Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4417


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

troszke ten odcinek zjechaÂł sie , ciekawiej jest a4 w strone gliwic i tam moÂżna sprawdziĂŚ sprzĂŞta ,tylko niewiele w tym radoÂści pruĂŚ na strzaÂłe, w paÂździerniku wracaÂłem z kumplem z uczelni a Âże koleÂś duÂży to nie przekraczaÂłem 170 bo troszkĂŞ mu wiaÂło - normalnie PARANOJA co 5 auto prĂłbowaÂło siĂŞ ÂścigaĂŚ, nierozumiem polskich kierowcĂłw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na A4 nie probowalem ale z czestochowy do ronda w katowicach mam jakies 20 min. czas na zalaczenie i wylaczenie stopera. srednia predkosc jakies 234km/h. obliczeniowa oczywiscie to jest 78km.Godzina jazdy kolo 4:30 rano latem oczywiscie gdzie juz jest w miare widno i nie ma ruchu. tylko ze tsza na czerwonych walic ale spoko rekordzista od nas z cz-wy niejaki ryba robi to w 18min czyli srednia mu wychodzi kolo 255km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart B uwierz mi, ze F2 to sie juz duzo da zmontowac jesli sie potrafi ..... Jak tak Was czytam to sie ciesze, ze nam Polscy Ghostriderzy rosna Ja tylko raz po A4 z Dnaielosem zapinkalalem tak, ze 200 to bylo minimum na zegarach... ale to byl pierwszy i ostatni raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na A4 nie probowalem ale z czestochowy do ronda w katowicach mam jakies 20 min. czas na zalaczenie i wylaczenie stopera. srednia predkosc jakies 234km/h. obliczeniowa oczywiscie to jest 78km.Godzina jazdy kolo 4:30 rano latem oczywiscie gdzie juz jest w miare widno i nie ma ruchu. tylko ze tsza na czerwonych walic ale spoko rekordzista od nas z cz-wy niejaki ryba robi to w 18min czyli srednia mu wychodzi kolo 255km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz sobie zmierzylem czas jakiegos przejazdu a bylo to od zjazdu z A4 w Katowicach na Jedynke w strone Bielska do 2 swiatel w Czechowicach-Dz. (ok.40km).Pokonalem ta trase w 10min 20s mimo ze jechalem o godz.13.30 i prawie na kazdych swiatlach musialem stac bo bylo czerwone.Ale srednia wyszla ok.240km/h (czesto bylo 299).A Krzysiek ma racje,kiedys wlasnie Bart go pouczal ze jego jazda jest niepoprawna...Przyganial kociol garnkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja KTW-KRK pokonaÂłem w Punto 1.2 75 KM wedÂług biletĂłw miaÂłem 18 min, wedÂług mojego licznika jest tam 49 km miĂŞdzy bramkami, co daje ÂśredniÂą 163 km/h. Nikt mi wtedy nie zajechaÂł drogi, caÂły czas do deski, raz na liczniku byÂło 193 km/h, ale bardzo z gĂłry, w drugÂą stronĂŞ KRK-KTW to 19 min. Jest wiĂŞcej pod gĂłrkĂŞ.Gdzies musi byĂŚ przekÂłamanie, bo Dragon napisaÂł, Âże przy tej samej Âśredniej zajĂŞÂło mu to 20 min. Natomiast zanim wydÂłuÂżyli autostaradĂŞ do WrocÂławia, to na odcinku Gliwice (zaraz za tymi pÂłytami betonowymi) - WrocÂław - 142 km - przejechaÂłem mojÂą OmegÂą 3.0 w 44 min., co daje ÂśredniÂą 193 km/h. PrzeciĂŞtnie na liczniku 220-230 km, max 245 (wiĂŞcej siĂŞ nie da).Na moto jeszcze nie sprawdzaÂłem Âżadnego odcinka autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.