Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

POLICJA ZABILA MOTOCYKLISTE?


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj Ziobu z ca³ym szacunkiem ale kr¹¿ysz na oko³o ale nie widzisz sedna-poprostu niektórym chodzi o to ¿e jad¹c z tak¹ prêdkoœci¹ i uciekaj¹c policji musi siê liczyÌ z niebezpieczeùstwem i zagro¿eniem ¿ycia swojego i innych.
Leo OK ale moznaby znalezc mase innych podrobnych absurdalnych przypadkow - jak ktos jablko kradnie z drzewa to jest jego wina, zrobil to na wlasne zyczenie. Goniacy go Policjanci moga go za to wziasc go na maske Poloneza, a pozniej na wstecznym po nim przejechac. Podobnie bylo z naszym motocyklista. Od wymierzania kar jest Sad a nie Policja. .........widze sedno.......Policja nie moze lamac prawa lapiac nawet najgorszych przestepcow, bo wtedy po jakims czasie nie wiedzielibysmy kto jest przestepca a kto policjantem.................zreszta u nas wlasnie tak sie dzieje...................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubilem kiboli ale za to co zrobili to jestem za nimi.Skurwysyny gliny znowu zjebali sprawe a teraz chca sie wymigac i zwalic wine na motocykliste.Najgorzej ze chlopak nie zyje i nia ma sie jak bronic."Nieobecni racji nie maja".Ja podczas mojego wypadku mialem tak samo:z gory paly uznaly moja wine i zaraz znalezli sobie powod mojego wypadku.Lecz na ich nieszczescie przezylem i bede walczyl o swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........to chyba nie jesteÂś jednym z nas bo nawet jeÂżeli byÂła by to wina motocyklisty CAÂŁKOWITA to powinieneÂś chociaÂż udawaĂŚ Âże nie popierasz paÂłarzy taki jest mĂłj punkt widzenia  :|
hehehe nie osÂądzaj kto motocyklistÂą jest a kto nie ;-) nie musi udawaĂŚ pod publike, ma swoje zdanie i moÂże je wyrazic po to jest wÂłasnie forum StaÂło siĂŞ, zdarzenia nikt juz nie odkreci zycia mu nie zwroca, jedyne co mozna teraz ukarac winych a za chÂłopaka sie pomodlic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........to chyba nie jesteÂś jednym z nas bo nawet jeÂżeli byÂła by to wina motocyklisty CAÂŁKOWITA to powinieneÂś chociaÂż udawaĂŚ Âże nie popierasz paÂłarzy taki jest mĂłj punkt widzenia  
oj oj
troche przesadziÂłem  sory ale to te zdenerwowanie robi swoje....
Mosz szczêœcie ¿e siê jakoœ usprawiedliwi³eœ bo ¿eœ g³upote niemi³osiern¹ waln¹³
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabic go za to
taaa - a oni specjanie - tak dla zjebow - przyczynili sie do jego smierci. Biedak sobie jechal 50 hm/h a te skurwysyny w niebieskich mundurkach podjechali i doprowadzili do wypadku, Qrwa skonczcie te kretynska rozmowe kto winny a kto nie - chlopak nie zyje i po cholere dalej ciagnac ten temat ? Wieksza korzysc by byla gdyby kazdy zastanowil sie czy takie zachowanie tego motodcyklisty bylo ok - bo procz niego mogi zginac inny ludzie ...[*;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi250, udajesz poszkodowanego? chlopak nie zyje prawda jest, ze jechal za szybko i tego nikt nie podwazy. Ziobu nikt nie mowi przeciez, ze jesli sie nie zatrzymal do kontroli to zabic go, popadasz w zbytniÂą skrajnosc. Nie zabic, ale zatrzymac i ukarac. Stalo sie jak sie stalo i skonczmy tÂą glupia rozmowe bo sie robi bardzo nieprzyjemnie. Juz mnie smiesza te debilne wypowiedzi hahaha suzi zablokuj i mnie bo mam inne zdanie, blagam zrob to, zrob!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to ta sprawe moznaby osadzac znajac PRAWDZIWE szczegoly tego zdarzenia ale ich nie poznamy bo policja i media zawsze klamia dlatego nie ogladam wogole TV i nie wierze glinom.Nastepny przyklad z okolic:kumpel z Zywca zabil sie na R1,pijany dziadek wymusil mu pierwszenstwo autem ale w mediach napisali ze biedny dziadek chcial sie wlaczyc do ruch ale szalony motocyklista tak szybo jechal ze go nawet nie zobaczyl.A o tym ze mial wypite to nigdzie nie napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ale na wÂłasnej skĂłrze doswiadczylem idiotyzmu drogĂłwki oraz metod zacierania prawdy. nie twierdze ze wszyscy sa tacy sami ale jest to jakas grupa spoÂłeczna no i niestety przesiaka sie pewnymi zagraniami. Dla mnie policja to w wiekszsosci przypadkĂłw konowaÂły pierdolone bo powaznych gosci znam bardzo niewielu. motonita daÂł dupy naie zatrzymujÂąc sie ale blacharnia to juz ponizej krytyki. fakt faktem nie widziaÂłem jak byÂło ale biorÂąc caÂłoksztaÂłt tak to wyglada. po to sa pieski szkolone zeby wiedziec jak sie zachowac. niestety. ale coz, jest to sytuacja nieciekawa i chÂłopakowi zycia nie wrocimy. powinnismy rozwazyc te wydazenia i byc madrzejsi o kolejne niestety niemiÂłe doÂświadczenie. Tak jak ktos powiedziaÂł "jezdzijmy tak zeby byÂło nas coraz wiecej a nie mniej"[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory w zasadzie nie zagrozil bezposrednio niczyjemu zyciu......
