Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2549


thekamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec i ja rĂłwniez wÂłasnie dotarÂłam-a czemu tak pozno bo jeszcze z Anzo byÂłam w Wisle No ja uwazam ze impreza byÂła zajebista,niestety nie ktĂłrych osĂłb nie mialam okazji poznac :? ale byÂłam tak zabiegana,ze nie wiedziaÂłam co sie dzieje troche jestem zmeczona bo poszÂłam spac po 5 :wink: no ale trudno-trzeba byc twardym 8) Borys i Kuki dzieki ze pomogliscie mi posprzatac na dworze-jestescie kochani Czarrna z ekipa rĂłwniez Wam dziekuje za pomoc w sprzataniu domku Saint mam nadzieje ze to co mi mĂłwiÂłes byÂło to prawda Ale kurde ludzie z ogĂłlnego forum troszke nie milo sie zachowali-poniewaz nikt od nich nie pomĂłgÂł na posprzatac a wkoncu mielismy ten domek wspolnie :x Cebul juz nie bede spiewac :mrgreen: Kuki to kiedy sie wybieramy na ta dyske Tak wiec dziekuje Wam wszystkim za przybycie Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 09.10.20057404RybnikOFIARA UTONIĂCIA. Policjanci z KMP w Rybniku wyjaÂśniajÂą okolicznoÂści Âśmierci 40-letniego rybniczanina, ktĂłrego zwÂłoki wyÂłowiono dzisiaj ok. 12.50 z tamtejszego zalewu. Jak wynika ze wstĂŞpnych ustaleĂą, w trakcie nocnego spotkania towarzyskiego, na terenie jednego z oÂśrodkĂłw wypoczynkowych, mĂŞÂżczyzna skoczyÂł do wody i juÂż nie wypÂłyn¹³. InformacjĂŞ o tym wydarzeniu przekazano okoÂło pó³nocy do miejscowej komendy. Pomimo podjĂŞtych natychmiast poszukiwaĂą, w nocy nie udaÂło siĂŞ odnaleŸÌ ciaÂła mĂŞÂżczyzny. ZwÂłoki zostaÂły wyÂłowione dzisiaj przez pÂłetwonurkĂłw ze straÂży poÂżarnej http://www.policja.katowice.pl/aktualnosci1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo podjêtych natychmiast poszukiwaù, w nocy nie uda³o siê odnaleŸÌ cia³a mê¿czyzny. Zw³oki zosta³y wy³owione dzisiaj przez p³etwonurków ze stra¿y po¿arnej
tak przyjechali, zapalili papierosa zaswiecili lampka i pojechali i pochodzili ttroszku po lesiebrakuje hasÂła wyciagneli flaszki[*]szkoda Borys twĂłj kurak byÂł najlepszejszy pomijajac fakt ze wraz z nim zrobiles zamach na me zycie nie zapomne ci tego nie maze caÂłe zycie staneÂło mi przed oczyma :hmm: OK dobranoc [ Dodano: 2005-10-10, 00:37 ]rollo, no zapewno tka jak mowisz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.