Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mam Problem Z Suzuki! Pomozcie


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z Suzuki Gsxr-em 98 rok(srad) Tak wiec odpaliłem sprzeta po zimie,i dzieje sie cos z elktryka(najprawdopodobniej).Na luzie kręci do odcinki,Natomiast po wrzuceniu biegu czasami jak jade nagle gasnie zawsze przy 11 tysiacach obrotow(dochodzi do tych 11 tysiecy,po czym obroty spadaja do zera po zmianie biegu lub ruchu manetka nastepuje strzał z wydechu i moto znowu wskakuje na obroty).Świece sprawdzane,Gażnik czyszczony miesiac temu,filtry powymieniane.Macie jakis pomysł co to moze byc? Lub poleccie kogos kto mogłby sie tym zajac.Ps: u Ratki byłem nie bardzo wiedza co jest(wstepnie ze cos z elektryka).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle że problem tkwi w dostawie paliwa do ukłądu paliwowego, bo na luzie motocykl ma mniejsze zapotrzebowanie.A w momencie gdy ma obciązenie potrzebuje wiecej paliwa i wtedy dojdzie do pewnych obrotów i przerwa.chyba ze dzieje Ci sie to na każdym biegu przy 11 tyś to gdzies może być zwarcie w instalacji, może moduł fixuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na kazdym biegu jest taka sama sytuacja.Dzisjaj wyciągnąłem akumulator(podładuje go troche),Przeczysciłem klemy jutro załoze i zobaczymy.Jak dalej bedzie tak samo to bede musiał przepiac na chwile modol z innego srada i wtedy bedzie juz raczej wszystko jasne.Dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda na zły kąt wyprzedzenia zapłonu,chociaż byłoby to co najmniej dziwne gdyby się coś zmieniło po zimowym postoju
majster to nie wsk zeby sie zapłon przestawił...co najwyżej w module zapłonowym jakis element elektroniczny mógł odmówic posłuszeństwa pod wpływem zimna - zdaża sie to elektronika, może byc wiele innych rzeczy musisz po kolei je eliminować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to za stare moto jak np wsk maja płytke z przerywaczem którą regulujesz i przykręcasz, w gsxr '98 niestety nie ma takiego patenta :-) masz impulsator który ma cięzko aby sie przestawił chyba że klin zerwie... a czujnik hala jak to czujnik działa albo nie działa( czyt. żle) nie przeskoczy w inno miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.