Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek w chorzowie


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MuszĂŞ Ci powiedzieĂŚ Midanium, Âże do szkoÂły nie miaÂłem pod gĂłrke, bo mam wyÂższe, no ale skoro tak twierdzisz to hmmm... :? JesteÂś kobietÂą a ja szanuje kobiety i dlatego nie bĂŞde siĂŞ wdawaÂł z TobÂą w dalszÂą konwersacje co by do ostrzejszej wymiany poglÂądĂłw nie doszÂło Poprostu zapytaÂłem o coÂś i tyle A co do pobocza to powiem tyle, Âże przy szybszej jeÂździe zbytnio siĂŞ nie rozglÂądam na boki ChodÂź jak siĂŞ patrzy przed siebie to teÂż moÂżna zauwaÂżyĂŚ co jest na poboczu POZDRAWIAM MIDANIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest prawdy o zwê¿aj¹cej siê drodze co o lince stalowej niby zak³adanej przez motocyklistów na szyje czyli "nul 0" Ja mam takiego starszego s¹siada który zawsze jak mnie spotka to mi o tym pier..., ¿e jak by³ na wczasach nad morzem to widzia³ takiego motocykliste A inny mówi Panie Darku mia³em kolege który jeŸdzi³ na motocyklu ale siê zabi³ ja mu wtedy na to; wsópó³czuje ale muszê ju¿ jechaÌ Wogóle mam fajnych s¹siadów w Myszkowie bajkopisarzy którzy lubi¹ powyolbrzymiaÌ niektóre sprawy z nudów, bo nic w ich ¿yciu siê nie dzieje :?Ale koùcze ju¿ temat, bo zaczynam równie bezsensu pier..... jak oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest prawdy o zwĂŞÂżajÂącej siĂŞ drodze co o lince stalowej  niby zakÂładanej przez  motocyklistĂłw na szyje czyli "nul 0"    Ja mam takiego starszego sÂąsiada ktĂłry zawsze jak mnie spotka to mi o tym pier..., Âże jak  byÂł na wczasach nad morzem to widziaÂł takiego motocykliste  
akurat tutaj to siĂŞ z Darkiem nie zgadzam,bo rzeczywiÂście chÂłopaki(moi znajomi i ujka) zakÂładajÂą sobie struny na szyjĂŞ i przywioÂązuja do motocykla,robiÂą tak gdy ÂścigajÂą siĂŞ na pewnej czteropasmowej drodze przed szczecinem.moÂżecie wierzyĂŚ lub nie-ja to widziaÂłem na wÂłasne oczy,a chÂłopaki zapierdalajÂą wtedy baaaardzo ostro,na mieÂście jeÂźdzÂą spokojnie(a do wyszalenia sÂłuÂży wÂłaÂśnie ta czteropasmĂłwka.czy to jest dobre czy zÂłe zostawiam bez komentarza,ale zaznaczam!niektĂłrzy z nas myÂślÂą Âże to legendy a ja Wam mĂłwiĂŞ Âże nie.Znajomy mi jeszcze powiedziaÂł(ale tego nie widziaÂłem wiĂŞc nie porĂŞczam) Âże w okolicach Rybnika teÂż tak jeÂźdzÂą(ale to ekipa nie znana na forum)wiĂŞc bajki bajkami ale sÂą teÂż fakty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty tak mówisz Leo to wierze w to, bo Ty bajek nie popychasz w przeciwieùstwie do... Ale swoj¹ drog¹ to ciekawe czy struna jest metalowa czy plastykowa? A tak na serio to nie potrzebnie zak³adaj¹ te struny zawsze jest szansa, ¿e wyjd¹ z wypadku, no chyba, ¿e w razie czego chc¹ mieÌ pewnoœÌ, i¿ nie przesi¹d¹ siê na wózek :?Ale nic nie ma na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chc¹ poprostu braÌ odpowiedzialnoœci za skutki swojego wypadku na kimœ(jak np ude¿¹ w auto,albo rowerzyste) i nie chc¹ po takim wypadku zetkn¹Ì siê z wrogo nastawionym spo³eczeùstwem,ogl¹daÌ w gazecie opisu swojego wypadku, itpdodatkowo nakrêca ich to ¿e nie mog¹ pope³niÌ najmniejszego b³edu bo nie tylko siê p[rzewróc¹ ale tak¿e strac¹ ¿ycie,adrenalina na maxapozostwawiam bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm,wicie co-kiedys slyszalam o tych linkach,ale osobiscie nikogo nie znam.Ale jak widze sa ludzie,ktorzy to stosuja.No z jednej strony maja racje-Leo dobrze t wyjasniles.a z drygiej strony,hmmmmmm-kazdy zapewne ma swoje zdanie na ten temat.Ja bym sie chyba bala....A tak w ogole to swietna wypowiedz Leo.Sledzilam ten temat od dluzszego czasu i naprawde pieknie to ujoles i mam nadzieje,ze zakonczyles ta sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj nauczyciel z Fizyki (25lat) tak jeÂżdzi czarnym Zx12r mimo tego iÂż ma cĂłreczke 3 miesiĂŞcznÂą i ÂżonĂŞ.Argumentuje to tym iÂż nie chce Âżeby jego cĂłrka patrzaÂła na kalekiego ojca a koleÂś ten jeÂździ bardzo szybko.Po jednej przejaÂżdzce z nim miaÂłem serio dosyĂŚ wraÂżeĂą.Peace [ Dodano: 2005-10-14, 18:06 ]MĂłj nauczyciel z Fizyki (25lat) tak jeÂżdzi czarnym Zx12r mimo tego iÂż ma cĂłreczke 3 miesiĂŞcznÂą i ÂżonĂŞ.Argumentuje to tym iÂż nie chce Âżeby jego cĂłrka patrzaÂła na kalekiego ojca a koleÂś ten jeÂździ bardzo szybko.Po jednej przejaÂżdzce z nim miaÂłem serio dosyĂŚ wraÂżeĂą.Peace&Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och mÂądrze godosz ino jo Cie Âźle zrozumioÂł
godoj se dalej....ja proponuje spotkanie przy browarze by rozwiÂązaĂŚ spĂłr :wink: bedzie luÂżniej, bo zaraz jeszcze mnie zlinczujecie za moje zdanie, a przecieÂż Âżyjemy w wolnym kraju i ja tylko wypowiedziaÂłam mĂłj osÂąd. wy widzicie to tak a ja tak i jak mi to wytÂłumaczycie w inny sposĂłb to moÂże moje zdanie zmienie. zukiSu, z irjam to pytanie do Timaca bo on tak mowi bo mu sie cos pomieszaÂło, hehe:)
w ogole o co chodzi z ta mirjam??Midanium cus nie tak??
ze mnÂą wszystko ok jak chcesz to sprawdz,ale zapewniam ze to nie ma sensu.pozdrawiam wszystkich i Âśle buziaki Leo, co do pÂączkĂłw to lubie i jestem idiotÂą sorki wyrwaÂło mi sie :| a widze Âże z tobÂą byÂły by trudne konwersacje, pozdrowionka :wink: [ Dodano: 2005-10-15, 11:54 ]i rzadko byÂśmy dochodzili do konsensusu, mam nadzieje ze nie wkurzasz sie do czerwonoÂści i do rĂŞkoczynĂłw nie dochodzi z twojej strony? nie musisz odpowiadaĂŚ to moja taka maÂła dygresja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widze Âże z tobÂą byÂły by trudne konwersacje, pozdrowionka  
moÂżliwe bo moja Droga KsiĂŞzniczko nie masz pojĂŞcia co to jest przenoÂśnia,widaĂŚ to w tym zdaniu
Leo, co do pÂączkĂłw to lubie i jestem idiotÂą
ja teÂż lubie pÂączki ale chodziÂło o porĂłwnanie ,nie odbieraj wszystkiego dosÂłownie
i rzadko byÂśmy dochodzili do konsensusu, mam nadzieje ze nie wkurzasz sie do czerwonoÂści i do rĂŞkoczynĂłw nie dochodzi z twojej strony? nie musisz odpowiadaĂŚ to moja taka maÂła dygresja
jestem spokojny,no chyba Âże ktoÂś jest wyjÂątkowo uparty,jak napiszesz jeszcze 4razy Âże ci ktĂłrzy nie widzÂą Âże droga siĂŞ zwĂŞÂża i majÂą coÂś z oczami to moÂże mnie troszkĂŞ "rozgrzeje napÂływ krwi" do gÂłowy
zlinczujecie za moje zdanie, a przecieÂż Âżyjemy w wolnym kraju i ja tylko wypowiedziaÂłam mĂłj osÂąd. wy widzicie to tak a ja tak i jak mi to wytÂłumaczycie w inny sposĂłb to moÂże moje zdanie zmienie.
