Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakopane Nocleg


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak my bylismy z forumowym Bczkiem w zeszłym roku to w Zakopcu nic nie było poza najdroższymi apartamentami, więc zapomnij. My pojechaliśmy do Poronina który graniczy z Zakopanym, warunki były w porzo, płaciliśmy 100 zł za pokój 4 osobowy. Jakbyscie nie znaleźli to polecam przejechać sie i zapytać w kilku miejscach a powinno coś być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak my bylismy z forumowym Bczkiem w zeszłym roku to w Zakopcu nic nie było poza najdroższymi apartamentami, więc zapomnij. My pojechaliśmy do Poronina który graniczy z Zakopanym, warunki były w porzo, płaciliśmy 100 zł za pokój 4 osobowy. Jakbyście nie znaleźli to polecam przejechać sie i zapytać w kilku miejscach a powinno coś być.
A już o mnie to nie wspomni Mam jak coś wizytówkę od tego gościa. Posiada on i domek z droższymi pokojami bilardem, salą z ping-pongiem i takie tam i ten tańszy do wynajęcia pokoje, mam nadzieję, że tel dalej aktualny 018 20 74 276 w takiej kolejności podany jest na wizytówce http://www.malacina.pl/ i adres strony internetowej ;) Życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo, Pati, jednak miałaś wizytówkę A myślałem że jej nie wzieliśmy.
Bo faceci to jedynie o motorze i głowie nie zapominają Jako jedyna miałam zdrowy rozsądek Nie chwaląc się oczywiście Ech szkoda, że w majowy weekend pracuję A mogła bym w góry pojechać ze znajomymi a tu ni ma lipa Ale za miesiąc urlop więc może nic straconego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Hejo! Odświeżam temat! Potrzebuje noclegu na weekend za 2 tyg w Zakopanem :). Niby mam coś na oku, ceny mają niezłe i standard też super. mówię o tym miejscu http://www.noclegi-zakopane.biz/, ale może ktoś może coś jeszcze doradzić? :) Będę bardzo wdzięczny, bo o tym weekendzie marzyliśmy z żoną bardzo długi czas i chciałbym żeby miejsce było na prawdę wyjątkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.