Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

WEJSCIE DLA FORUMOWICZOW NA IMPREZE JEST GRATIS....oczywiscie inicjatywa ze zbiorka pieniedzy jest jak najbardziej OK, ale polecalbym najpierw uzgodnic to z organizatorami...Poza tym popieram Tomcia.........jak bedzie tyla spamu w tym temacie to Pchela sie pogubi w zapisywaniu kto idzie, a kto nie.........Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

DOBRY   PEWNIE DOSTANE ZJEBE ZA TO PYTANIE ALE GDZIE O KTOREJ I W JAKI DZIEN TA IMPRA BO MI SIE NIE CHCE SZUKAC PO TYCH STRONACH GDZIE TO MA BYC ZA DUZO BLA BLA BLA ZA MALO KONKRETOW   NO I SKAD SIE BIERZE ZAPROSZENIA ?? CZY MOZNA WEJSC NA GEBE ?? DZIEKI ZA INFO
Spotkanie jest 16 grudnia (piatek) w Katowicach ul. Jana III Sobieskiego 11 w klubie "Metamorfozy" o godzinie 19. Wstep na hasÂło: Forum ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEJSCIE DLA FORUMOWICZOW NA IMPREZE JEST GRATIS....oczywiscie inicjatywa ze zbiorka pieniedzy jest jak najbardziej OK, ale polecalbym najpierw uzgodnic to z organizatorami...
masz racje ziobu, ale nie wiem kto jest organizatorem tej imprezy wiec profilaktycznie wyslalem PW (odnosnie skladki) do zalozyciela tematu.
dobrowalne min....  to i juz tu powracamy do PRL.....
Bronx moze faktycznie to tak zabrzmialo, ale nie to mialem na mysli (chodzilo mi o symboliczna zlotowke)Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczesciarze:( zazdroszcze wam jam nie wiem milej zabawy
Jacys forumowicze spotykaja sie na dworcu pkp i stamtad piechotka przyjda pod knajpe, dlaczego i Ty bys nie mogÂł ? A ludzie jesli nie wiecie jak trafic to zrobcie sptkanie gdzies i sie po Was podejdzie i juz. Tam nie jest trudno trafic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacys forumowicze spotykaja sie na dworcu pkp i stamtad piechotka przyjda pod knajpe, dlaczego i Ty bys nie mogÂł ? A ludzie jesli nie wiecie jak trafic to zrobcie sptkanie gdzies i sie po  Was podejdzie i juz. Tam nie jest trudno trafic.
Widziales Krooger jaka dobroduszna forumowiczke mamy. Normalnie nasz skarb wiec trzeba go gleboko zakopac Nie no zartuje Anushka:rolleyes: Mam nadzieje ze mi wybaczysz heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziales Krooger jaka dobroduszna forumowiczke mamy. Normalnie nasz skarb wiec trzeba go gleboko zakopac     Nie no zartuje Anushka:rolleyes:  Mam nadzieje ze mi wybaczysz heh
Hehehe o Ty nie zakopujcie mnie skarbem trzeba sie cieszyc hehe Nie przypuszczalam, ze chcialbys mnie zamordowac A na serio, Kudlaty!! Jesli dalej bedziesz czekal kolo dworca na jakis ludzi to tu napisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.