Kochana!to Ty pierwsza nazwaÂłaÂś Darka idiotÂą bo powiedziaÂł ino swoje zdanie,widzisz nie konsekwencjĂŞ???
zukiSu napisaÂł/a:w ogole o co chodzi z ta mirjam??Midanium cus nie tak??ze mnÂą wszystko ok jak chcesz to sprawdz,
dobra i pozwól ¿e sam oceniê z zukiSu czy by³ w tym sens czy nie :wink: pozdrawiam i ¿yczê Ci ¿ebyœ to Ty siê tak ³atwo nie denerwowa³a-z³oœÌ piêknoœci szkodzi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze troche wroce do tematu. Stala sie tragedia niestety z glupoty. Szkoda mi dziewczyny bo wydaje mi sie ze nie wroci juz do formy chociaz to zalezy jak psycholodzy naswielta jej ta sprawe. No ale jest to inteligentna dzieczyna i raczej wie ze to byla jej wina. Co do wypadku to nie widze tutaj zadnego usprawiedliwienia. Droga dwukierunkowa o dozwolonej predkosci 90, brak pobocza zeby w razie czego wcisnac sie na trzeciego i ogromna predkosc. Musial miec juz na blacie te przypuscmy 150 skoro po wyprzedzeniu tyle bylo. Samochod porzadny ale nie jest mozliwe zeby zza ciezarowego wsykoczyc i rozbujac sie do takiej predkosci. Jechala bardzo szybko i wydawalo jej sie ze lyknie te samochody. Sam jezdze szybko i uwazam ze na tego typu drodze 130 samochodem to dosc. Kiedy jade z pasazerem - rodzina czy nie - stope mam lzejsza i 115 to maks na takiej drodze. Przeliczyla sie a pech chcial ze na tym odcinku staly te dwa drzewa. Ponoc row jest tam dosc lagodny wiec bycmoze gdyby nie drzewo samochod sunal by dalej a wtedy skutki wypadku bylyby inne. No ale nie bede gdybal. Zal mi chlopaka, Otylii i jej rodziny. Zycze jej powrotu do zdrowia szczegolnie psychicznego.Co do zwerzania sie drogi to takiego zjawiska nie zaobserwowalem. Napewno zawerzaja sie mozliwosci odpowiedniego zareagowania. Kazdy potrzebuje innego czasu na zareagowanie np od momentu zobaczenia, przetworzenia w mozgu do nacisniecia hamulca a im wyzsza predkosc tym wiecej pojazd pokonuje m/s. Nie mozna gwaltownie odbic itp dlatego pod tym wzgledem pewne aspekty prowadzenia pojazdu zostaja ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaregowa³am na wypadek dosc ostro, ale z biegiem czasu analizuj¹c zdarzenie to bardzo wspó³czuje Otyli straty jej ukochanego brata i zagorza³ego fana sportu, mia³ tylko 19 lat. razem z innymi zycze jej powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznago "pamietaj, obiecywa³aœ,¿e nigdy sie nie poddasz" pozdrawiam serdeczniei sk³adam kondolencje- niech spoczywa w pokoju. [ Dodano: 2005-10-20, 19:56 ]a wszystkim forumowiczom mówie sorki co z³ego to nie ja Pozdrawiam i œle buziaczki :*** :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.