Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

POLICJA ZABILA MOTOCYKLISTE?


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obejrzalem w Teleexpresie material o motocykliscie, ktory nie zatrzymal sie nawezwanie policji. Ta rozpoczela poscig i doprowadzila do tego, ze motocyklista stracil panowanie nad motocyklem i uderzyl w autobus. Zginal na miejscu..........Na miejscu podobno byli kibice, ktorzy zaczeli skandowac "smierc za smierc" i rozpoczeli zamieszki, ktore skonczyly sie kilkoma rozwalonymi pojazdami, itd.Z tego co uslyszalem to dzialo sie to w Kielcach......................K***A w jakim my kraju zyjemy.......................................... W kazdym razie chyba to nastepna ofiara sezonu (i policji)...................[']Pozdro i uwazajcie na siebie (i na te glupie paly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda goscia - jednak co do policji to ONI ROBILI TO ZA CO IM PLACA - PO TO SA !!!! TO NIE ONI ZLAMALI PRAWO TYLKO TEN GOSC sory - nie mowie ze oni sa super i wogole ale to nie oni doprowadzili do jego smierci tylko jego glupotaps. Tez kiedys uciekalem przed qlinami na pozyczone w dodatku od qmpla GSXR 1100 - i sie udalo , jednak jak bym sie zabil przez to ze nie opamowalem mtotra to by ich byla wina ?? sory - podjal ryzyko i nie udalo mu sie[*'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie policja go zabiÂła tylko niestety on sam
Tylko pojawia sie jedno pytanie. A mianowicie co jesli on po prostu ich nie zauwazyl - mnie osobiscie taka sytuacja sie zdarzyla bo patrzalem w lusterko???????? Czy to uprawnia policjantow do staranowania mojego motocykla i pozbawienia mnie zycia???????????????Nie wiem jak bylo dokladnie i nie bede sie klocil, ale mimo wszystko chodzilo o kogos zycie!!!!!!! Z tego co pamietam to kiedys byla podobna sprawa - policjanci zostali skazani przez sad apelacyjny za naduzycie uprawnien oraz wydaleni ze sluzby. Rodzina pewnie sie starala o jakies zadoscuczynienie na drodze cywilnej - ale to nie wroci chlopakowi zycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jaja takich powiesiĂŚ to maÂło ja teÂż sÂłyszaÂłem iw iem ze nie mogÂą ÂścigaĂŚ motocyklisty dlatego Âże powoduje to za duÂże zagroÂżenie nie tylko dla otoczenia jestem przekonany Âże za ÂśmierĂŚ odpowiedzialni sÂą niebiescy :? a ja lubie kolor niebieski pojeb ze mnie PIERDOLIĂ JEBANYCH PAÂŁARZY SKURWYSYNĂW!!!! ZAJEBANE PSY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z t¹ czêœci¹ z Was która twierdzi ¿e motocyklista decydujac siê na ucieczke bierze pe³n¹ odpowiedzialnoœÌ za swoje czyny...choÌ goœcia szkoda bo to jeden z nas :? Policja mo¿e œcigaÌ motocykliste ale nie mo¿e zagra¿aÌ jego ¿yciu np. rozk³adaj¹c kolczatke na drodze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dy¿urny wyda³ dyspozycjê zatrzymania motocyklisty do policjantów w radiowozach konwojuj¹cych autobusy z wracaj¹cymi "dy¿urny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu otrzyma³ informacjê, ¿e g³ówn¹ ulic¹ jedzie motocyklista z bardzo du¿¹ prêdkoœci¹. "Dy¿urny wyda³ jednemu z patroli ruchu drogowego dyspozycjê zatrzymania pojazdu. " zamiast daÌ sobie z nim spokuj dalej gonili dla nich cz³owiek to pies jak to w piosence kto dogoni psa...... teraz by³o dok³¹dnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popierwsze teraz do policji jest siê bardzo ciê¿ko dostaÌpo drugie ka¿dy (absolutnie) motocyklista je¿dz¹c niezgodnie z przepisami musi zdawaÌ sobie sprawê z niebespieczeùstw po tzrecie primo ( )policja nie mo¿e œcigaÌ motocykla (pisze w kodeksie) mo¿e wy³¹cznie utzrymywaÌ tzw kontakt wzrokowy ( swoj¹ drog¹ jeœli my ³amiemy przepisy to czemu czepiamy siê ¿e policja te¿ to robi??? )policja w polsce ma naprawde ma³o praw np w porównaniu do policji z USA,czêsto ludziska maj¹ pretensje ¿e Policja nie ³apie huliganów i pozwala na rozboje,a jeœli ju¿ coœ zrobi¹ i wyka¿a inicjattywe to mówi siê na nich : "psy" itdZiobu jeœli ty uwa¿asz ¿e policja mia³a ciê nie goniÌ bo to stwarza niebezpieczeùstwo dla ciebie i oczywiœcie mia³eœ prawo nie zauwa¿yÌ lizaczka,a jeœ³i ka¿dego by³oby wymówka ¿e nie zauwa¿y³???i jeszcze obu¿enie ¿e ciê gonili i prawie stranowali :roll: hehesorki za robienie mora³ów niektórym ale "kwestia widzenia zale¿y od punktu siedzenia" i kto wie czy któregoœ z nas nie przyciœnie jakoœ sytuacja i sami bedziemy sie ubiegaÌ o mundurek??? oczywiœcie policja czêsto nadu¿ywa pozycji i jest poprostu wredna i ma³o wie-oj kurcze Ÿle sie wyrazi³em nie Policja tylko poszczególni policjanci!!!!!!!

