Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3872


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Witami mnie poproszono o wypowiedz wiec pisze:::dajcie sobie spokoj z klubami i barwami , nie znam was ale do takiej inicjatywy potrzeba ludzi z jajami , dysypliny i poswiecenia .Zapomijcie o kobietach , i wiedzcie gdzie ONE sie wlacza zawsze wyjdzie problem .Stowazyszenie lub jakas inna forma dzialalnosci nie powinno byc problemow z zalozeniem ,ale i tu potrzeba poswiecenia , lojalnosci i duzo pracy ,aby do czegos dojsc byc uznanym .Czytajac rozne wypowiedzi na roznych forach wielu ma takie zamiary ale to jest wszystko slomiany zapal , tylko nieliczna grupa ludzi przejdzie przez to pranie .Dlatego moja rada zostancie tym kim jestescie ,a komu snia sie barwy po nocach niech szuka szczescia w klubach MC zobaczymy jak daleko zajdzie Pozdrawiam DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wÂłaÂśnie........... sprawa czÂłonkowstwa pozostaje bez odpowiedzi. niech "czÂłonkiem" stowarzyszenia bĂŞdzie ten co chce a nie kaÂżdy uÂżytkowik forum....... bo to by byÂło kompletnie bez sensu... niech stowarzyszenie bĂŞdzie dla stowarzyszenia a nie forum=stowarzyszenie... lub stowarzyszenie=forum.....DAKOTA.. przeczytaj uwaÂżniej wszytskie posty. chyba sprawa klubu jest juÂż zamknieta. rozmawiamy teraz na temat stowarzyszenia a to juÂż inna sprawa niÂż klub..... no ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego.............dlaczego jesli ktos mowi ze to jest glupi pomysl to juz nie jest OK?????????? To mi smierdzi czyms co jakis czas temu minelo i miejmy nadzieje, ze nie wroci......Dla mnie opinia Tomcia jest w porzadku, bo to jest jego opinia.Po takiej postawie i wypowiedziach moge sie tylko domyslac jak bedzie wygladal ten klub czy tez stowarzyszenie.....nie bedzie sie mozna wyjechac bez pozwolenia Po pierwsze robcie sobie to co chcecie tylko nie podpinajcie pod tego FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tutaj czesc ludzi jest za, a czesc przeciw i tego sie nie zmieni........Jesli nie wszyscy forumowicze chca identyfikowac sie ze stowarzyszeniem lub klubem to nie mozna ich zmuszac, a jesli zalozycie to "cos" pod marka forum to identyfikacja bedzie AUTOMATYCZNA.Zalozcie stowarzyszenie, a te imprezy, ktore FORUMOWICZE uznaja za wazne i istotne zostana objete PATRONATEM FORUM.......Bo byc moze bedzie tak, ze FORUM nie bedzie chcialo brac udzial w jakichs za przeproszeniem "gownianych" imprezkach.......Mam nadzieje, ze jesli pomysl zarejestrowania FORUM jako czegos tam ostatecznie wypali (lub nie) to bedzie decyzja nas wszystkich, a nie jedynie "grupy trzymajacej wladze".Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku ja ci powiem tak...moznaby zrobiÌ stowarzyszenie..którego przekazem medialnym bêdzie forum. bo to jest fakt - jesli nie jestesmy zarejestrowani w UM to kasy od nich nie dostaniemy a i du¿e imprezy odpadaj¹....Ja jestem za stowarzyszeniem...jednak wed³ug mnie forum powinno byc tylko patronem medialnym stowarzyszenia. czyli bed¹ 2 instytucje :1.forum2. stowarzyszenieDac osobna zak³adkê dla: Stowarzyszenie Œlaskich Motocyklistów(albo nie wiem : Stowarzyszenie Pomó¿ domom dziecka)...kto poczyta forum i bedzie chcia³ sie do³¹czyÌ prosze