze tamtych rejonów ale jak ktoś wie gdzie się można tam zatrzymać to ... zapodawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie lało i sypało to powiedzmy żę na stacji BP obok Multikina o 10/30 będe tankował to sie możemy spotkac?A co do traski to jakiś czas temu byliśmy z Shinobim i Bleckwoterem w takiej knajpce Leśniczówce w Tarnowskich Górach.Traska samymi za... jak chcecie to mozemy tam .
Super dzięki za pomoc ;] tylko dalej mam pytanie czy z takim moim motorkiem (bo przy waszych maszynach nie wiem jak go określić ;p ) dam rade z wami jechać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...c=34654&hl= widzieliście to??hmm nie wiem co myśleć bo dopiero zaczynam przygodę z bracią motocyklową nie wiem jaki tu są zasady myślicie żeby tam jechać?
Co ci doradzic?!To wolny kraj a zasady są takie jak Twoje sumienie dyktuje.Musisz wiedziec ze na Śluby i pogrzeby z zasady jeżdzi się do znajomych i przyjaciół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...c=34654&hl= widzieliście to??hmm nie wiem co myśleć bo dopiero zaczynam przygodę z bracią motocyklową nie wiem jaki tu są zasady myślicie żeby tam jechać?
Zgadzam się z Gregorem. Z zasady na takie okoliczności jeździ się do znajomych i przyjaciół i to takich którzy byli motocyklistami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bylem na wielu pogrzebach nie koniecznie bliskich mi osob jakos dziwnym zrzadzeniem losu czesto trafiam na takie okolicznosci ;o nie wiem cos w tym jest ze lubie jakos czuje ze komus bedzie lepiej gdzie indziej ze sie uwolnil moze dlatego ze od bajtla na pogrzeby laze juz cala rodzinke przezylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.