Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skąd Opony?


mmiroszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

odświeżę temat bo też właśnie szukam opon. Ma ktoś dostęp do potorówek w dobrym stanie i cenie? O serwisach nie mówię bo tam trochę przesadzają jak za używki... Szukam raczej kogoś kto załatwi i przy okazji troche zarobi a nie zedrze ile się da ;) A na allegro różnie to bywa...Poszukuje 120/70 ZR17 (58 W)190/50 ZR17 (73W)z większym priorytetem na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat bo też właśnie szukam opon. Ma ktoś dostęp do potorówek w dobrym stanie i cenie? O serwisach nie mówię bo tam trochę przesadzają jak za używki... Szukam raczej kogoś kto załatwi i przy okazji troche zarobi a nie zedrze ile się da ;) A na allegro różnie to bywa...Poszukuje 120/70 ZR17 (58 W)190/50 ZR17 (73W)z większym priorytetem na tył.
BRIDGESTONE 190/50 ZR17 BT021R 73W 560.00 zł nowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie jezdzicie tylko do przodu a na zakretach na kwadratowo ?? nowa dobra opona jak troche poszukacie to koszt na poziomie 400zł tak wiec nie wiem czy to sie opłaca z tymi potorówkami prawie nowymi. cena danvielda faktycznie do przyjecia i uczciwa ale 500zł to sory bardzo ale smiech ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart b ja mam teraz komplet dunlop sportmax gp d211 i wcale nie są kwadratowezobacz sobie ile kosztuje sam przód bo teraz to mnie śmiech ogarnia http://allegro.pl/item632549702_nowa_120_7..._6614_1172.htmlostek19 d208 to opona turystyczna a nie sportowa, do mojego moto sie np. nie nadaje bo jest za twarda i sie motor nie trzyma drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart b ja mam teraz komplet dunlop sportmax gp d211 i wcale nie są kwadratowezobacz sobie ile kosztuje sam przód bo teraz to mnie śmiech ogarnia http://allegro.pl/item632549702_nowa_120_7..._6614_1172.htmlostek19 d208 to opona turystyczna a nie sportowa, do mojego moto sie np. nie nadaje bo jest za twarda i sie motor nie trzyma drogi
yyyyyyyyyy D208 turystyczna ?? no to w takim razie pogadalismy. proponuje lekturę zastosowania danych opon. Dla przykladu tylko napisze ze jest kilka osob ktore calkiem niezle na 208 zapinaja po torze w poznaniu ;)a nie podwazajac twoich umiejetnosci to opony ktore wskazales nie koniecznie sa do wyokorzystania w ruchu ulicznym. pomijam czas nagrzewania. no ale co kto lubi BTW jak zapinasz na potorówkach to na bank ich nie wykorzystasz bo to opony na ktorych hula sie głównie na boku a nie na srodku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy 190/55/17 podejdzie zamiast 190/50/17 ?
Podejsc podejda, ale ja u siebie mialem profil 70 zamiast 60 i zle mi sie jezdzilo, moto troche walilo sie w winklach. Na fabrycznych rozmiarach to lata mi sie calkiem spoko.Co do potorowek to gdzies zaslyszalem ze zeby te opony jescze sie nadawly do pozniejszego uzytku i mialy swoje wlasciwosci (za ktore nota bene sie placi tyle kasy) to powinno sie je stopniowo schladzac kocami, nie kazdy zawodnik to robi wiec moze byc roznie.Spec od opon ze mnie zaden, ale wiem tez ze zeby szlifowac podnozki to nie trzeba opon z technologia nasa, wystarcza w miare dobre opony turystyczne i juz jest git ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.