Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek w chorzowie


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zostawiÂłbym to bez komentarza ale nie zgadzam siĂŞ z niektĂłymi z Waszawsze dla mnie jak ktoÂś zginie to jest tragedia!!!!!!!!i nie bedĂŞ szukaÂł teraz winy wÂśrĂłd osĂłb-one same rozumiejÂą co zrobiÂły i napewno (!) bardzo tego ÂżaÂłujÂą!!!!Na pierwszym miejscu powtarzam Âże to jest : TRAGEDIA!a poniewaÂż ja nie szukam sensacji typu:a bo ona jest sÂławna i uniknie kary.ona juÂż jÂą dostaÂła,a jeÂśli ktoÂś chce Âżeby miaÂła wyrok i zostaÂła naprzykÂład skazana to niech sam jej proces wytoczy.zgadzam siĂŞ z tymi co uwaÂżajÂą Âże kaÂżdy powinien byĂŚ traktowany tak samo,ale nie popadajmy w skrajnoÂści i jedyne oczym pamiĂŞtmay to to Âże to byÂła jej wina i nic ino jÂą karaĂŚ.JAK DBASZ TAK MASZ - bardzo uniewrsalne powiedzenie i myÂślĂŞ Âże Otylka bĂŞdzie pamiĂŞtaÂła o tym do koĂąca Âżycia,dziewczyna jest teraz w ciĂŞÂżkiej sytuacji i dajmy jej spokĂłj. :? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siê z Leo, chocia¿ tej sprawy nie mo¿na postrzegaÌ w kategorii czarne-bia³e. Wypadek mia³a osoba publiczna i przy tym bardzo lubiana. Za, na przyk³ad ,swój stosunek do chorych dzieci - odda³a swój z³oty medal na aukcjê a pieni¹dze przeznaczy³a na dzieci chore na raka ( jeœli dobrze pamiêtam ). Ja te¿ w pewnej chwili po przeczytaniu kilku artyku³ów zacz¹³em œwirowaÌ i oczekiwaÌ kary dla Otylii. Ale ona ponios³a karê, straci³a brata, jest w jakiœ sposób winna jego œmierci. To wystarczy za karê.

ze teraz bedzie chciala kariere ciagnac dla brata z mysla o nim, pokazac mu ze to wszytko co teraz robi to dla niego, bo przeciez to on tez byl polywakiem i tez kariera byla przed nim otworem ... i moze to poprostu robic zawziecie, jaknajlepiej z calych sil tylko dla niego
I tego jej teraz ÂżyczĂŞ. W ten sposĂłb moÂże jakoÂś utrwaliĂŚ pamiĂŞc o bracie.I moim zdaniem EOT.pozdrawiam [ Dodano: 2005-10-04, 12:07 ]
szczerze jej mi nie jest zal po tym wszystkim co przeczytalem widzalem w mediach itp
Przepraszam z góry za ma³¹ osobist¹ "wycieczkê", ale postaw siê w jej sytuacji, jej tragedii!! Najlepiej wszystko oceniaÌ siedz¹c i pierdz¹c w sto³ek przed komputerem. A media mog¹ k³amaÌ, prawda ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia - zgodzê siêCo do karania - nie wypowiadam siê (bo ka¿dy przypadek nale¿y rozpatrywaÌ osobno)Ale jak patrzê na zdjêcia tego samochodu po wypadku to widzê tutaj jeden jedyny czynnik, który spowodowa³ t¹ tragediê - ludzk¹ g³upotê, ¿eby tak rozwaliÌ samochód trzeba zdrowo zapierdalaÌ, a jak siê tak jeŸdzi to powinno siê mieÌ œwiadomoœÌ ewentualnych konsekwencji (¿a³ujê tylko Otylki, ¿e aby do niej ta œwiadomoœc dotar³a musi ponosiÌ te konsekwencje, nie wspomnê o jej bracie [*] )- kto jak kto, ale my powinniœmy to wiedzieÌ, bo to nam zarzuca siê, ¿e jeŸdzimy za szybko - skutki takiej jazdy mo¿emy zreszt¹ poogl¹daÌ w tym dziale. Ale niestety to tylko nas nazywaj¹ wariatami, dawcami itd...Powiem jeszcze jedno, wszyscy jej ¿a³uj¹ bo zabi³a w³asnego brata, ciekawe co by mówili (i jak by siê czu³a), gdyby zgin¹³ ktoœ zupe³nie dla niej obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno-totalna gÂłupota. Auto miaÂła uÂżyczone przez dealera w Zabrzu, a sama laska miala prawo jazdy niecaÂły rok. A wypadek nie mial miejsca w Chorzowie (skÂąd sie wzieÂło wam to miasto?) Tylko w PÂłoĂąsku, w mazowieckiem.Szkoda, mi jej brata, bo nic nie zawiniÂł. Policja po oglĂŞdzinach stwierdziÂła, ze nawet za bardzo nie widaĂŚ ÂśladĂłw hamowania, co znaczy tyle, ze