Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeróbka Wydechów Na Przelotowe.


Staniol_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcac sie udzielac za bardzo na temat wydechóe to powiem tak : w cbr f2 mialem fabryczny wydech wybebeszony i nie mialem problemow z zaworami czy glowica, ale moze to byla kwestia ze byly gazniki itp wyregulowane pod ten wydech jak go przerobilem. Teraz to ja polecam kupic wydech jakiejs konkretnej firmy - wieksze bezpieczenstwo i mniej stresu. A jak czytam posty niektorych ludzi tutaj to jestem za aborcja tudziez eutanazja. Bez kitu, niektorzy chyba naprawde nie spowaznieja...Dziekuje za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy to juz nie potrafia blysnac inteligencja, tylko uzywaja wyzwisk.Wielcy kurwa motocyklisci, braterstwo, wspolna pasja sranie w banie.Dla adminow, specjalnie nie wykropkowalem, moge dostac ostrzezenie, ale to co sie ostatnio na forum dzieje przekracza juz granice dobrego smaku.Za uzywanie na publiku wyzwisk w kierunku innego uzytkownika lub jego rodziny powinien byc ban na miesiac.Jak sie ktos chce powyzywac to albo na priv, albo niech sie spotkaja na jakims zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wybebeszonego tlumika w 650, lecz wyciągniętą ostatnią 10 cm rureczkę odpowiedzialną za tlumienie ( jedna z 3 ). Nie mam problemów z silnikiem, chociaż z drugiej strony tak właściwie całkowicie wybebeszony to on nie jest. I dajcie spokoj z ślązakami i nieślązakami - jak już ktoś się czepia jak kto pisze na śląskim forum, to raczej ma chyba jakieś problemy ze sobą i nie potrafi do konca przeczytac adresu forum, a reszta zamiast to ignorować to karmi trolla ... żal dupe ściska A na wtrysku mam pełniutkie przeloty leo i sprzęt też żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJGORSI SĄ GOROLE MIESZKAJĄCY NA ŚLĄSKU
na szczescie jestem medalikarzem i nie mieszkam na slasku i nigdy nie mieszkałem. to ze mnie województwem podpieli to nic nie znaczy hehehe. a w temacie to cały czas sprawa rozbija sie o szybkosc opróżniania i co z tym zwiazane temperature spalin. co na tym cierpi?? a no głowica i kolektory wydechowe. stad potrzebna rególacja. dla przykładu po wybebeszeniu tłumika w F3 z kolektorów po krótkim czasie zrobilo sie sitko. sam sie zdziwilem a pozniej zaczolem zastanawiac z jakiego powodu. tez mam zalozone koncówki akcesoryjne ale przy takiej modyfikacji motocykl na wtrysku jest w stanie sie dostosowac, ewentualnie zmiana swiec załatwia sprawe. przy gazniku nie jest juz tak prosto.poza tym przy układzie dedykowanym producent nie bierze parametrów z rękawa tylko pracuje nad nimi na hamowni, z komuterem itd. to tyle ode mnie w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart na boga - odpusc. Nie dziwie sie ze tak reagujesz jak po tobie malolat jedzie, ale nie znizaj sie do jego poziomu naprawde. Odpowiadanie nic nie da a tylko bedzie ciagnelo spor dalej. A wy panowie tez dajcie sobie na luz i wiecej na moto a mniej forum. Nie zebym chcial umoralniac ale moglibyscie sobie odpuscic i raczej isc na piwo czy polatac niz na forum pieprzyc glupoty i jechac po sobie jak gowno po teflonowym kiblu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Fireblade, w którym od 70 000 km jako wydech służy kawałek blachy o tłumieniu podobnym do puszki po piwie. Z tego co mi wiadomo, nikt tam mieszanki nie ustawiał kiedy tłumik był zmieniany. Miałem ten wydech u siebie 2 dni - zatyczki ledwo dawały radę przy niskich obrotach.Jedni mówią, że wybebeszenie wydechu to zabijanie silnika. Inni wybebeszają i jeżdżą przez lata, po czym zmieniają motocykl i wybebeszają kolejny wydech. Ale fakt faktem, że nieruszanie mieszanki po wymianie tłumika mądre nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem całość i żenada....

Szukam jakiegoś majstra który zajmuje się przeróbką wydechów, głównie chodzi mi o przerobienie wydechów w gpz 500s na przelotowe.
wracając do pierwszego pytania : czy zna ktoś kogoś w Katowicach i okolicy , kto sensownie i niedrogo przerobi wydech? mam yamahę xs 400 i z dwóch rur chciałbym przerobić na jedną, ale konkretnie głośniejszą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.