Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

sory twix ale ,oesoace mi siĂŞ pomyliÂły chodziÂło mi o marzec a tak na marginesie, to siĂŞ bĂłj, bo masz czego
"oesoace"???ze co hehe nie no jak mi powiesz ze niejestes zbakany to nie uwierze hehe......................wybaczam Ci tÂą chaniebnÂą pomyÂłke ......a tak na marginesie oj bĂŞdzie sie dziaÂło bĂŞdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ludziska to kiedy siê znowu spotykamy ??? 8 marzec tak jak proponuje Kud³aty??Buli i mam nadzieje ¿e w koùcu sie pojawisz Kud³aty jest ma³y problem bo 8 marzec to Dzieù Kobiet i wiêkszoœÌ bêdzie chyba wola³a zostaÌ w towarzystwie np. ¿ony albo kochanki albo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to dzieĂą jak kaÂżdy inny ja kocham kobiety niezmiennie przez caÂły rok!teraz w ÂśrodĂŞ raczej nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł przyjechaĂŚ, ale przecieÂż siĂŞ nic nie stanie jak mnie raz czy dwa nie bĂŞdzie twix, literĂłwki siĂŞ zdarzajÂą miaÂło byĂŚ miesiÂąc i nie byÂłem zbakany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska to kiedy siĂŞ znowu spotykamy ???  8 marzec tak jak proponuje KudÂłaty??Buli i mam nadzieje Âże w koĂącu sie pojawisz  KudÂłaty jest maÂły problem bo 8 marzec to DzieĂą Kobiet i wiĂŞkszoœÌ bĂŞdzie chyba wolaÂła zostaĂŚ w towarzystwie np. Âżony albo kochanki  albo.....
To moÂże byĂŚ dylemat z kim spĂŞdziĂŚ ten dzieĂą z ÂżonÂą czy z kochankÂą , a co jak kochanka ma ten sam dylemat - no to kicha .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja Cie nielubie??? nie no teraz to Ty przesadziÂłes ...czekaj jak wiosna przybĂŞdzie to bĂŞdziemy rzÂądzic na CHORZOWIE hehehe 
Panowie ograniczcie swĂłj temperament . A co z tymi co ukuwajÂą w garaÂżach swoje moto na ,,pseudo valentino 46 '', kupujÂą kaski , klejÂą nalepy z ploterĂłw.Oni teÂż chcÂą rzadziĂŚ , oni teÂż chcÂą bÂłyszczeĂŚ .APELUJĂ nie rĂłbcie im przykroÂści w koĂącu Valentino teÂż moze mieszkaĂŚ w CHORZOWIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bikan i Kolo z tym rzÂądzeniem to byÂł Âżart i tekst byÂł kierowany do mojego serdecznego kolegi Crossa hehe...kurwa zaÂś jakoÂś haja sie szykuje ..dobre ..oby do wiosny ps.i tak bedziemy rzÂądziĂŚ na Chorzowie i straszyĂŚ staruszki na przejÂściach....hehe Cross szykuj sprzeta...bĂŞdzie sie dziaÂło!!LLLLUUUUZZZZZZZ WIOSNA JUZ TUÂŻ TUÂŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ nawi¹zuj¹c do tematu rz¹dzenia w Chorzowie to osoby je¿d¿¹ce na R 1-kach zanim zabior¹ sie za rzadzenie niech najpierw naucz¹ siê na nich jeŸdziÌ... bo kasa nie zawsze idzie w parze z umiejetnosciami...
Ude¿ w stó³ a no¿yce siê odezw¹ , a sk¹d wiesz ¿e to tyczy³o ciebie, skoro o dwóch miechów o ciebie s³uch zagina³.Nie w³a¿ mi ma kasê i umiejêtnoœci ,ja nikogo do rowu jeszcze nie wyjeba³em by mu zaliczyÌ glêbe , ja nie szmacê porz¹dnych kobiet i robiê z nich kurew , jak tak dobrze nie umie k³ócic ludzi z sob¹ jak ty. .Ja zadupiam na chleb od rana do wieczora i co wyrobiêto to mam.Tobie ju¿ wszyty esperal lasuje mózg . Ty sam sie prosisz o problemy , tylko szkoda ¿e one dotkn¹ i innych , ¿adnej przemocy , broù bo¿e , wszystko zgodnie z prawem , ty wiesz co . Proponujê zawieœiÌ nasz problem . No to jak zakopujemy topór wojenny , czy od jutra ruszamy na œcie¿kê wojenn¹ , ty wybierasz.Czekam godzinê na odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.