Otylia byÂła kierowcÂą niedoÂświadczonym. Jedyne drzewo w promieniu 100 m, a ona musiaÂła walnÂąc wÂłasnie w nie. Natomiast co do karania. Nie wypowiadam siĂŞ, dziewczyna bedzie bardzo przeÂżywaÂła Âśmierc Szymona do koĂąca Âżycia. UwaÂżam, Âże presja psychiczna bedzie tak duza, Âże raczej juz sukcesĂłw w jej zyciu sportowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z SZALEĂCZÂĄ PRĂDKOÂŚCIÂĄ W BASENIE, Z SZALEĂCZÂĄ PRĂDKOÂŚCIÂĄ NA DRODZE- BRAK ADRENALINY ZAWAZYÂŁ NAD ÂŻYCIEM BRATA OTYLI TO SMUTNE. JA JAK JEÂŻDÂŻE SZYBKO AUTEM TO JADE SAMA A I TAK STWARZAM ZAGROÂŻENIE DLA ZYCIA INNYCH UCZESTNIKĂW RUCHU DROGOWEGO, JESTEM TEGO SWIADOMA TO TEÂŻ 140 DLA MNIE MAX. POZA TYM IM SZYBSZA PRĂDKOÂŚC TYM BARDZIEJ ZWEZA SIE DROGA :!: :!: :!:Z TEGO WYNIKA ÂŻE TEN KTO PRZEKRACZA NADMIERNIE PRĂDKOÂŚC TO WARIAT :!: OBOJĂTNIE CZY JEST SZARYM CZLOWIEKIEM CZY OSOBA BUBLICZNÂĄ :!: CIEKAWE JAKIE TAM JEST OGRANICZENIE PREDKOÂŚCI, NO TO MA PO PRAWKU I PO BRACIE ["] ["] ["] SKÂŁADAM KONDOLENCJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, WIZUALNIE IDIOTO :!: WIDAĂ KTO MA BRAK WYOBRAÂŻNI, NIE CHCE SIE WKURZAĂ WIEC OSZCZEDZ SOBIE DEBILNE SWOJE STWIERDZENIA :!: WIDZAĂ ZE NA SZKOLE KAMIENIAMI RZUCAÂŁEÂŚ BEZURAZY ALE KOMU JAK KOMU TRZEBA TAKIE RZECZY TÂŁUMACZYĂ :?: POZDRO I BUZIAK :* [ Dodano: 2005-10-09, 08:23 ]Timac, SKOĂCZ ZWRACAĂ SIE DO MNIE MIRJAM BO JESZCZE KTOÂŚ POMYÂŚLI ZE MI CH* WISI, A JA DZISIAJ POPROSTU MAM WSZYSTKO W DUPIE. POZDRO DLA CIEBIE ÂŁACHUDRO I ADI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MidaniumNie obraŸ sie ale uwa¿asz ¿e 140 km/h samochodem to du¿o?WyobraŸ sobie co by by³o gdyby tak jak ty mówisz i¿ powy¿ej 140km/h zaczê³a sie stopniowo droga zwê¿aÌ to przy 250km/h czulibyœmy sie jakbyœmy jechali po nitce i balansowali na granicy?Wg. mnie to troche g³upota bo w ¿yciu swym jeŸdzi³em i wiêcej ni¿ te 250...Oczywiscie samochodem i jakoœ podczas tej szybkiej podró¿y rozmawia³em z kierowc¹ (czyt. mój Tata) i on absolutnie nie wygl¹da³ na cz³owieka który mia³ za chwile z tej nitki wjechaÌ w niewidoczn¹ otch³aù nazwane przez tw¹ szanown¹ osobê jak "zjawisko zwê¿ania siê drogi"Trochê to g³upie ale ok œmiaÌ sie nie wolno z "wiedzy" innych Zastanów siê nastêpnym razem zanim napiszesz kolejn¹ swoj¹ teoriê na temat bezpieczeùstwa na drogach. Mo¿e opiszesz nam szerzej tw¹ teorie o zwê¿aniu siê drogi podczas szybkiej jazdy. Opublikujemy mo¿e i nagrode Nobla dostaniesz za t¹ prze³omow¹ tezê o "zwê¿aniu siê cia³ pêdz¹cych"Peace & Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon_Zabrze, to zadna teoria, nie mowie o masakrycznym zwezeniu drogi do "nitki" wpadaj¹cej w odchlaù. to jest wizualne zjawisko i jak go nie odczuwasz to sie ciesz, to nie moja wymyslona teoria i nie chce nagrody nobla. jak zrobie doktorat to pogadamy. a podczas jazdy noc¹ tez ci sie dobrze jezdzi? widzisz wszystko? gdyby tak wszyscy widzieli to by niebylo tylu potr¹cen na poboczach i kolizji z tytu³u " niezauwa¿y³em bo wyskoczy³ z bocznej", ale jak tam sobie twierdzisz- jesli jestem w b³êdzie chocia¿ w¹tpie to zwracam honor. Pozdro i buziaczki:***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jechaÂłem Bandziorem 190km/h (do 200 nie chciaÂł siĂŞ rozbujaĂŚ :? ) i jezdnia naszej wspaniaÂłej A4 byÂła tak samo szeroka jak przy przepisowych 130km/h... Tak wiĂŞc myÂślĂŞ, Âże problemem moÂże ty byĂŚ tylko mniej czasu na nasze ewentualne reakcje w razie niebezpieczeĂąstwa. Nie wiem czy jest sens dalej rozwodziĂŚ siĂŞ nad tÂą sprawÂą w tym temacie :Off-Topic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.