bardzo.Jednak bedzie to stowarzyszenie tylko jako instytucja nie zwi¹zana z klubami MC - te siê nie zgodz¹ ..a nie mozna ich po prostu olaÌ bo mozna na zlocie po ryju zarobiÌ....czyli(info dla MC i prasy): jesteœmy stowarzyszeniem maj¹cym na celu pomoc dla domów dziecka. Naszym partnerem jest Forum œl¹skich motocyklistów, które wspiera nasze stowarzyszenie. s¹dze ¿e to jest najlepsze wyjscie - MC siê raczej nie czepn¹ (bo stowarzyszenie nie bedzie w swiecie motocyklowym istnia³o), a jedynym jego po³aczeniem z motocyklizmem jest to ¿e wspiera go F.Œ.M.takie moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku spoko damy rade oczywiscie nikt do niczego nikogo nie zmusza ale mysle ze nie wyzucice nas z forum jesli juz zalozymy to stowarzyszenie a zalozymy je po to by moc miec wiecej mozliwosci jesli chodzi o organizacje imprez a przez to pomoc dla innych min domom dziecka plany sa bardziej dalekosiezne i nie mylcie tego z klubami motocyklowymi bo nie to mamy na mysli i nic stowarzyszeniu do typowych klubow motocyklowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin -ja rozumiem o co chodzi...tylko wiesz - nie chcia³bym pojechac na zlot i dostac po pysku za to ¿ê.....a mo¿e wogóle zapytajmy ridersów i kogoœ z najwyzszych w³adz MC jak to zrobic ¿eby po mordzie nie dostaÌ. bo Stowarzyszenie œlaskich motocyklistów mo¿e spowodowac problemy...ale ju¿ "stowarzyszenie na rzecz pomocy domom dziecka" wspierane przez F.Œ.M. s¹dze ¿e problemów nie wywo³a.a jak chamsin wiesz juz jak to zrobiÌ to napisz - mo¿e ktoœ (ja) pomo¿e w czymœ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamsin nie wyrzucimy ,oczywiscie jesli nie wpylnie to na istnienie forum pod obecna postacia..............Poza tym w innym temacie autor tego tematu napisal, cytuje:"juz mi sie zygac chce tym domem dziecka".......................co wywoluje we mnie negatywne nastawienie do tego pomyslu.....Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomys³ jest czêœciowo idiotyczny.maku, jeœli potrzebne ci stowarzyszenie, ¿eby wspó³pracowaÌ z w³adzami Bêdzina (czytaj: wyciagn¹Ì z miasta jak¹œ kasê) - zak³adaj, ale nie mieszaj do tego ca³ego forum. Znajdziesz przecie¿ jeszcze 14 ludzi z okolicy i dzia³aj. .A co, jeœli zorganizujemy imprezê w Rybniku czy Katowicach, w czym pomo¿e nam wtedy stowarzyszenie i w³adze Bedzina? Co, zak³adamy wtedy stowarzyszenie w innym miescie?Tak nawiasem mówi¹c w³adze miasta mog¹ dofinansowaÌ projekt organizowany przez dowolna grupe osób, niekoniecznie sformalizowan¹.Troche mi to wszystko œmierdzi. Facio z ratusza bedziùskiego bedzie móg³ napisaÌ w sprawozdaniu, ¿e na jego terenie powsta³a kolejna organizacja i mo¿e dostanie medal a ty bedziesz móg³ zmienic nick na "Prezes" Do partii sie nie zapisa³em, to do stowarzyszenia te¿ nie wst¹piê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co nie mam pytan.... przeciez mowilem ze to bedÂą 2 instytucja i tak jak napisaÂł chamsin to stowarzyszenie jest zakÂładane po to zeby zwiĂŞkszyc nasze mozliwosci...NIKOGO NIE ZMUSZAMY juz jest chĂŞtnych 10 osob, ktore nie sÂą do niczwego zobowiÂązanie...Mowilem ze nie ma sensu rozpisywac tego na forum bo oczywiscie jak przewidziaÂłem kazdy pisze inaczej i tak jak mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobandit nie rozumiem twojej negatywnej postawy do orgaznizowanych pzrezemnie imprez... masz problemy o to ze zbieram kase itd... Moze i byl jakis przerost z Sarnowem ale ja nigdy nikogo nie zmuszam... i szanuje inne sÂłowa...Ja robie to dla nas... dla naszego Forum... a nie dla siebie....Dziwi mnie to ze jest osoba na tym forum ktora chce pomoc , chce cos zdziaÂłac, a inni mu na to nie pozwalaja bo majÂą taki kaprys... nie podoba sie komus to niech nie wypisuje dziwnych rzeczy... Odczuwam ze dla niektorych ludzi nasze Forum to zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra piszcie co chcecie ja sie spotkam z osobami ktore s¹ zainteresowane i wtedy wszytsko ustalimya te glupie komentarze mam g³êboko w dupie...S¹ osoby ktore nie czytaj¹ wszytski stron tylko zawsze ostatni.¹ wiec odsiwezam moj¹ wypowiedŸ o co tu biega..Sprawa wygl¹da tak:Rozmawia³em z Kierownictwem Referatu Sportu w Bêdzinie...Za³atwilem cos takiego ze nastepna duza impreza w Kwietniu nie odbêdzie sie w Sarnowie tylko na stadionie Bêdzinskim plus zamykam jedn¹ ulicê która bêdzie przygotowana na pokazy motocyklowe...Prawdopodobnie Pan S³awiomir Witek (Kierownik w/w dzia³u) zorganizuje na tej akcji Mistrzostwa Polski na 1/4 Mili...On sam powiedzia³ mi zebysmy sie zarejestrowali jako stowarzyszenie... wtedy bedziemy mieli pe³ne prawa do organizacji imprez, plus mozemy siê starac o dofinansowanie ze strony miasta... czyli mog¹ nam nadaÌ roczny bud¿et...Jest to rodzaj stowarzyszenie które nie zabierze nam straconego cennego czasu i nie bêdzie dzia³alnoœci¹ gospodarcz¹.... jest okazja zeby siê zerejestrowac poniewaz Taki wniosek wp³ywa do Starostwa i wszystko jest rozpatrywane przez ponad miesi¹c... ja moge za³¹twic to w 2-3 dni...Wtedy miasto moze nawi¹zac z nami wspolprace , mzoe nam pomagac i sami mozemy organizowac z np. Motocyklowe Mistrzostwa Polski w... 1/4 mili lub street fighter festiwal...Nie chodzi tu o jakies zobowi¹zanie wobec forumowiczów poniewaz nie zostan¹ oni tkniêci jakims zobowi¹zaniem... forum bêdzie dzia³a³o w taki sam sposob w jaki dzia³a do tej pory...Wniosek jest taki ze ktos moze o nas us³yszec i mozemy do czegosc dojsc, a stowarzyszenie dla nas to tylko papierek który nie zmieniz w zadnym stopniu forum......Mysle ze warto ... a jelsi o ca³¹ robotê papierkow¹ czyli wszytskie formalnosci spotkania ... zalatwiam ja ...Rozmawia³em z Mendlem i Chamsinem... oni wiedz¹ o co tu chodzi... trudno jest mi to opisac na forum ale cos napewno zdzia³amy...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest zabawa
heheh wlasnie to chcialem napisac Maku ale co robisz nie rozumiem ,ok zbierasz kase na dzieciaki spox ale ty chcesz widze na chama sie pokazac a nie robic cos dla forum !!!! Gdzie bym nie byl i ty tez jestes to latasz z tym mikrofonem , a teraz to a teraz tamto chlopie wyluzuj.I zauwaz ze juz kupa osob to zauwazyla nie rob nic na chama.Jak juz pisalem chcesz sie tylko pokazac , nikt za to ci nie padnie do nog !!!! Ale w sumie jak lubisz to se rob co tam chcesz.A co do Sarnowa (sorry za offtopica) to byl ok ale te twoje latanie z mikro jesoooooooooo Mnie osobiscie promowanie twojego miasta nie interesuje !!! Milej zabawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, za klubem jestem