Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !Imprezka byÂła na medal ! 8) bardzo fajnie Âże zjawilo siĂŞ nas tak duÂżo, w porĂłwnaniu do wiosennej wizyty chyba o 100% wiecej..? sciskam grabe organizatorĂłw - to byÂła dobra robota !!mam nadzieje Âże na wiosne 2006 bĂŞdzie nas jeszcze wiĂŞcej, no i myÂśle ze jezeli pan Tadeusz pozwoli nam znowu pokwestowac na MBS-ie - kwestujacych tez bedzie wiecej co zaowocuje zebraniem wiekszej kwoty ! dzieciaki traktuja nas juz jak swojakĂłw, nie byÂło tego skrĂŞpowania co na wiosnĂŞ ! pozdrawiam wszystkich oszoÂłomĂłw w kaskach, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza, Âże jest wiecej fotek z palenia gumy i szaleĂąstw na motorkach, a maÂło z tego, co byÂło najwaÂżniejsze
mam to samo odczycie .... wsumie zdjĂŞĂŚ z dziecmi jest tylko pare jak ktos szybko mi zdjec z dziecmi nie wysle to bedzie kapa, bo co dam na www do upamietanienia? freestyle w domu dziecku czy akcja charytatywana :Âłeee:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy zapowiada siĂŞ kolejny wypad do Sarnowa ?
JeÂśli mi pozwolicie to nastĂŞpna imprezĂŞ organizuje ze znajomym ktĂłry organizowaÂł m.in. Koncert " Myslovitz" w DÂąbrowie GĂłrniczej. Uwazam ze ten Zlot to pestka w porĂłwnaniu z tym co zorganizuje..Ten byÂł moim pierwshym zlotem i byly male niedociÂągniĂŞcia.NastĂŞpna impra bĂŞdzie zapiĂŞta na ostatni guzik.Kto jest za zebym organizowal nastepny zlot w Sarnowie niech pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie by³o super! Szkoda, ¿e szanwony Pan na Kawie musia³ popsuÌ œwietnoœÌ imprezy... :? W konkursie wymaca³em sobie Harleya :mrgreen: hehe dziêki Dawid!Ogólnie zlot zorganizowany zajebiœcie, na pewno postaram siê przyjechaÌ na nastêpny.Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec nastepny zlot bedzie napewno po MBS Zabrze 2006 tak jak Maku mam rowniez pewne doswiadczenia co i jak ... lecz jak bedzie okazja.. cieplo i wogole nie widze przeszkod zeby znowu wybrac sie do domu dziecka ... ale ....moze tym razem do innego ? ... i moze tym razem wiecej pamietajac o dzieciach a nie o samych pokazach freestyle i paleniu gumy.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChciaÂłbym nastĂŞpna imprezĂŞ zorganizowaĂŚ na Starym Lotnisku Pyrzowice... i zalatwic autokary dla dzieciakow z paru domĂłw dzicka... Co wy na to... Wszytsko da siem zrobic.. potrzeba chĂŞci.. ja je mam a wy?? :wink: :wink: :wink:Oczywiscie zorganizuje tym razem jakis koncert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChciaÂłbym nastĂŞpna imprezĂŞ zorganizowaĂŚ na Starym Lotnisku Pyrzowice... i zalatwic autokary dla dzieciakow z paru domĂłw dzicka... Co wy na to... Wszytsko da siem zrobic.. potrzeba chĂŞci.. ja je mam a wy?? :wink:  :wink:  :wink:Oczywiscie zorganizuje tym razem jakis koncert
BARDZO DOBRY POMYSÂŁ JA JESTEM ZA MYSLE ZE TO MOZE SIE UDAĂ NIE WIEM JAK WY???JA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.