Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czarrna, a nie mówi³em ¿e z t¹ nog¹ kiepsko, mam nadziej ¿e chocia¿ mój ocieplacz coœ pomóg³ ) A trzaby³o znaleœc sobie wczensiej opiekuna to byœ nózke ca³¹ mia³ Jarównie¿ dziekjuje za wspania³¹ impreze wszystkim orkanizatorom i dwum Paniom szczeglenie mam nadziej ¿e za du¿ych g³upot nie rovbi³em bo kurcze moje wymiociny na plecach i w plecaku da³y mi du¿o do myœlenia 8) No i Borys dziêki za muze )) przynajmniej poczu³em troszke klimatu ridersowego ) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze siĂŞ, ze Wam smakowaÂł kurczak, staraÂłem sie :wink:

mam nadziej Âże za duÂżych gÂłupot nie rovbiÂłem
nie przejmuj sie, za duzych nie... :wink:
Borys dziĂŞki za muze )) przynajmniej poczuÂłem troszke klimatu ridersowego
nie ma sprawy ja tez go poczulem.A wiec kolejny raz pozegnalismy sezon, hehe. Wierze, ¿e na rozpoczeciu wiekszoœÌ dopisze. Fajni jestescie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukiSu, Mozesz sprecyzowac? Nie wypowiadam sie nt. imprezy,bo na niej nie zosta³em wiec nie wiem czy by³o fajnie czy te¿ nie. Moge sie wypowiedzieÌ na temat, który jest mi bli¿ej znany a wiêc S³owacja, która mia³em przyjemnoœÌ "zaliczyÌ" w niedziele. Nie wiem, dlaczego komuœ mialoby sie zrobiÌ z tego powodu przykro?Przecie¿ S³owacja to wolny kraj i ka¿dy moze tam wjechaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollus, to co napisa³es w poprzednim poscie by³o nicyzm aluzja i ja to odebra³am w ten sposob,wiec jak odbierze to organizatorka?Pewnie tka jak to w³¹snie biedaczysko odebra³o no ale,nikomu sie nie dogodzi,a do d*** nikomu sie wchodzic nie bedzie by bylo super dla kazdego :? mam jednak nadzieje ze na s³owacji by³o superacko,sama bym sie wybra³a w jakis s³oneczny weekend moze mnie kto kiedy przygarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PozdrĂłwka dla ÂŚlÂąskiego od Grupy ZachĂłd z OgĂłlnego

Nie ma jakichÂś rozebranych fotek?
OczywiÂście Âże sÂą
kurak Borysa
http://img435.imageshack.us/img435/2478/14747171et.th.jpgpoza tym jeszcze zaÂłapaÂł siĂŞ Cebulhttp://img441.imageshack.us/img441/7227/14747235rc.th.jpgoraz ktoÂś kto prĂłbowaÂł wjechaĂŚ na taras ale ten zakrĂŞt o 90 stopni byÂł troszke za wÂąskihttp://img292.imageshack.us/img292/3224/14747885dg.th.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA foty zajebiste
www.baham.cba.pl  <----- tutaj na dale sÂą fotki z Rybnika  
Baham paÂło miaÂłes nie podawaĂŚ tej strony do publicznej wiadomoÂści 8)
Dokladnie :mÂłotek2: hehe jaki wstyd
ano :mrgreen: trudno trzeba poniesc konsekwencje wypitych kielonow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.