przeciw, a za stowarzyszeniem jestem za. Z klubem to moze byc tak jak jest z nami skuterowcami ze slaska. Ze pozniej beda sie zglaszac osoby tylko poto zeby byc na "swistku" bo maja sprzet(ktory sluzy do szpanu). Dlatego tez przewodniczacy wziol sie za nasze szeregi bo mielismy wielu delikwentow ktorzy wielce byli w klubie a nawet na rejonowe spoty sie nie zjawiali, mimo ze nawet na zlotach nie mogli byc. A najbardziej sie burzyli jak nie byli dodani do klubowiczow.W sumie jakby policzyc to w naszym klubie jest 20-max 30 osob ktore sa w tym klubie z zamilowania. tutaj na forum obserwoje ze wiekszosc jest z zamilowania tutaj bo to lubia i kochaja to hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciw (chociaÂż mĂłj gÂłos maÂło siĂŞ liczy bo maÂło siĂŞ udzielam na forum a kilka miesiĂŞcy mnie nie byÂło na nim... ale problemy z czasem...)ogĂłlnie mam uraz do samej nazwy "stowarzyszenie" bo jestem rĂłwnieÂż na forum samochodowym (nazwy marki nie wymieniam) i tamto forum tez zaczĂŞÂło dziaÂłaĂŚ jako stowarzyszenie... byÂł problem ze skÂładkami, do stowarzyszenia przystÂąpiÂło kilkadziesiÂąt osĂłb z ponad 1000. poza tym sam proces rejestracji trwaÂł strasznie dÂługo i wÂątpiĂŞ Âżeby udaÂło siĂŞ te formalnoÂści zaÂłatwiĂŚ do kwietnia (no chyba Âże 2007). poza tym czy jest osoba ktĂłra chce byĂŚ "szefem" i chce aby korespondencja przychodziÂła do niego do domu? czujĂŞ Âże bĂŞdzie problem ze spotkaniami zarzÂądu (no chyba Âże to bĂŞdzie paru kumpli z osiedla).Ci co bĂŞdÂą tu "rzÂądziĂŚ" to mam nadziejĂŞ Âże majÂą mocne nerwy bo jak jest jakiÂś problem to najlepiej to zwaliĂŚ na nich:) poza tym do tego wszystkiego przydaÂłby siĂŞ jakiÂś prawnik...martwi mnie trochĂŞ stanowisko Maku bo strasznie chce utworzyli to stowarzyszenie... moÂże ma w tym jakiÂś prywatny cel? tak w ogĂłle to pozdrawiam wszystkich ktĂłrych znam i ktĂłrych jeszcze nie poznaÂłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKU tak se czytam te posty i czytam ze faktycznie ty moze zaloz sobie stowarzyszenie oseiedlowe bo nie mozesz zebrac tu 10 osob czy 15 i zalozyc stowarzyszenie za ktorym ma sie kryc FORUM MOTOCYKLISTOW SLASKICH nie decyduje sie za wszystkich zbierajac 15 osob !!!! Jak juz pisalem zaloz sobie Bedzinskie stowarzyszenie motocyklowe lub cos tedy ale nie slaskie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKU - na forum jestem nie dÂługi czas ale prĂłbujĂŞ ÂśledziĂŚ wasze wypowiedzi nie znam was osobiÂście ale co zauwaÂżyÂłem mĂłwicie tu o 1500 forumowiczĂłw ale...zobacz jakie imiona ksywy sie powtarzajÂą jedni i ci sami policz ich ile ci siĂŞ nazbiera....? RozumiĂŞ Âże chcesz zrobiĂŚ COÂŚ i wcale nie mĂłwiĂŞ dla siebie nie zrozum tego w ten sposĂłb tylko czy podoÂłasz temu .SÂą zwiÂązki ,stowarzyszenia,kluby MAKU i co myÂślisz Âże tam nie ma problemĂłw z czÂłonkami ..... choĂŚby byÂło ich 30 tego Ci ÂżyczĂŞ tylko ile z nich bĂŞdzie zadowolonych z funkcjonowania stowarzyszenia w tych czasach wiĂŞkszoœÌ ludzi woli BYĂ WLONYM bez zobowiÂązaĂą a zobacz Âże wiĂŞkszoœÌ forumowiczĂłw to mÂłodzi ludzie i co bĂŞdÂą chcieli jutro to moÂże sami nie wiedzÂą .FAKTEM JEST ÂŻE WSZYSCY BY CHCIELI MNIEĂ MOTO NA ZAWSZE DO KOĂCAPOWODZENIA MAKU ALE JA JESTEM NA "nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.