Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin do ronda w katowicach to pewnie wiesz jak dojechac? wiec dojezdzasz do ronda tak ze spodek jest po prawej stronie jedziesz prosto na chorzow po powiedzmy 2-3 km kierujesz sie lewo skos srednicowka chyba sa drogowskazy na zabrze swietochlowice potem jakies 8km drogowskaz na swietochlowice na prawo na lekko pod gorke na gorce w prawo i kilkaste metrow i po prawej jest skalka tzn stadion i zakaz wjazdu tam wjedziesz a dalej rto juz bedziesz widzial motocykle mam nadzieje ze cos z tego zrozumiales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cholera, szkoda Âże w tÂą ÂśrodĂŞ do Was nie do³¹czĂŞ ale myÂślĂŞ Âże do nastĂŞpnej Âśrody zdoÂłam wrĂłciĂŚ . LÂądowanie w Pyrzowicach mam zaplanowane o godz. 18.40 dnia 14,09,2005 takÂże ……. !!! ?????jak zaczekacie ?! to dojadĂŞ no chyba Âże pogoda spÂłata FIGLA????? Pozdrawiam doktor ( hyosung gt 650 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarÂłem do domuchciaÂłem na wstĂŞpi przeprosiĂŚ ekipĂŞ za moje naganne zachowanie dzisiejszego wieczora obiecujĂŞ, to byÂło ostatni razjuÂż nie bĂŞdĂŞ taki grzeczny i narozrabiam ile tylko moÂżna 8) kieÂłbachy byÂły suuuper, a Pani od grilla ... mmmm :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle jazda uliczkami byÂła zajefajna I fajnie, Âże pojawili siĂŞ nowi uczestnicy spotkaĂą. Przyjechali tez ci, ktorzy bali sie paÂł OkazaÂło siĂŞ, Âże paÂły bardziej bojÂą siĂŞ nas niÂż my ich I nie wiedziaÂłem (a wczoraj siĂŞ przekonaÂłem), Âża na smak potraw z grilla taki korzystny wpÂływ moÂże mieĂŚ osoba przyrzÂądzajÂącej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiedziaÂłem (a wczoraj siĂŞ przekonaÂłem), Âża na smak potraw z grilla taki korzystny wpÂływ moÂże mieĂŚ osoba przyrzÂądzajÂącej
To jo dodom ze humory tyz nom mimo wszystko dopisywaly Jeno kudlaty_bytom, miol psycha orano Fajno sie po miescie smigalo jeno jakem my juz na dobre wyjechali toscie na srednicufce takiego palera dali ze jo juz lodpod Do nastepnej srody !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom! kolejne spotkanie udane, coraz wiĂŞkszo nasza ekipa sÂą stali bywalcy oraz ci co pojawiajÂą sie okazyjnie lub czas im na to pozwala. NajwaÂżniejsze jest w tym to Âże wszyscy mogom sie jakoÂś dogadaĂŚ, a wspĂłlna jazda budzi w nas poczucie gÂłodu i chĂŞci zrobienia wspĂłlnego grila, czego dowodem sÂą poniÂższe fotki. Z mojej strony chcĂŞ przeprosiĂŚ tych wszystkich ktĂłrym plecy fotografowaÂłem i postaram siĂŞ poprawiĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA kolejna sroda ktĂłra mozna zaliczyĂŚ do udanej :up: Tak sie z wami rozkulaÂłem Âże w domu byÂłem w rekordowym czasie..Moto Christo : nie nabijaj siĂŞ :patyk: kudlaty_bytom: Chyba byÂł na jakiÂś tabletkach uspokajajÂących TAki grzeczny byÂł Pozdrawiam wszystkich nowych i "starych" i do zobaczenia w nastepna srode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy jadymy jutro na skalka na wieczor? mogymy sie spotkac na miejscu tak na przyklad po 19, albo spotkac sie o 19 pod knajpa w lagiewnikach (kto byl to wie o co chodzi; knajpa IMPRESJA) i pojechac razem wieksza grupa.P.s. ino nie wiem ile sie ludzie zbiere pod ta impresja, tak ze nie moga obiecac ze beda tlumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jutro wyjazd na tor posmigac pod czestochowÂą :-)PS. WIEM GDZIE MOZNA DOSTAC KIELBASKI I BOCZEK GRATIS NA NASTĂPNA ÂŚRODE ZEBY SE GRILA ZROBIC ...DLA ASMO NAWET PODWĂJÂĄ PORCJE ZAÂŁATWIE :wink: Bo on zamiast pojeœÌ to woli nalac do sprzeta i smigac jak porzÂądny czÂłowiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja siĂŞ bardzo ciesze Âże sie tak o mnie martwicie ......... no i oczywiÂście zjem wszystko Âżeby nie byÂło Âże wybrzydzam Jeszcze troche to lepiej mi bĂŞdzie z wami niÂż w domu ...... tylko kto mnie po sezonie przygarnie?Dzisiaj poniedziaÂłek. PomyÂślcie co by w ÂśrodĂŞ ciekawego robiĂŚ. MoÂże gdzieÂś dalej wyskoczyĂŚ? Jak macie jakiegoÂś pomysÂła to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyskim  :?:    :Angel:
No postarma siĂŞ 8) deejay24h, DziĂŞki za wyprawe na tor :wink: byÂło super extra szczegĂłlnie przygoda z gwoÂździem w oponie
Jeszcze troche to lepiej mi bĂŞdzie z wami niÂż w domu ...... tylko kto mnie po sezonie przygarnie?
Asmo, Zapewne ktoÂś sie znajdzie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.