Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NO JA BYM CHCIAÂŁA TYLKO DODAĂ COÂŚ OD SIEBIE.. TAK WIĂC JAK WIECIE LUDKI ZBIERAMY SIE PO 8ZÂŁ TYLKO ZEBY BYÂŁO JASNE TO NIE JEST TYLKO DLA TYCH CO BEDA CHCIELI ZOSATC NA NOC!! TO JEST ZBIORKA DLA WSZYSTKICH - NO WYBACZCIE ALE WIECIE TRZEBA ZAPÂŁACIĂ ZA MIEJSCE URZĂDOWANIA OGĂLNIE NIE TYLKO ZA DOMEK WIĂC JAKBY TO NAJÂŁATWIEJ POWIEDZIEĂ - WJAZD 8 ZÂŁ MAM NADZIEJE ÂŻE TYM NIKOGO NIE ZRAZIÂŁAM : BO JEÂŚLI TAK TO MI BARDZO PRZYKRO Z TEGO POWODU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jeszcze noclegĂłw zostaÂło?Jak przyjechaĂŚ to tylko na bibe ( nocka musi byc zarwana )ale wsio zalezy czy bedzie nocleg ,bo pod namiotem juÂż nie da rady :mrgreen:
Nie ma problemu-wszyscy sie pomiescimy 8) a miejsca do spania jest sporo-takze nie ma sie o co martwic-najwyzej bedziemy spac jeden na drugim :wink: [ Dodano: 2005-10-01, 14:40 ]Aha i tak nawiasem to prosiÂłabym wszystkich ludzi ktĂłrzy jutro sie pojawia w Sarnowie i maja zamiar wpasc na Kotwice o pieniazki-sorki ze sie tak upominam,ale trzeba kolesiowi zapÂłacic za domek- 8) z gĂłry dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pasuje - jedno na drugim .To giciur. BĂŞdzie jakotaka pogoda i flota to Was odwiedzimy. [ Dodano: 2005-10-02, 12:24 ]Najbardziej pasuje - jedno na drugim .To giciur. BĂŞdzie jakotaka pogoda i flota to Was odwiedzimy. :mrgreen: [ Dodano: 2005-10-02, 12:25 ]Najbardziej pasuje - jedno na drugim .To giciur. BĂŞdzie jakotaka pogoda i flota to Was odwiedzimy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec robie dzisiaj wstepna liste kto bedzie:SuziTimac "moze"ÂŁysyArcziGixer tez moze SaintCebulMotobanditTheKamilKudÂłaty Bytom-dasz rade,licze na Ciebie 8) AnzoSpunSkalarJacaGuerillero+plecaczekBOA6+Asia Czarrna+3 osobyJesli kogos pomineÂłam to sorki,jesli sa jeszcze chetni to zapraszam Miejsca jest dosc,wszyscy sie pomiescimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.