A uciekajac przed policja moze nie zagraza zyciu?? Wyprzedzanie na trzeciego, jazda z ogromna predkoscia (ktos wyjedzie z podporzadkowanej, bo go nie zauwazy i wtedy co, tez nei zagraza moze zyciu co?, albo jak jakas starsza osoba wejdzie na pasy, bo motocykl byl daleko i co tez nie stwarza zagrozenia?) itp itd.Prze kolesia zapierdalajacego 2 paki mialbym kiedys czolowe samochodem, bo sie wpierdolil na trzeciego. Jakos dziwnie, ze pomimo kilku prob zatrzymania go za kazdym razem ich nie widzial, nawet pomimo znakow (o ktorych ktos juz wczesniej pisal), no chyba ze nosi okulary 8 dpi i zapomnial ich ubrac do jazdy na moto....Nie bronie policji, bo fakt, ze otworzyli drzwi to objaw skurwysynstwa i taki koles powinien isc do pierdla, tam by mu rĂłw zorali zdrowo.
.........to chyba nie jesteÂś jednym z nas bo nawet jeÂżeli byÂła by to wina motocyklisty CAÂŁKOWITA to powinieneÂś chociaÂż udawaĂŚ Âże nie popierasz paÂłarzy
taaaa... typowe zachowanie dziecka, nie wazne dlaczego, wazne zeby chociaz udawac, ze nie popieram policji... tak dla zasady... nie mam swojego zdania i udaje, tak jak wiekszosc.... jestem cool.... no i oczywiscie jak nie popierasz motocyklisty, to juz nie jestes motocyklista......
szkoda zĂŞ nie mieszkam w mielcu byÂłbym pierwszy Âżeby tam iœÌ....  
hehe przez internet i w grupie to kazdy jest silny.....Pozdrawiam i zastanowcie sie, naprawde......P.S. Ciekawe, czy wszyscy ktorzy pisza rozne dziwne obrazliwe rzeczy na policje beda tez zgrywac cwaniakow podczas gdy cos im ukradna. Co wtedy zrobicie? Pierwsze co to tel 997 i "panie policjancie...." proponuje wtedy rowniez byc twardym i powiedziec ostro "psie ukradli mi cos tam"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem w Teleexpresie material o motocykliscie, ktory nie zatrzymal sie nawezwanie policji. Ta rozpoczela poscig i doprowadzila do tego, ze motocyklista stracil panowanie nad motocyklem i uderzyl w autobus. Zginal na miejscu..........Na miejscu podobno byli kibice, ktorzy zaczeli skandowac "smierc za smierc" i rozpoczeli zamieszki, ktore skonczyly sie kilkoma rozwalonymi pojazdami, itd.Z tego co uslyszalem to dzialo sie to w Kielcach......................K***A w jakim my kraju zyjemy..........................................  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:    :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  :doh:  W kazdym razie chyba to nastepna ofiara sezonu (i policji)...................[']Pozdro i uwazajcie na siebie (i na te glupie paly)
z tego co sÂłyszaÂłem to troche nie tak to byÂło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traker, czytaj dokÂładnie posty potem napisaÂłem wyjaÂśnienie tego postu Smile i wierz mi zĂŞ jak mnie spisywaÂły paÂły to zgrywaÂłem ostrego cwaniaka
jak bys byl taki wygadany w rozmowie z nimi to teraz bys z prawnikiem ustalal linie obrony - za znieslawienie policjanta na sluzbie cwaniaku :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.