Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Garażowanie *PRZYKLEJONY*


Yossarian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Erniok @ 28.03.2010 21:00
Szukam jakiegoś miejsca na moto w Gliwicach pod dachem Mogę nawet z kimś na spółkę wynająć garaż. Jak byście coś mieli piszcie na priv lub gg:4039079Dzięki
Odświeżam temat, bo na razie nic nie znalazłem a do końca Kwitnia fajnie było by znaleźć jakieś schronienie dla moto Mogę się również z kimś złożyć na jakiś garaż do wynajęcia na terenie Gliwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam jakiegoś miejsca na moto w Gliwicach pod dachem Mogę nawet z kimś na spółkę wynająć garaż. Jak byście coś mieli piszcie na priv lub gg:4039079Dzięki
Odświeżam temat, bo na razie nic nie znalazłem a do końca Kwietnia lub przynajmniej połowy maja fajnie było by znaleźć jakieś schronienie dla moto Mogę się również z kimś złożyć na jakiś garaż do wynajęcia na terenie Gliwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skovi @ 30.03.2010 07:48Witam.Pilnie poszukuje garażu na moje moto (może byc spółka) w Świętochłowicach Piaśnikach (Skałka) lub okolicach (Bytom-Łagiewniki, Chorzów). tel. 501 929 148 lub na priv. Oczywiście nie za darmo :-)
----------na piaśnikach na terenie parkingu strzeżonego prosze pytać (nieruchomości hepi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zapraszamy do NOWO OTWARTEGO MEGA MOTOKOMISU-NIKA we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 5.Można tu bezpiecznie sprzedać, kupić, zamienić lub po prostu zaparkować motocykle, skutery,quady i inne, a także przechować swój strój , kask itp. Docelowa ilość 300 szt. Pojazdów pod jednym dachem zapewni zrealizowanie powierzonego nam zadania, a najnowocześniejszy system monitoringu już pozwala każdemu chętnemu poprzez link na naszej stronie www.motokomis-nika.pl zajrzeć do nas na żywo 24h/dobe zupełnie gratis. Można zatem pokazać komuś swoje moto lub po prostu nie wychodząc z domu spojrzeć na nie przez internet w telefonie przed snem.Dodatkowe atuty:Niskie ceny ( np. parkowanie tańsze niż w garażu)Szeroka oferta ( na miejscu także sklep z akcesoriami, depozyt)Profesjonalne umowy przygotowane przez najlepszych prawnikówSolidne ubezpieczenie TYLKO PIERWSZE 30 MOTOCYKLI PRZYJMIEMY GRATIS !!! Zapraszam Serdecznie Prezes Zarządu Janusz Mikiewicz Tel. 71 373 33 33 lub 602 360 470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.