Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W koĂącu po Âświetach moze uda sie wytrzezwiec dzis koleda wiec z ksiedza trza bedzie...przez ostatnie 4 noce mialabym copisac ale ze kompanie mamw pokoju nei chce mi sienadrabiac juz dorgi zeby pisac (jak sie wraca z imprez po 8 km na nogach to sie juz nic nie chce) a jezeli chodzi o podsumowanie... kilka fajnych fotek o wschodzie solna i rozwalona reka dosc powaznie(ciagle krwawi ?), spiewanie koled nad ranem przez kilku roslych panow hmmm co na to sasiedzi neiw iem jeszcze ich nei widzialam zmykam bo batman nadchodzi, a dzis posyatam sie dojsc do kompa after part a takjaku kaji umysl rodzi na kacu ciekawsze rzeczy kaja mozesz taki watek zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lekka bania jest, a ze ja w domciu z rodzicami i ich znajomymi pisze to pisze w stanie poki co lajtowego upojenia alkoholowego... wy wszyscy pewnie swietnie bawicie sie na imprezach ja tez sobie nie zaluje...(tatus daje piekne tempo) juz ledwo dotrzymuje im kroku napisze przed polnoca jak bede wychodzic bo chyba po koncowej imprezie nie napisze bo w tym pokoju gosci starszych beda spac kapa ale rano jak wstane... ojjj pewnie dis bedzie wpisow wieeeele have fun all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo yno teraz tyla powiem moj przyjaciel do mich rodzicow mowi:mamo i tato nie moge tego strzymac hehe bo maz gdzies siedzi niewiadomo gdzie hehe a przyjaciel ze mna w domu i z rodzicami sie bawi tak ze wspolczuje mi rankiem jak sie obudzi i mu topowiem... ida dalej sylwestrrowa a w sumie noworokowac sobie cya pozniej kcohani moi szalency w kaskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy godzinke 1:19 jestem ladni8e odbyty ale jakos pisze pozdrowki od daro_22 jakies 40 min temu widzialem sie z GIXEREM i moge powiedziec jedni ze jestesmy odbyci ale jest sylwek iwogole to sier nalezy wiec jak temat glosi pisze jak jestem odbyty i to bardzo hehehehe pozdrawiam wszystklich i zycze wszystkiego najlepszego w nowym ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.