Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

1000 osĂłb da 10 zÂł to macie 10 000zÂł a wiĂŞc 600 zÂł na teatrzyk to macie jeszcze ponad 9 000zÂł wiĂŞc mozemy jeszcze kupic sÂłodycze i radia i jeszcze jakieÂś inne rzeczy!!!  
optymista jak wogole uda sie uzbierac te 600 stowek to bedzie sukces fakt jest tu ponad 1000osob ale dziala okolo 60 ale jestem dobrej mysli i wierze ze sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej mam pomysÂł KudÂłatego przebieÂżemy za MikoÂłaja nie trzeba bedzie brody doklejaĂŚ!!!
:krzeselko: prosisz siĂŞ o guza mÂłodzieĂącze :!: a tak na marginesie, to na forum jest ktoÂś, kto ma dÂługÂą i siwÂą brodĂŞ, ale nie bĂŞdĂŞ robiÂł tu reklamy moja jest za krĂłtka i do tego ciemna - odpada a tak serio, to myÂślaÂłem o tym :wink: buhehe
Nie prosze sie!!! PS. KudÂłaty do MikoÂłaja uroÂśnie a farba biaÂła do wÂłosĂłw sie znajdzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie do czarodzieja dopiero jak bedzie wiadomo ze bedziemy mieli kase bo narazie to jeszcze nie wiadomo ile jest kasyale jestem dobrej mysli i termnin jest do uzgodnienia dzis tam zadzwonie i dowiem sie mniej wiecej co i jak
Bo my tutaj gadu gadu a MikoÂłaj coraz bliÂżej Mam nadzieje,ze nie bĂŞdzie Âśniegu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok sean wplacil 250zl i niektorzy tez dolozyli jeszcze swoje pieniadze i juz mamy na zaplacenie iluzjonisty wiem ze Maku jeszcze ma cos zalatwic kasy i slodyczy mysle ze jesli zostanie pieniedzy to chcialem zrobic dla kazdego dziecka skromna paczke mam na mysli czekolade i owoce moze jakis pomarancz banan to zalezy ile bedziemy miec pieniedzy zadzwonie dzis do domu i dowiem sie ile bedzie dzieci bo trzeba juz cos zaczac dzialac czekam na opinie [ Dodano: 2005-11-09, 13:39 ]Wystep teatru iluzji odbedzie sie w domu dziecka w Sarnowie 3 grudnia o godzinie 16 po wystepie wreczymy dzieciom slodycze proponuje spotkanie na parkingu Castoramy o 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data pasuje.. zapomniaÂłem dodac ze w mojej szkole przeprowadzana jest akcja pluszaki .. zbieramy pluszaki dla dzieciakow z domu dziecka w Sarnowie... BĂŞde w kontakcie jak cos to call [ Dodano: 2005-11-09, 22:35 ]Sorka nie doczytaÂłem o 16 pasujeNo ekipa wpisywaĂŚ sie kto bĂŞdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich dzieci jest dosc duzo bo 127 ale powiedzmy ze w tym dniu bedzie okolo 90 dzieci jesli chodzi o paczki to dowiemy sie w nalblizszym czasie ile bedzie slodyczy i czy damy rade zrobic dla kazdego dziecka paczke jesli nie, to damy slodycze w ""jednej torbie""Maku ma dzis cos wiedziec o slodyczach i kasieBogas jak bedzie blizej to umowimy sie i jakos to wezme od Ciebie ja z braku motocykla jade puszkapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie... dzis oglÂądaÂłem scenĂŞ i ÂświetlicĂŞ gdzie odbĂŞdzie siem przedstawienie :wink: Jutro albo w sobote bĂŞde wiedziaÂł czy Centrum Handlowe M1 podejmie z nami wspolpracĂŞ tzn zasponsoruje ta imprĂŞ bÂądÂźmy dobrej myÂśli...Mam nadziejĂŞ ze dam rade poniewaz jestem dosc przekonujÂący 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.