Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gabrys nie znasz mnie przecieÂż ja jestem ÂświĂŞta nie musze siebie robiĂŚ ÂświĂŞtÂą  :P  :wink:  :Angel:
tak na marginesie jedyn¹ œwiêta osob¹ na tym forum jestem JA i nikt inny ni¹ nie mo¿e byÌ,a jeœli tak mówi to sie podszywa pod œwiêtych )no no chyba ¿e ktoœ zamieszka zaemn¹ w moim niebie to mo¿ê i œwiêtym zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:Gabrys nie znasz mnie  przecieÂż ja jestem ÂświĂŞta nie musze siebie robiĂŚ ÂświĂŞtÂą    tak na marginesie jedynÂą ÂświĂŞta osobÂą na tym forum jestem JA
szkoda tylko Âże te Twoje skrzydeÂłka ÂświĂŞtoszku gdzieÂś sie zapodziaÂły gdy byÂły potrzebne przy wchodzeniu do domku... nie ma cio kawaÂł chopa z Ciebie Âłatwo sie Ciebie nie porwadzi ale i tak co zÂłego to nie Ty :wink: buziaki ÂŚWIĂTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wypijem to doswiadczeni picia  8)  :P    :lol:  ze mna wieda jak to jet hihiihihiihhihiih  :D  :D
no czasem zaczynaja sie schody hehehe
........z reguÂły wtedy jak siĂŞ skoĂączy
zawsze sie cos wykombinuje jedni odpalaja gasnice
nie ma cio kawaÂł chopa z Ciebie Âłatwo sie Ciebie nie porwadzi  :Angel:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko Âże te Twoje skrzydeÂłka ÂświĂŞtoszku gdzieÂś sie zapodziaÂły gdy byÂły potrzebne przy wchodzeniu do domku...  :doh: nie ma cio kawaÂł chopa z Ciebie Âłatwo sie Ciebie nie porwadzi ale i tak co zÂłego to nie Ty  :wink: buziaki ÂŚWIĂTY
he he no co c³ego to nie ja, a tak wogóle to dziêi Suzi jak mnie prowadzia³œ,ale nieopamiêtam tego, wogóle prawie nic nie pamiêtam i nie bêde siê z tym ukrywa³, ¿e siê dawno nie zmontowa³em tak jak na kotwicy, ostatni raz w podobnym stanie by³em u kumpla na osiemnastce wiec jak coœ z³ego zrobi³em to mo¿ecie mi daÌ w morde za to :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no co c³ego to nie ja, a tak wogóle to dziêi Suzi jak mnie prowadzia³œ,ale nieopamiêtam tego
hehe za to ja pamiĂŞtam... musze chyba poswiczyc jakies specjalne chwyty na okazje imprez bo pozniej paĂŚkam na tyÂłek
wiec jak coÂś zÂłego zrobiÂłem to moÂżecie mi daĂŚ w morde za to
eh odrazu biĂŚ... no co Ty ÂŚwiĂŞty nie bede Cie biĂŚ - szkod ami Twej piĂŞknej buÂżki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.