Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3733


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

"maÂła" to pojĂŞcie wzglĂŞdne na gwiazdke powiedz rodzicom co chcesz tylko czy jÂą kajÂś znajdÂą heheale zadzwoĂą do Tomka-on coÂś wymyÂśli(moÂże) hehe
wlasnie Leo z nim dzisiaj gadalem o tym <LOL2> on mi powiedzial ze trzeba wymienic ale powiedzial ze mozliwe ze sie uda z czegos dopasowac a na gwiazdke wolalbym Tlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny problem "wyskoczyÂł" , gdy szukaÂłem przyczyny gaÂśniĂŞcia moto po ostrej jeÂździe. problemem okazaÂł siĂŞ zÂły poziom paliwa w jednym z gaÂźnikĂłw, ale z dziurkÂą w membranie teÂż trzeba byÂło coÂś zrobiĂŚ. byÂła ona jednak niewielka (jak po cieniutkiej igle, a moÂże nawet mniejsza). nie staĂŚ mnie byÂło na nowÂą membranĂŞ (chyba ok. 400 zÂł), wiĂŞc podzwoniÂłem tu i tam i ktoÂś poleciÂł mi Âśrodek co sie LOCTITE zwie zakleiÂłem i trzyma sie . to taki mocny, czarny silikon. jak bĂŞdĂŞ w garaÂżu, to zerknĂŞ tam jak dokÂładnie to sie nazywa (LOCTITE ......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dziêki temu chcesz uzyskaÌ ?Pewnie w jakimœ innym moto te¿ zastosowano ten sam typ gaŸnika.Ceny membrany to nie zmieni, a po co tyle kombinowaÌ... , jak "przekombinujesz" to mo¿esz mieÌ póŸniej jeszcze wiêksze koszty.Szkoda czasu, nerwów i pieniêdzy.B¹dŸ mê¿czyzn¹... musisz to przeboleÌ... poprostu czasami inaczej siê nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio spytaj tutaj, to blisko, bo w DÂąbrowie, moÂże majÂą:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M69954a jak nie to zapytaj w Tomek-Motor na ul. PstrÂągowej, tel 32/202-94-99, chyba wiesz gdzie to jest.No a jak nie to moÂże u Olka w Bielsku?A co do membranek z GS500E to ja swoje chyba sprzedaÂłem, ale musze sprawdziĂŚ - jeÂżeli pasujÂą do dr 350 i jeÂżeli je znajdĂŞ to masz je gratis Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamOj Tomcio Tomcio.Po jakÂą cholere kombinujesz ?W KATALOGU "KLASA" Z TEGO ROKU TAKA MEMBRANA KOSZTUJE 68,00 ZÂŁZ GS 500 podejdzie, ale z tego co siĂŞ orientuje to tylko ze starszego rocznika wiĂŞc bĂŞdzie miaÂła koÂło 17 latek, a to jak na gumke to troszke sporo.Pozdrawiam.ps. Larson zapewne teÂż je sprzedaje w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi z tego co wiem to GSy mialy 2 rodzaje gaznikow! I nie zalezne od wieku!Byly GS produkowane z innymi gaznikami i nosily nazwe cos w stulu ,,fire''albo cos takiego! I podobno byla tam tylko inna przepustnica!Mysle, ze nie ma roznicy w gaznikach-moze sie myle? Jak tak to powiedz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNa wstĂŞpie zaznacze, Âże bardzo nie lubie rozwodziĂŚ siĂŞ na temat modeli, oznaczeĂą itd itpJak wiadomo nie myli siĂŞ ten co nic nie robi.Zgodnie z katalogiem gs 500 z lat 89 - 93 ma dokÂładnie te same membrany gaÂżnikowe co dr 350, mÂłodszy ma inne symbole membran ( sprawdziÂłem w 2 katalogach) Podaje to co mĂłwiÂą katalogi. nie jestem fanem ani zwolennikiem uczenia siĂŞ na pamiĂŞĂŚ katalogĂłw, pocoÂś wynaleziono drukPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.