Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WidzĂŞ Âże w ÂśrodĂŞ bawiliÂście siĂŞ nieÂźle szkoda Âże musiaÂłem naginaĂŚ w robocie, co do wikendu majowego najlepiej zaliczyĂŚ oba wypady ale nie wiem czy dam rade finansowo i czasowo na oba, Mario gadaÂłeÂś z Bosterem Âże to w wikend majowy robiÂą naukĂŞ jazdy na Poznaniu? bo w temacie nic o tym nie piszÂą, jak na razie ja bym siĂŞ pisaÂł raczej na wypad na tor (takie postanowienie tegoroczne) ale jeszcze kawaÂł czasu nic nie wiadomo moÂże wyrobie na oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli dzisiaj jade do Boostera to sie zapytam o szczeguÂły.Marek co do bajzlu nie wiem kiedy jest. NapisaÂłem Ci na priv.tel zadzwoĂą Mam proÂśbe do szanownego grona, piszcze kto jedzie do Bukowiny TatrzaĂąskiej musze w najbliÂższym czasie zarezerwowaĂŚ miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram siĂŞ na nastĂŞpne spotkanie podac w miarĂŞ dokladne koszty , ale koszty nie bedÂą male , trzeba liczyĂŚ dojazd i przyjazd to 650km ( ok.200zl ) koszt pola namiotowego itp. paliwo na tor no i oplaty za dzieĂą jazd.JeÂżeli bĂŞdzie cena jak w zeszlym roku , to 340zl za dzieĂą .ReasumujÂąc napewno nie mniej niÂż 1000zl na leb za jeden dzieĂą z wszystkimi pochodnymi kosztami ( np.koryto , browar itp. ).No ale po to kupuje sie plastika , chyba Âże co niektĂłrzy go kupujÂą by dobrze na nim wygladaĂŚ w okolicy i budziĂŚ podziw lasek z sÂąsiedniej wsi , tylko dla udowodnienia za wszelkÂą cenĂŞ Âże tĂŞÂż go majÂą a bak Âświeci ciÂąglÂą pustkÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 na PoznaĂą, 5 do Bukowiny. A co z resztÂą? W koĂącu na wuszty w lecie przyjeÂżdÂżaÂło wiĂŞcej luda. Deklarowac siĂŞ gdzie jedziecie (no bo chyba w chaÂłupie w ten weekend nie bĂŞdziecie siedzieĂŚ)
,,suchaĂŚ chopa trza bo dobrze godo'' szybkie decyzje to poÂłowa sukcesu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoœnie Poznania za 1000z³ to proponujê wyjazd do Brna gdzie tor siê ró¿ni od poznaùskiego niczym pozaùski od czêstochowskiego. Inna nawierzchnia, inna szerokoœÌ, inne zabezpieczenia. Nieco bli¿ej i o niebo lepszy dojazd. Nie wiem czy ktoœ tam organizuje nauke akurat, ale wole t¹ kase przeznaczyÌ na zrobienie dodatkowych 100 okr¹¿eù na tym torze. W poznaniu jeŸdzi³em tylko raz i juz zawsze je¿dze do Brna. Je¿eli ktoœ sie nie szykuje do amatorskich wyœcigów to nie ma sensu mêczyÌ tego toru w Poznaniu. Wiadomo ¿e wiekszoœÌ jedzie na tor dla przyjemnoœci i podszlifowania umiejêtnoœci, dlatego uwa¿am ze Brno to o niebo lepsza alternatywa poznania. 4x30 min kosztuje 1000kÌ to okolo 130z³ do tego oko³o 150 z³ na paliwo na tor. Mamy 300 z³ plus dojazd który przy zrzutce na paliwo z lawet¹ wychodzi okolo 50 z³. Ca³kowity koszt to okolo 350 z³. Oczywiœcie jest jeszcze koszt opon i klocków, ale to tak czy siak szlag trafi równie¿ na Poznaniu wiêc tego nie uwzglêdniam. A jazda bez porównania do Poznania. No i ta œwiadomoœÌ ¿e jeszcze urwiesz 20 sek i pobijesz fastest lapa Rossiego :DDDDpozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ta œwiadomoœÌ ¿e jeszcze urwiesz 20 sek i pobijesz fastest lapa Rossiego :DDDDpozd
hehehehe....niewiem ile w tym racji Adas bo niebylem na ani jednym torze nie liczac tego w czestochowie bbuuhhaa ale bez komentarza co do tego toru.......jesli cennik brna jest taki jak piszesz to kuszÂąca propozycja....ale kto powiedzial ze zostaje tylko Poznan ...ja jade na poznan i jak beda chetni(napewno beda) to i na Brno.ps.w tym roku na Poznaniu bedzie kÂładziona nowituki asfalt...wiec napewno beda wrazenia ...przynajmniej dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.