Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Cross, do WÂłoch to bym chĂŞtnie pojechaÂł majÂą niezÂłe drogi i piĂŞknÂą kulturĂŞ jazdy aÂż miÂło poÂśmigaĂŚtwix, rasizm siĂŞ szybko rozwija! nawet nie wiesz kiedy, a juÂż Ci wkopali
hehe no to Ty lepiej uwaÂżaj bo co niekĂłtrzy to juz Cie biora za czarnego...na nastepnym spotkaniu na SkaÂłce moze byc ciekawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe no to Ty lepiej uwaÂżaj bo co niekĂłtrzy to juz Cie biora za czarnego...na nastepnym spotkaniu na SkaÂłce moze byc ciekawie     
Zawsze siê jakiœ murzyn musi znaleœÌ, i ktoœ musi nim byÌ! one podobno tysz som kud³ate wiêc wybór jest oczywisty komu ta funkcja zosta³a ju¿ powie¿ono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myÂślaÂłem, Âże tego nawet nie trzeba omawiaĂŚ, tylko dograĂŚ miejsce zbiĂłrki (Skalka?) i godzinĂŞ
..no niby nie ..ale radziÂłbym ustalic termin i godzine no i czy bedzie to piatek sobota czy niedziela..ja sie pisze na trzy dni .......mam nadzieje ze ulice bedÂą wystarczajÂąco dobre zeby dojechac na sprzetach....a nie puszkÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no niby nie ..ale radziÂłbym ustalic termin i godzine no i czy bedzie to piatek sobota czy niedziela..ja sie pisze na trzy dni .......mam nadzieje ze ulice bedÂą wystarczajÂąco dobre zeby dojechac na sprzetach....a nie puszkÂą
Chopy ino spokojnie...MTB jest dopiero 25 Marca. Jeszcze sie ugodomy o kery jadymy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej pojadĂŞ w niedzielĂŞ na MBS, czyli parada mnie ominie

Ja tam rasistÂą nie jestem !  Ale asfalt powinien leÂżeĂŚ na swoim miejscu  Dziwi mnie teÂż Âże PcheÂła zrobiÂł czarnucha modem !?To juz nie ma porzÂądnych biaÂłych ludzi ?
Âświat przechodzi zmiany, teraz biaÂły bĂŞdzie niewolnikiem u czarnego buhehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie byÂłem ale z tego co czytam to strach na skaÂłkĂŞ bĂŞdzie przyjechaĂŚ po zdjĂŞciach widaĂŚ Âże jakiÂś dupny poÂżar w ÂśrodĂŞ byÂł mam nadzieje Âże straÂżaki ugasili w porĂŞ i bĂŞdzie gdzie piwo wypiĂŚ, a do tego najazd Âżydowskich murzynĂłw ale siĂŞ dziaÂło mammamija byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie by³em ale z tego co czytam to strach na ska³kê bêdzie przyjechaÌ po zdjêciach widaÌ ¿e jakiœ dupny po¿ar w œrodê by³   mam nadzieje ¿e stra¿aki ugasili w porê i bêdzie gdzie piwo wypiÌ, a do tego najazd ¿ydowskich murzynów   ale siê dzia³o mammamija byle do wiosny.
Panie kolego pan nas cos ostatnio unika ...wiem wiem praca ...no niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.