Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeróbka Wydechów Na Przelotowe.


Staniol_

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry specjalista od wydechow jest w konstancinie. Nie wiem na czym Ci zalezy - czy tylko na tym zeby bylo darcie kopary, czy chcesz zmienic charakterystyke silnika? Jesli tylko chodzi o klang to dowolna firma zajmujaca sie wydechami, a nawet tylko spawaniem Ci wybebeszy komin. Jesli zalezy Ci na jakosci to polecam tego goscia - Robert Pawłowski. Ogolnie koles sie zna na rzeczy z tego co wiem, sam nie korzystalem niestety ale same pozytywne opinie slyszalem, mialem tez okazje posluchac jego wydechow. Robi kompletne wydechy i jeszcze niedawno tez przerabial. Na jego stronie jest kontakt:http://www.motowydech.euTutaj jego wydech w fazerze ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry specjalista od wydechow jest w konstancinie. Nie wiem na czym Ci zalezy - czy tylko na tym zeby bylo darcie kopary, czy chcesz zmienic charakterystyke silnika? Jesli tylko chodzi o klang to dowolna firma zajmujaca sie wydechami, a nawet tylko spawaniem Ci wybebeszy komin. Jesli zalezy Ci na jakosci to polecam tego goscia - Robert Pawłowski. Ogolnie koles sie zna na rzeczy z tego co wiem, sam nie korzystalem niestety ale same pozytywne opinie slyszalem, mialem tez okazje posluchac jego wydechow. Robi kompletne wydechy i jeszcze niedawno tez przerabial. Na jego stronie jest kontakt:http://www.motowydech.euTutaj jego wydech w fazerze ->

Chodzi mi tylko o dźwięk, chciałbym to zrobić tanio ale nie partacko. Nie chciałbym tylko wybebeszac wydechów ale z tego co się orientuję trzeba wstawić rurkę z blachy perforowanej i obić od środka jakimiś watami czy czymś. Samo wybebeszenie to sam bym dał radę zrobić, tym bardziej ze wydechy są nitowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to zrobisz, czyli wybebeszysz kominy tylko po to zeby bylo glosno to naszykuj sobie kasiore na remont głowicy. tłumik tak jak inne czesci motocykla zostały zaprojektowane w oparciu o obliczenia i kazdy zabieg domorosłych tunerów konczy sie uszkodzeniem silnika, tak wiec warto przemyslec czy sie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to zrobisz, czyli wybebeszysz kominy tylko po to zeby bylo glosno to naszykuj sobie kasiore na remont głowicy. tłumik tak jak inne czesci motocykla zostały zaprojektowane w oparciu o obliczenia i kazdy zabieg domorosłych tunerów konczy sie uszkodzeniem silnika, tak wiec warto przemyslec czy sie opłaca
a tam ty sie nei znasz .. bier kontórka ciachej te auspuffy  wytargaj ze środka wszystko i gimnazjaliśtki spod dyski sa twoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to zrobisz, czyli wybebeszysz kominy tylko po to zeby bylo glosno to naszykuj sobie kasiore na remont głowicy. tłumik tak jak inne czesci motocykla zostały zaprojektowane w oparciu o obliczenia i kazdy zabieg domorosłych tunerów konczy sie uszkodzeniem silnika, tak wiec warto przemyslec czy sie opłaca
