Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty sie teraz lepiej módl zeby sie niewyda³o....bo bedziesz mia³ zemn¹ na pieùku...        
JUÂŻ ZACZYNAM TRENOWAĂ Ale to nie ta waga , no chyba Âże wystÂąpicie w dwĂłch to wtedy siĂŞ wyrĂłwna (znowu schodzimy na prywatne tematy i znĂłw siĂŞ nam dostanie a wszystkiemu winna ta biaÂła cholera co lezy na placu , a niech jÂą szlag )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUÂŻ ZACZYNAM TRENOWAĂ  Ale to nie ta waga , no chyba Âże wystÂąpicie w dwĂłch to wtedy siĂŞ wyrĂłwna       (znowu schodzimy na prywatne tematy i znĂłw siĂŞ nam dostanie  a wszystkiemu winna ta biaÂła cholera co lezy na placu , a niech jÂą szlag )
waga nie jest wazna liczy sie zwinnoœÌ i umiejêtnoœci ...ps.juz po tobie pss.ta "bia³a cholera" juz dawno zalaz³a mi za skóre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by³o fajnie! twix, wy¿erka, to Twoja specjalnoœÌ! nia ma to tamtozeby tylko Irek nie wdro¿y³ pogró¿ek bo bêdzie trzeba szukaÌ innej knajpy, hehehehttp://rozbark.net.pl/~qdlaty/sroda/foto(06).jpghttp://rozbark.net.pl/~qdlaty/sroda/foto(07).jpghttp://rozbark.net.pl/~qdlaty/sroda/foto(11).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by³o fajnie! twix, wy¿erka, to Twoja specjalnoœÌ! nia ma to tamtozeby tylko Irek nie wdro¿y³ pogró¿ek bo bêdzie trzeba szukaÌ innej knajpy, hehehe
byÂło super..jak zwykle noooo pozzaaa maÂłymi incydentami z jednym mÂądralÂą ,,,,,no có¿ jak tak dalej pĂłjdzie to chyba trzeba bĂŞdzie miejscĂłwe zmieniĂŚ.... ...jednego sie baÂłem Âże wchodzÂąc na forum znowu mnie ktos zjebie jak maÂłego chÂłopczyka hehe...ale widze Âże niebyÂło nastepnych waÂżniakĂłw...nooo poza Accordem ktĂłry mnie standardowo pilnowaÂł przy ogniu...hehe no ale póŸniej zaÂłozyliÂśmy spó³ke i razem Âłognia pilnowaliÂśmy efekty widac na zdjĂŞciach hehe...musze przyznaĂŚ Âże NAPRAWDE ZGRANA Z NAS EKIPA Bikan widze Âże ze zdjĂŞciami sie uwinoÂłeÂś ...dopiero jak wsiadÂłem do auta to mi sie przypomniaÂło Âże wzioÂłem aparat hehe kurw...sklerozaAHA BO BYM ZNOWU ZAPOMNIAÂŁ....PRZYSYÂŁAJCIE MI ZDJECIA WASZYCH MASZYN....zrobie nowy dziaÂł [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle udane popoÂłudnie w bardzo fajnym gronie. Ognicho chyba jeszcze do teraz sie pali , kieÂłbachy pyszne a o ekipie chyba nic nie musze mĂłwiĂŚ. Do nastĂŞpnego razu.PodziĂŞkowania dla Mendela i Bikana za zorganizowanie drewna bez ktĂłrego ognicha by nie bylo i dla Twix-a za kieÂłbache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OgieĂą jak na zlocie Ku-Klux-Klanu Spotkanko standartowo udane, jak to u nas bywa,Âżadnych scysji - wiĂŞc chyba nie warto sie rozpisywaĂŚ ?! P.S.KtĂłry qrwa krakaÂł Âże dzisiaj spadnie to biaÂłe gĂłwno ? 
Strach sie przyznaĂŚ ale to chyba ja mĂłwiÂłem Âże bedzie padaĂŚ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.