Ja policji nie popieram w 100 % i ich nie bronie !
Ja teÂż nie bronie ale jak miaÂłbym dziecko ktĂłre chodziÂłoby do szkoÂły a w pobliÂżu jeÂździÂł kolo calibrÂą i pseudo tuningu (niezgodnie z przepisami ) to bym mu Âłeb stĂłkÂł hehe relaxPOZDRAWIAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla blamoze to i motocyklista moÂże i powinno sie czuc wiĂŞÂź i wspolczucie ale sam sobie na to zapracowal. PisaÂło na stronie policji z Mielca, ze probowali go zatrzymac kilkukrotnie, nie zatrzymal sie jechal dalej - kto ma dostep niech przejrzy forum ogolne, do policjantow mam stosunek obojetny, czlowiek jak czlowiek znam kilku policjantow sa super znam innych sa debilami nie bronie ich i nie oskarzam. Jednak jesli jechaÂł za szybko, oni dostali rozkaz to musieli go wypelnic, mogl sie zatrzymac a nie uciekac dalej. Kto nie mysli sam sie zabije nie potrzeba mu do tego nikogo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popierwsze teraz do policji jest siê bardzo ciê¿ko dostaÌpo drugie ka¿dy (absolutnie) motocyklista je¿dz¹c niezgodnie z przepisami musi zdawaÌ sobie sprawê z niebespieczeùstw po tzrecie primo ( )policja nie mo¿e œcigaÌ motocykla (pisze w kodeksie) mo¿e wy³¹cznie utzrymywaÌ tzw kontakt wzrokowy ( swoj¹ drog¹ jeœli my ³amiemy przepisy to czemu czepiamy siê ¿e policja te¿ to robi??? )policja w polsce ma naprawde ma³o praw np w porównaniu do policji z USA,czêsto ludziska maj¹ pretensje ¿e Policja nie ³apie huliganów i pozwala na rozboje,a jeœli ju¿ coœ zrobi¹ i wyka¿a inicjattywe to mówi siê na nich : "psy" itdZiobu jeœli ty uwa¿asz ¿e policja mia³a ciê nie goniÌ bo to stwarza niebezpieczeùstwo dla ciebie i oczywiœcie mia³eœ prawo nie zauwa¿yÌ lizaczka,a jeœ³i ka¿dego by³oby wymówka ¿e nie zauwa¿y³???i jeszcze obu¿enie ¿e ciê gonili i prawie stranowali :roll: hehesorki za robienie mora³ów niektórym ale "kwestia widzenia zale¿y od punktu siedzenia" i kto wie czy któregoœ z nas nie przyciœnie jakoœ sytuacja i sami bedziemy sie ubiegaÌ o mundurek??? oczywiœcie policja czêsto nadu¿ywa pozycji i jest poprostu wredna i ma³o wie-oj kurcze Ÿle sie wyrazi³em nie Policja tylko poszczególni policjanci!!!!!!!

Ja policji nie popieram w 100 % i ich nie bronie !
Ja teÂż nie bronie ale jak miaÂłbym dziecko ktĂłre chodziÂłoby do szkoÂły a w pobliÂżu jeÂździÂł kolo calibrÂą i pseudo tuningu (niezgodnie z przepisami ) to bym mu Âłeb stĂłkÂł hehe relaxPOZDRAWIAM!!!aha i najwaÂżniejsze!!BARDZO MI PRZYKRO Z POWODU ÂŚMIERCI NASTĂPNEGO MOTOCYKLISTY [ Dodano: 2005-09-11, 21:07 ]O KURCZE NIECHCÂĄCY ZROBIÂŁEM SPAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.