Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3618


PITSTOP-motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm mo¿na podpi¹Ì ale jak nie masz regulacji obrotów i naciœniesz(zwykle s¹ to bardzo du¿e obroty) to mo¿esz przekrêciÌ licznik - dlatego napisa³em ¿eby to by³a akumulatorowa-bo jest ³agodniejszaKurde co jo robia!!! opisuje jak ok³amywaÌ ludziprzepraszam za off topa i nie róbcie tego-sam tego nie robi³em ale opisuje ino zebyœmy zdawali sobie sprawê ¿e to wcale nie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leo jak juÂż tak kombinujesz......to zawsze moÂżesz podjechĂŚ na gieÂłde tam znajdziesz"speca"ktĂłry wyczaruje za drobnÂą opÂłata przebieg jak sobie wymarzysz lub zerknij w jakÂąkolwiek gazetke typu gieÂłda samochodowa ile mamy fachowcĂłw od "korekcji" licznika....wiec nie musisz juÂż siedzieĂŚ godzinami z wiertarkÂą .......tylko nie o to chyba chodzi............no ride no fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja se w brode pluje bo pare dni temu transportowalismy z kumplem jego obiekta do garazu na zimowanie i tak z 800 metrĂłw w sniegu na cbr1000 szusowal, ale zabawa byla, ja w roli obstawy katamaranem na kogutach z tyÂłu, a kumpel na szeroko rozstawionych nogach rzucaÂł mi Âśnieg na maske z tylnej opony, EKSTREMA!! szkoda ze aparatu nie wziolema skutrowcĂłw z pizzÂą po wiekszych miastach kupa jezdzi, swojÂą drogÂą podziwiam, a moja Suzi bezpiecznie zimuje w ciepÂłym garaÂżu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to s¹ moje zegary niestety zdjecia kapiaste bo niezabardzo umiem robiÌ zdjêcia ;| z lamp¹ b³yskow¹ wogóle nie by³o widaÌ ale tu podaje mój przebieg i za³¹czam 2 fotki musicie sie mocno przyjrzeÌ 25507tys dzisiaj przejecha³em ok 2km powolutku (przejecha³bym wiêcej ale dalej mam problem z tym dawkowaniem paliwa :[ )post-666-1136742427.jpgpost-666-1136742577.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie.MaÂła propozycja z naszej strony.ByÂł konkurs na nawijanie kilometrĂłw w sezonie, moÂże teraz konkursik na nawijanie w zimie. Powiedzmy tak w okresie od 15 grudnia do 31 marca.OczywiÂście z nagrodami od naszej firmy.Planujemy zorganizowanie wyjazdu na zimowy Zlot sÂłoni w GiÂżycku, bĂŞdzie okazja do nawiniĂŞcia kilku kilometrĂłw. Jak sÂądzimy takich co nawijajÂą w zime jest kilku, czasami nawet do nas teraz zaglÂądajÂą.Napiszczie czy byÂłby ktoÂś zainteresowany.Obiecujemy, Âże nagrody bĂŞdÂą atrakcyjne.Pozdrawiamy ZaÂłoga
Ja na powaÂżnie biore tÂą propozycje, bĂŞdÂąc przed wypadkiem nawijaÂłem tyg. 130-150km. przez 12-mieÂśiĂŞcy. Teraz od 13l. w marzeniach nawijam jeszcze wiĂŞcej majÂą nieograniczone pole manewru. WÂłaÂśnie wracam z Californii mieÂśiĂŞcze Californiawkeiszyn i wpadne do GiÂżycka, odwiedze WĂŞgorzewo, Sztynort wpadajÂąc do ZĂŞzy i Harsz-kolonia nad Darginem.Chyba mnie nie zdyskryminujecie post-1030-1137407972.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na powaÂżnie biore tÂą propozycje, bĂŞdÂąc przed wypadkiem nawijaÂłem tyg. 130-150km. przez 12-mieÂśiĂŞcy. Teraz od 13l. w marzeniach nawijam jeszcze wiĂŞcej majÂą nieograniczone pole manewru. WÂłaÂśnie wracam z Californii mieÂśiĂŞcze Californiawkeiszyn i wpadne do GiÂżycka, odwiedze WĂŞgorzewo, Sztynort wpadajÂąc do ZĂŞzy i Harsz-kolonia nad Darginem.Chyba mnie nie zdyskryminujecie     
zalapiesz sietylko daj foto licznika!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalapiesz sietylko daj foto licznika!.
Widzisz i tu sprawa siĂŞ komplikuje - pewnie mnie znasz i nie zrozumiaÂłeÂś mĂłj post Jak mam przesÂłaĂŚ Ci licznik, ktĂłry mam w swoich marzeniach teraz tylko tam pomykam bezgranicznie Tak siĂŞ staÂło w 1993r. po wypadku na moto, kiedy moje ĂŚiaÂło umarÂło nie mogÂąc teraz poruszyĂŚ najmniejszym palcem, oddychajÂąc pod respiratorem. ÂŻyjÂą moje mrzenia i to co kochaÂłem przed wypadkiem i to jest naj http://www.dsl.cz/rychlost.phpPrzeczytaj na Of-Topic mojÂą historie w temacie Twoja Najbardziej Niebespieczna Sytuacja Na Moto! Czy zostane zdyskfalikowany z konkursu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w zesz³¹ zime jedzi³em motorynk¹ al eto sie nie liczy...az sie boje wspominaÌ bo znowu mne aczyna boleÌA w t¹ zimê troszke ¿œmy poœmigali zxr-em i naewt le¿eliœmy Poœmiga³ bym ale sie troche boje bo nie mam jeszce prawka a polijca napewno by mnie chcia³a skontrolowaÌ....PS.Najlepsi to s¹ ludzie w autch nie widz¹ czy sie maj¹ œmiaÌ czy ze œmichu zlaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.