Właśnie napisałem przecież że nie chcę tylko wybebeszać wydechów tylko chcę wstawić rurkę z stali perforowanej i obić srodek watami czy jakimiś tam specjalnymi materiałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do pytania bo niespodziewanie mnie tez po czesci zaczelo dotyczyc - kto tanio w okolicy Katowic dorobilby mi kolanko do wydechu? Napisalem do jednego goscia z allegro co robi kolanka do simsonow i zaspiewal 200zl!! Za 30cm rurki!! Koles ktorego polecalem robi takie rzeczy ale dochodza koszty wysylki ktore przy tak niskiej (mam nadzieje) cenie sa nieoplacalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to zrobisz, czyli wybebeszysz kominy tylko po to zeby bylo glosno to naszykuj sobie kasiore na remont głowicy. tłumik tak jak inne czesci motocykla zostały zaprojektowane w oparciu o obliczenia i kazdy zabieg domorosłych tunerów konczy sie uszkodzeniem silnika, tak wiec warto przemyslec czy sie opłaca
A CO POWIESZ NA PONAD 20 tys km na WYBEBESZONYCH Zapomniałeś napisać , żeby u ciebie kupił wydech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się ma z uszkodzeniem silnika w motocyklu po modyfikacji z wydechem, ale jeśli o mnie chodzi to zdaje się że po zmianie czegos w układzie wydechowym regulacje, ewentualnie zmiana dysz w gaźniku przez serwis załatwia sprawe - inny wydech to inne składy mieszanki i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO POWIESZ NA PONAD 20 tys km na WYBEBESZONYCH Zapomniałeś napisać , żeby u ciebie kupił wydech
A co powiem? a to ze posmigaj jeszcze troche i popatrz do silnika. a tak swoja droga to wiem co mialem napisac i nie mow mi czego zapomnialem. poza tym do tego motocykla nie mam wydechu. k**** co za zje*** typowo polaczkowata mentalnosc. jak ktos cos komus chce podpowiedziec to od razu musi miec w tym jakis interes. prawde mowiac je*** mnie co sie stanie z jego motocyklem ale po to jest forum zeby pytac, odpowiadac. facet wez sie troche ogarnij ze swoim podejsciem psa ogrodnika bo niszczysz moją wiare w ludzi. a co do tematu to jak juz zdecydujesz sie na wybebeszenie to nie zapomnij tez odtłumić drugiej strony czyli wlotu. wkład przelotowy do filtra powietrza zamiast papierowego załatwi sprawe.P.S. dla ludzi z lasu, filtrami powietrza tez handluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiem? a to ze posmigaj jeszcze troche i popatrz do silnika. a tak swoja droga to wiem co mialem napisac i nie mow mi czego zapomnialem. poza tym do tego motocykla nie mam wydechu. ku*** co za zje**** typowo polaczkowata mentalnosc. jak ktos cos komus chce podpowiedziec to od razu musi miec w tym jakis interes. prawde mowiac je*** mnie co sie stanie z jego motocyklem ale po to jest forum zeby pytac, odpowiadac. facet wez sie troche ogarnij ze swoim podejsciem psa ogrodnika bo niszczysz moją wiare w ludzi. a co do tematu to jak juz zdecydujesz sie na wybebeszenie to nie zapomnij tez odtłumić drugiej strony czyli wlotu. wkład przelotowy do filtra powietrza zamiast papierowego załatwi sprawe.P.S. dla ludzi z lasu, filtrami powietrza tez handluje
Informacja dla FRAJERA z Częstochowy : GŁOŚNY TŁUMIK to BEZPIECZEŃSTWO gdy lansujesz się swoim PUDŁEM z KLIMĄ i RADIEM SAFARI Motor ostatnio miałem w serwisie i jakoś NIE STWIERDZONO KIEPSKIEJ KONDYCJI NIE MOSZ TŁUMIKA DO) TEGO MODELU - to co ty kur... MOSZ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla FRAJERA z Częstochowy :
znaczy sie informacja dla twojego ojca?? szkoda ze sie tak brzydko o tacie wypowiadasz. ja rozumiem wszystko ale zeby frajer o ojcu pisac. nie ładnieswoja droga jak zmontowal takie "cos" to moze i frajer.. cos w tym musi byc
GŁOŚNY TŁUMIK to BEZPIECZEŃSTWO gdy lansujesz się swoim PUDŁEM z KLIMĄ i RADIEM SAFARI Motor ostatnio miałem w serwisie i jakoś NIE STWIERDZONO KIEPSKIEJ KONDYCJI NIE MOSZ TŁUMIKA DO) TEGO MODELU - to co ty kur... MOSZ !!!
