Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3814


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde ludziska!!!!!!!!!!jak Jatromb zaoferowaÂł siĂŞ Âże moÂże kaÂżdemu zrobiĂŚ osobnÂą galeriĂŞ to niektĂłrzy go zjebali!!! a teraz widaĂŚ Âże jest to potrzebne,ja wiedziaÂłem to juÂż dawno temu i przesÂłaÂłem Jatrombowi moje foty i prosze jakÂą mam fajnÂą stronkĂŞ: http://galeriaforum.250free.com/leo.htmlJatromb dziĂŞki!!a swojÂą drogÂą to uwaÂżam Âże ci co mnie majÂą znaĂŚ to znajÂą,albo poznajÂą,a dla innych niech bĂŞdÂą cieniem hahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahah prosze Ciebie "chwal sie sprzetem"Mnie to nierajcuje moze CiebieJa niemam 15 lat i kreconych wlosow azebym mial sie przechwalac
Kolega troche ma racje, po co zakladac po raz setny taki sam temat, z reszta po co go w ogĂłle zakÂładaĂŚ skoro kaÂżdy ma w profilu miejsce na dodanie swojego zdjecia...proste jak budowa cepa... ktoÂś bĂŞdzie chciaÂł Âżeby go ktoÂś rozpoznaÂł to wrzuci do swojego profilu swoja fote i juz! a Tak tylko peÂłno Âśmieci robi sie na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej imprezie na ktĂłrej nie tylko ja nie znaÂłam polowy ludzi postanowiÂłam zrobic taki temat! Z ekipy, ktora jezdzi na kompost, s1 czy wiekszosc zlotĂłw ludzie sie znaja i nie ma problemu, ale reszta to tak nie bardzo. WiĂŞc! Prosze o dawanie fotek siebie i siebie na swoim sprzecie. Ale tak co by gÂłowe bylo widac
Anushka to ja a troche wyrzej moj sprzet post-1195-1135078371.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint, gdzie to sie podziewasz i czemu do nas nie piszesz ?
Jak to nie pisze jak pisze kilka postĂłw walnoÂłem ostiatnio ) a tak wogĂłle to czasu zabardzo nie ma,co by wszystkie foram oblatywac i na bierzÂą co byĂŚ ) ale duchowo jestem he he byle do wiosny Pozatym prace dyplomowÂą mam nagÂłowie...PozdrawiamZeby nie byÂło, Âże tylko sobie posta nabijam ) post-39-1135098880.jpgpost-39-1135098922.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,tak podejrzewalem ze to Ty ale pewny nie bylem  Pozdro dla Ciebie  A jak juz napisalem cos w tym temacie to na focie ja i moj superszybki i niezawodny sprzet 
Gabrys wpadnij do mnie jak bedziesz mial troche wolnego czasu jakies bro obalimy a sprzeta masz niezlego hehehehe jak sam Ghost Rider...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.