Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ÂŁoooo boshe ludziska odpuÂścic parĂŞ godzin na 4um a tu taka dyskujyja siĂŞ wywiÂązaÂła..... nawet browarka siĂŞ nie moÂżna w spokoju napiĂŚ...Jak soboe wyobraÂżam mojÂą rolĂŞ w drugiej czĂŞÂści.... NICO DRAG, nie napewno jako stara dewota.... do tego to mi jeszcze daleko... i do staroÂści i do dewotki..... bez przesady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka, hehe tak przewaznie to lekko to ma tak z hmm.. 200oscinkow, ale tyle to ma jakas tandetnie krutka, hehe ale sa tez takie co maja pare tysiecy odcinkow, ale mroofka, wiesz.. narazie tylko bedzie cztery odcinki.. bo to tak na poczatek, zobaczymy czy widzom przypadlismy do gustu i czy chca nas goscic na swoich ekranach i jesli tak to NICO DRAG, bedzie zmuszony do napisnia paruset odcinkow dodatkowo NICO DRAG, chyba sie z tym liczy ze tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalonaanka, no mam nadziejê, ¿e Nico ma t¹ œwiadomoœÌ. Przeca ka¿da szanuj¹ca siê telenowela nie koùczy siê na czterech odcinkach.... A telewidzowie na pewno nas zaakceptuj¹. Chyba, ¿e to co Nico napisa³ tylko jakieœ streszczenie. No bo tyle sexcesów w jednym odcinku.... Ch³opy wy chyba na tasiemce nie patrzycie... tam do jednego romansu dochodzi przez conajmniej 40 odcinków... a gdzie dalszy rozwój akcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakiegos oscara dostaniemy albo coÂś
Super!!!!I kasy dostaniemy tyle,ze zadne studia nam nie beda potrzebne.Wygodne zycie A akvja to tu faktycznie szybko sie rozwija.Na koncu nie bedzie wiadomo kto z kim i dlaczego,hehehehehehe.A ja i tak w was dziewczyny wierze,ze dzieki wam ten film bedzie git+oczywiscie moje komentarze-nie Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG, chyba sie z tym liczy ze tak bedzie  
tam do jednego romansu dochodzi przez conajmniej 40 odcinkĂłw... a gdzie dalszy rozwĂłj akcji..
A skÂąd ja mam to wiedzieĂŚ, jak ja tasiemcoof nie oglÂądam
musimy co nieco uzgodnic z rezyserem.,.. tylko kto nim bedzie...  
SAINT
Âśrodki "dopingujÂące" surowo zabronione.....
Znaczy sie co :?: Buziakoof nie bĂŞdzie :?: :wink:
szalonaanka, czyli zamist jednego stosunku przez 50 odcinkĂłw bezie 50 w jednym  
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.