1. co żal dupe ciśnie ze nie masz auta z klimatyzacja?? popros kolege zeby ci wentylator trzymał to moze cos pomoże2. zmień serwis3. doucz sie o budowie silników polecam hasło "układ wydechowy" i do czego to służy4. nie wiem co to znaczy "mosz". moze u ciebie na wsi pod lasem tak sie mowi i nawet to cos moze oznaczac ale w jezyku polskim nie koniecznie tak wiec jak do mnie piszesz to pisz po polsku wiesniaku. 5. tłumiki sprzedaje przy okazji bo mam dostep do dwóch producentow i jak ktos chce sobie kupic taniej o te kilka set złotych niz w sklepie to prosze bardzo. nie zajmuje sie tym zawodowo tylko przy okazji ale stanadardowo pajacy takich jak ty boli ta sprawa i juz. żal.miło ze kolejny kuzyn szwagra bobika o ksywie piotrek_187 bedacy w 2 klasie gimnazjum zabrał głos. brawo za wypowiedz. tez brzydko o tatusiu piszesz. szkoda ze twoj stary to trol i nie bedziesz go dokarmiał. a to co tu mozna przeczytac jest kolejnym przykładem ze kupowanie motocykla w polsce nie jest wskazane bo swiadomosc techniczna jest jaka jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to zrobisz, czyli wybebeszysz kominy tylko po to zeby bylo glosno to naszykuj sobie kasiore na remont głowicy. tłumik tak jak inne czesci motocykla zostały zaprojektowane w oparciu o obliczenia i kazdy zabieg domorosłych tunerów konczy sie uszkodzeniem silnika, tak wiec warto przemyslec czy sie opłaca
w moto na gaźniku co najwyżej powypala ci gniazda i zawory w głowicy, jeśli się gaźnika nie doreguluje. tak nic poza tym. zresztą, jak już mówisz o nowych moto kupowanych w PL to już mało które jeżdżą cały czas na oryginalnych kominach, i nikomu to nawet na gwarancji różnicy nie robi. BartB dej{znaczy daj} na luz, to nie grzecznie jest bronić się z jakiejś opresji jadąc po rodzicach od tych co nie znają się na tym tak jak ty. a i jak pojedziesz zaraz po moich to napisz mi na PW co bym o tym temacie nie zapomniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie informacja dla twojego ojca?? szkoda ze sie tak brzydko o tacie wypowiadasz. ja rozumiem wszystko ale zeby frajer o ojcu pisac. nie ładnieswoja droga jak zmontowal takie "cos" to moze i frajer.. cos w tym musi byc1. co żal dupe ciśnie ze nie masz auta z klimatyzacja?? popros kolege zeby ci wentylator trzymał to moze cos pomoże2. zmień serwis3. doucz sie o budowie silników polecam hasło "układ wydechowy" i do czego to służy4. nie wiem co to znaczy "mosz". moze u ciebie na wsi pod lasem tak sie mowi i nawet to cos moze oznaczac ale w jezyku polskim nie koniecznie tak wiec jak do mnie piszesz to pisz po polsku wiesniaku. 5. tłumiki sprzedaje przy okazji bo mam dostep do dwóch producentow i jak ktos chce sobie kupic taniej o te kilka set złotych niz w sklepie to prosze bardzo. nie zajmuje sie tym zawodowo tylko przy okazji ale stanadardowo pajacy takich jak ty boli ta sprawa i juz. żal.miło ze kolejny kuzyn szwagra bobika o ksywie piotrek_187 bedacy w 2 klasie gimnazjum zabrał głos. brawo za wypowiedz. tez brzydko o tatusiu piszesz. szkoda ze twoj stary to trol i nie bedziesz go dokarmiał. a to co tu mozna przeczytac jest kolejnym przykładem ze kupowanie motocykla w polsce nie jest wskazane bo swiadomosc techniczna jest jaka jest...
NAJGORSI SĄ GOROLE MIESZKAJĄCY NA ŚLĄSKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.