Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawaler katowice


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

Witamchcia³em kupiÌ oryginalny modu³ do transka,nie ¿adn¹ podróbê o ile takowa istnieje. ceny wacha³y siê od 740 do ok 1300zeta(!) i Kawaler by³ najtaùszy.Obs³uga...prawie do ty³ka wchodzili, nie wiem czy mieli jak¹œ kontrolê czy tak jest zawsze ale dla mnie s¹ na plus!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Bylem u nich raz i pytalem o Honde CBF 500. Szczegolnie interesowaly mnie warunki i koszty ubzepieczenia bo wiadomo, ze niewiele firm ubezpiecza moto a jesli juz to za grubÂą kasĂŞ (Warta). MiÂła pani bardzo cierpliwie i uprzejmie odpowiadala na moje pytania wiedzÂąc, ze nie przyjechalem z zamiarem zakupu w tamtym terminie a jedynie sie zorientowac. Tak wiĂŞc: FRIENDLY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kawaler jest spoko , czy sa sztywni ,, to chyba tylko kwestia gustu powiem jedno sa spoko  8)
No jak kto woli,bo ja chyba wolê jak ktoœ jest "sztywny", ale podchodzi do mnie jak do klienta, a nie od razu na wejœciu wali do ciebie na "ty", ¿e niby tali "luzak", a ty niby ju¿ "kumpel" i "swój cz³owiek", po czym próbuje ci wcisn¹Ì jakiœ kit, no, ale ¿eby nie by³o ¿e to kit- to przecie¿ znajomym siê kitu nie ciœnie (znam osobiœcie takie "salony").Jak szuka³em klocków NISSINa, to u Kawalera okaza³y siê najtaùsze, sprzedawca opisa³ poszczególne modele i zaprosi³ do salonu, ¿ebym móg³ zobaczyÌ wykresy - jak poszczególne klocki zachowuj¹ siê w okreœlonych warunkach. W innym miejscu, nie doœÌ ¿e dro¿ej (i te¿ "jak dla ciebie, to..."), to jeszcze koleœ puœci³ tekst: "twardoœÌ klocków? nie ma czegoœ takiego. od lat robiê motory i jeszcze siê nie s³ysza³em o twardoœci klocków". nie bêdê pisa³ co to za miejsce, bo z zasady nie piszê w "unfriendly".A dla Kawalera 100% FRIENDLY !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dorzuce swoje 3 grosze... obsÂługa zgadzam siĂŞ wszytsko oki, naprawde wporzÂądku ludzie, tylko troszke zbyt sztywno... ale to kwestia gustu... ale relax..., jedna rzecz mnie wkurzyÂła jak mÂłody chÂłopaczek zkÂładaÂł mi opone na felge to... tak mi poobdzieraÂł obrĂŞcz qrcze ale... pozatym oki, chociaÂż osobiÂście nie serwisuje tam moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Dla mnie friendly. ByÂłem juÂż na zakupach 3 razy. Pomocni przez telefon, maila i na Âżywo.Ostatnio wpadÂłem jak po ogieĂą prawie przed zamkniĂŞciem na wymianĂŞ przedniej oponki (nie byÂłem umĂłwiony ). OponĂŞ bez problemu mi wymieniono. Bardzo miÂła obsÂługa (tu szczegĂłlne pozdrowienia dla Pani blond wÂłosy ) zapomniaÂłem spytaĂŚ o imiĂŞ ÂŚwietnie prowadzi negocjacje Mechanik, sympatyczny, da siĂŞ pogadaĂŚ, doradziÂł w paru kwestiach.Na pewno wrĂłcĂŞ. Polecam znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.