Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

dZISIAJ TO JA TU JUÂŻ NIC CIKAWGO NIE NAOPISZEwiem tylko ze ma pyc pogod jutro - 14 stopni i sie troszke posmiga!!!!!!!!a tak ogolnie to musi byc wiecej imprez integracyjnych ( ale zajebiscie trudne slowi)maÂło zÂżyci jestesmy ze soba ( znaczy kazde miast trzyma sie razem -a tu nie o to vhyba chodzi)ide spacio,3 majta sie [ Dodano: 2005-11-11, 00:16 ] :piwko: aleÂż k...... siĂŞ................Âłem [ Dodano: 2005-11-11, 00:18 ]AAAA... czy ktos tu pije alkohole???? :mrgreen: chyba nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jako iÂż jestem w stanie upojenia(w kaÂżdym tego slowa znaczeniu)zgadzam siĂŞ z Cebulem Âże bedzie jutro Âładna pogoda,chociaÂż teraz u mnie siÂąpiP.S.Cebul swojÂą drogÂą to ten temat chyba forum domeczka jest co nie???jak tam ludki ÂżyjÂą bo mnie tam dawno nie byÂło???z nich ktoÂś na jurze u Ciebie byÂł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA SMIGALAM WCZORAJ Z ARCZIM I FAJNIE BYLO I DZIS TEZ BYM SMIGLA BO SUCHO JEST........ 8) A TAKA MOJA UWAGA NIE WIEM CO O TYM SADZICIE ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE:::::::;;;TEN KTO ROBIL PRZEJSCIA DLA PIESZYCH I POMALOWAL JE FARBA JEST POPIER........;;;;;;;;;; KURCZE TAK NA NICH SLISKO ZE JESDEN NIEWLASCIWY RUCH NA MOTORZE I GLEBA TAK ZARZUCA ZE SZOK .........NIE DOSC ZE ZAGROZENIE DLA NAS TRO JESZCZE DLA PIESZYCH A SAMOCHOY JAK BY MIALY WYCHAMOWAC TO NIE WYCHAMUJA BO TO SLISKIE JAK LĂD JEST NORMALNIE GÂŁABY NIE MYÂŚLÂĄ MASAKRA................ [ Dodano: 2005-11-11, 10:34 ]aha pisalam to w stanie upojenia uczuciowego czy tak tez mozna ehehhehe nie koniecznie w upojeniu alkocholowym ;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:nie o tym mĂłwie wariacie...A oczym, jeÂśli moÂża wiedzieĂŚ  
hehe o tym to sie mozesz tylko dowiedzieĂŚ w Kostnicy :wink: :wink:
SUZI CZY JA WIEM CZY TY NIE PIJESZ HAHAHAH BO WIESZ JA CIE OD TROSZKE INNEJ STRONY ZNAM SAMA WIESZ BLIZSZE KONTAKTY   MY TO NIE PIJEMY HAHAH TAK SIE TYLKO MOIW A CO JEST W RZECZYWISTOSCI    .....TAJEMNICA  
hehe Fajna no wiesz ja nie Âświruje po dwĂłch Redsach a poza tym ja byĂŚ anioÂłek uwieÂż mi :wink: wole jak mi odbija po cocacoli jak w Chudowie :wink: a kontakty to chyba normalnie separacja ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.