Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

takie imprezy to teraz juz moga byc tylko w gronie swoich kumpli ktorzy wiedza o co chodzi bo jak chcesz zabalowac miedzy ludzmi to od razu jestes na przegranej pozycjitemu dzieci spia,temu przeszkadza ze grzejesz maszyne,ten sie przyjechal wyspac,temu sie nie podoba twoja morda,tu zas nie mozesz sikac do ogniska, heh najlepiej to sie najebac w garazu z kumplem i puscic wspolnego pawia d kanalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nooooooo dawno sie nie wpisywalam bo jakos takos caly czas bylam driver a ze dzis u mnie w wiosce byla impreza i afterek jest u mnie w chalpie no to pisze mam juz dosc jutro 4 egzaminy ale no coz biba jest ale dzis lightowo jak to padaja niektorzy po slasku w niedziele sie bedzie dzialo i poniedzia;lek:) czekajcie na wiesci i beda foty buzka moje swiry w kaskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki wy sie wszyscy ladnie opierdszielcacie albo nie macie saily zalaczyc komow moj jest wiecznie na chodzie wiec biore moje kolejne wino i ide... z hmmm sama z soba do mnie do mojego ulubionego fioletowego pokoju spac rano slide, slide slide to the death 'cause I'm borne to slide and in the good weather to ride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze i gole w samotnosci ...sluchajac Dzemu.... Wehikul czasu fajna piosenka....Chlopaki z Zawiercia maja po olej przyjechac, alechyba im nie bede w sanie otworzyc hehehehhehehehe....najlepsze jest to, ze mozna sie napic w Czwartek...a inni moga dopiero w PIatek... A ja juz moge w Czwartek, a jutro sie tez napije ............ CBRa stoi w garazu rozbeblana.....jak jeszcze machne ze 2 drinki to ja pojde skladac..... dobrze,z e mnie rodzine nie widzi.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temt dla upojonnych alkoholem..no to hyba w tej chwili w sam raz dla mnie ; jest 5.27...mam za soba dwie butelki liekru i dwie buteli prawie absolwenta i jest nawet fajnire...tekst [rzewodni dzisiejszego wieczora....a jak byles bys w lesie..a jak bylbys jeleniem...hehhhehehe...wrszcie jaks przyjemnosc w tym zyciue;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak do tematu w koncu piosze nie dosc ze po imprezie to jeszcze jedna reka i jest kapa...drogie swiry w kaskach mam nadzieje ze w koncu napiszetutsaj po impreziez wami ateraxz idespac bo jutro a raczej dzis o 17 egzamon z wstepu do prawoznawstwa jeszcze trzenba wstac i sie uczyc cya ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc nazywam sie hihihi DÂżula dla was swiry w kaskach Anielica... tikac jakie aa my tylko jestesmy regularni deguistatorzy substancji chemicznie alternatywnycxh....dÂżizas ale budyn no nic napisz tylko podbewskidzie dalo dupy Ch..nia weekend dal dsupy ch...jnia grant dal dupy(jak zawsze sobota) ch..jnia ale a to impra zamknieta OJJJJ SIE DZIALOkurde po 6 juz jest ... piszajak ostatnimi czasy z jedna reka i jest gties (to bylo specjalnie ) buzka 4 @ll pipol and facetow i reszty :* swiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesooo my jak wczoraj wrocilismy z MBS-u kolo 20.00 to odrazu zaatakowalismy bar u nas w miasteczku.Ja niestety musialem sie urwac chyba gdzies kolo 00.00 z przyczyn oczywistych Drogi do dumu za specjalnie nie pamietam ale jakos dotarlem bo sie obudzilem u siebie w lozeczku A Cebul jeszcze balowal do 4 nad ranem.Ma chlop zdrowie nie ma to tamto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo zas byda najgorszo ale niechjest... i tak sie impraz jak w niedziela wczas skojczylsa na mnie jak ostatnimi czasy trza brac poprawke bo pisze jkedna reka ale kurde jak mpoga imprezy sie w niedzielre tak wczesnie konczyc... by niektorzy widzieLI... chwila posle smsa 3 minuty jestem ........... stravcilam watek ide spac dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzis dziolcho ale zes popila... tak w srodku tygodnia, ale wiesz co za 2 tygodnie do Cie przyjada bo za tydzien maM SZKOLE... kurde ja nic nie mowie ale jeszcze mam banie po wczorej, juz od 9 na nogach szpital zaliczony i niestety same zle wiesci ide obiad robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.