Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek w chorzowie


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ehhh Otylia sama sobie winna ... zapieprzaÂła ok 180km/h ... z tego co sÂłyszaÂłam to ona dopiero co dostaÂła niedawno prawko, a juz szalaÂła ... W sumie jakbym miaÂła takie auto jak ona to tez bym szybko jezdziÂła.. ale ehh.. ona niedoswiadczona ... ehh.. szkoda gadac, zal mi jej brata, a ona powinna odpowiedziec za spowodowanie wypadku smiertelnego jednej osoby. Ehh miaÂła tak wiele a co jej teraz pozostanie ... :? [*] [*] [*] [*] dla jej brata ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no có¿, jest to napewno smutne, ale spójrzmy na to z innej strony, gdyby ktoœ z nas pomyka³ 180/h i pierdykn¹³ w drzewo i przy okazji skasowa³ swojego brata/siostrê/babciê/dziadka/kochankê/kochanka, kuzynaitd. to na ca³¹ Polskê rozleg³by siê krzyk: wariat, morderca, szaleniec, bandyta, tymczasem ja nie spotka³em siê jak na razie z takimi komentarzami o naszej dzielnej p³ywaczce automobilistce, wszyscy raczej ubolewaj¹ w ten deseù, ¿e och, ach, biedactwo, takie nieszczêœcie, babka pomyka³a i jej siê niestety nie uda³o, tak bywa, przekroczy³a normy i umiejêtnoœci, nie przewidzia³a i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi to, czy postawia jej zarzuty nieumyslnego spowodowania smierci...........Znajac nasz kraj to pewenie nie i to mnie strasznie irytuje. Trzeba ponosic konsekwencje swoich czynow nie wazne czy jest sie mistrzem w czyms tam czy menelem Szkoda dziewczyny, ale powinna byc sadzona jak kazdy z nas bylby w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jej miejscu.. to wolaÂłabym zginac razem z bratem.. niz odpowiadac i miec na sumieniu cale zycie smierc swojego brata ...
Chyba masz racje, œwiadomoœÌ ¿e kogoœ zabi³aœ, a tym bardziej brata jest okropna, te¿ wola³bym zgin¹Ì ni¿ ¿yÌ ze œwiadomoœci¹.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIE NAJBARDZIEJ WKURZA TO ZE TERAZ WSZYSCY BEDÂĄ PIEPRZYC ZE JECHAÂŁA 150 180 200 CO ZA RĂZNICA ,STAÂŁA SIE WIELKA TRAGEDIA DLA NIEJ I JEJ RODZINY.ALE PRAWDA JEST TAKA ZE O TAKI WYPADEK JEST NAPRAWDE BARDZO ÂŁATWO I KAZDY Z NAS MIAÂŁ PEWNIE NIE JEDNÂĄ TAKÂĄ SYTUÂŁACJE GDZIE JECHAÂŁ NP.NA JAKIS SPOTKANIE SPĂZNIONY I NIE RAZ WYPRZEDZAÂŁ TIRA CZY DWA NA RAZ I KAZDEMU KTO JEZDZI PO TYCH PIEPRZONICH WÂĄSKICH I WYBOISTYCH DROGACH MOGÂŁO SIE TO PRZYDAZYC .NASZ PIĂKNY KRAJ MA JEDNE Z NAJBARDZIEJ NIEBESPIECZNE I SMIERTELNE DROGI W EUROPIE I CHYBA TYLKO W KRAJACH BYÂŁEJ KOMUNY ( JEBANE KACAPY) SADZI SIE DRZEWA (OGROMNE BAOBABY ) 30 Cm OD DROGI ,CO ZA DEBIL ,KOMUCH TO WYMYÂŚLIÂŁ? BRAK SÂŁĂW !!!!!!!!!!!!!!!!! UWAZAJCIE NA DRZEWA !!!KOLEINY !!!! STUDZIENKI!!! I NIEDZIELNYCH KIEROWCĂW !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze skonczy z swoja kariera niewiadomo czy bedzie w pelni zdrowa czy nie bedzie msuiala przez cale zycie isc na kulach lub jedzic na wuzku ale zycze jej jak najlepiej napewno do kicia nie pojdzie a jak pojdzie to na 2 miech i bedzie git aa co do jej brata to szkoda chlopaka mial 19lat:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukiSu napisa³/a:jak powiedzia³ jej trener moze GDYBY podje³a inna decyzje cyzli chamowac zamiast gazu to skoncyz³oby sie to inaczejNo niestety, taka "krowa", któr¹ jecha³a, wa¿¹ca ponad 2 tony na trawie nie zatrzyma³aby siê tak czy siak, pojecha³aby jak po lodzie
A pozatym to sÂą uÂłamki sekund, a jeÂśli ona miaÂła prawko od roku to pewnie zbyt duÂżego doÂświadczenia nie miaÂła, wiĂŞc czego moÂżemy od niej oczekiwaĂŚ :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popeÂłniÂła bÂłedy a za nie siĂŞ pÂłaci ale jedno wie gdyby to byÂł motocyklista byÂło by inaczej jescze gorzej napewno zamist do spzitala odrazu do wierzenie powiem wam ze otylia napewno jesttam zdrowa tylko pieprza ze z nia jest zle zawsze tak jest z gwiazdami bo chca uniknac kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeÂśli ona miaÂła prawko od roku to pewnie zbyt duÂżego doÂświadczenia nie miaÂła, wiĂŞc czego moÂżemy od niej oczekiwaĂŚ
mozemy oczekiwac rozwagi i choc troche przewidywania :? :| Na tvn byla pokazana symulacja i ona chyba wyprzedzala z 10 aut w tym wiekszosc tirow To juz lekkie przegiecie do tego w takich waunkach... Jak widze ze sie nie zdaze wyprzedzic auta to zwalniam/hamuje i wbijam sie na prawo pomiedzy 2 auta a nie skrecam w lewo do rowu gdzie pelno drzew...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.