Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4553


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

Cze! Dzis. W Katowicach w okolicach ulicy Zwirki i Wigury (1 Urzad Skarbowy w Katowicach)widzialem pierwszego w tym roku motocykliste na drodze. Jechal na granatowym bmw serii k (taki z lat 80) z angielskimi blachami. Respect! Szacunek! Nie moge sie doczekac az sie wygramole na drogi.Przyznac sie kto juz jezdzil... w tym roku motocyklem po drogach publicznych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kumpel kupil R1 i wracal nia na kolach (ok.10km) w nocy a bylo to 2 tyg. temu.Inny kumpel miesiac temu sprzedal R6 i kupiec pojechal na niej do Krakowa (ok.100km),bylo to miesiac temu.Ostatnio kolo mojego domu smignal jakis przecinak a przedwczoraj spotkalem kolesia na MZ251.Poza tym motorowery i skutery to widze codziennie Takze ten koles na pewno nie byl 1 jaskolka ale jesli byl faktycznie anglikiem i podrozuje nim o tej porze roku to respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzieĂą temu juz nie strzymaÂłem i podczas przepalania Moto w garazu chciaÂłem sobie posmigac. Niestety wyjazd z garaÂżu jest pod gĂłrkĂŞ 15-20 st. a tam lĂłd i Âśnieg i 112 konikĂłw siĂŞ gdzieÂś rozbiegÂło po bokach zamiast do przodu. no ale co moje to mi nikt nie zabierze, z 10 metrĂłw ujechaÂłem potem prawie sie wypier....em i z pokorÂą z powrotem do stajni pozdrawiamP.S. dziÂś tez juz miaÂłem wraÂżenie ze wiosna tuz tuz, myÂśle ze na poczÂątek marca koniki zacznÂą latac po w miarĂŞ suchym asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mo¿e to by³ ten oto osobnik:http://forum.motocykle.slask.pl/Jaskula-m334.htmlco prawda nie BMW ale jaskó³a hehe
Buhahahaaa. Jak chcecie mnie zobaczyÌ to zapraszam na Motobajzel do mojego rodzinnego miasta 26 lutego P.S. Mój nick pochodzi od nazwiska, które wyj¹tkowo pisze siê przez u "zwyk³e".Proszê o zachowywanie zasad ortografii na forum, a wiêc w temacie powinno byÌ s³owo "jaskó³ka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mój nick pochodzi od nazwiska, które wyj¹tkowo pisze siê przez u "zwyk³e".Proszê o zachowywanie zasad ortografii na forum, a wiêc w temacie powinno byÌ s³owo "jaskó³ka"
masz racjĂŞ, bardzo CiĂŞ przepraszamale chyba bardzo sie nie gniewasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zgadzam siĂŞ z Barto...mamy tak strasznie rozp...drogi.JeÂżdÂże teraz puszkÂą i zwracam uwage na wszystkie dziury pod kÂątem wiosennego smigania na moto.Dostaje kurwicy serca...jesieniÂą sprzedaÂłem mojÂą starÂą poczciwÂą SUZI DR650R ktĂłra siĂŞ nie baÂła takich dziur. jak mi jej teraz brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze! Dzis. W Katowicach w okolicach ulicy Zwirki i Wigury (1 Urzad Skarbowy w Katowicach)widzialem pierwszego w tym roku motocykliste na drodze. Jechal na granatowym bmw serii k (taki z lat 80) z angielskimi blachami. Respect! Szacunek!      Nie moge sie doczekac az sie wygramole na drogi.Przyznac sie kto juz jezdzil... w tym roku motocyklem po drogach publicznych!!!  
Tym granatowym BMW na angielskich blachach jezdzi student AM w Ligocie. WidziaÂłam to moto we WrzeÂśniu zaparkowane wÂłaÂśnie pod akademiÂą jak szÂłam do biblioteki. I ponoĂŚ to nawet Studentka jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.