Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIURO MATRYMONIALNE


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

nie yyy, tylko tak, zostaÂłeÂś sprzedany szramer ale nie martw siĂŞ, jakoÂś siĂŞ wykrĂŞcimy z tych wymuszonych zwiÂązkĂłw 8) haha
"wasn't me" :roll:
hahaha ale siĂŞ porobiÂło, no nie mam juÂż pytaĂą Z tego co czytam to dopiero siĂŞ porobi Pewno, przy najbliÂższym spotkaniu tych dwojga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie yyy, tylko tak, zostaÂłeÂś sprzedany szramer ale nie martw siĂŞ, jakoÂś siĂŞ wykrĂŞcimy z tych wymuszonych zwiÂązkĂłw 8) haha
"wasn't me" :roll:
hahaha ale siĂŞ porobiÂło, no nie mam juÂż pytaĂą Z tego co czytam to dopiero siĂŞ porobi Pewno, przy najbliÂższym spotkaniu tych dwojga To ja juÂż lepiej nic nie mĂłwiĂŞ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja nie miaÂłam w zamiarach nikogo bajerowaĂŚ, a po drugie ten temat przekracza juÂż forumowe moÂżliwoÂści i zaczyna byĂŚ totalnym spamem wiĂŞc chyba lepiej juÂż siĂŞ o tym nie rozpisywaĂŚ  :?
Nie smutaj Yamaszko :wink: GdzieÂś trzeba sie wygadac dziĂŞki za pocieszenie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom napisaÂł/a:NICO DRAG, co zÂłego to nie my
nio znowu razem NICO i KUDLATY
Maisha! to kiedy siĂŞ dowiemy ostateczych wynikĂłw Âłaczenia w pary
MAISHA!! no jest juz jedna dodatkowa... :wink: a raczej byla zawsze... :mrgreen: NICO i KUDLATY zawsze razem ze tez nikt wczesniej tego nie zauwazyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom napisaÂł/a:NICO DRAG, co zÂłego to nie my
nio znowu razem NICO i KUDLATY
Maisha! to kiedy siĂŞ dowiemy ostateczych wynikĂłw Âłaczenia w pary
MAISHA!! no jest juz jedna dodatkowa... :wink: a raczej byla zawsze... :mrgreen: NICO i KUDLATY zawsze razem ze tez nikt wczesniej tego nie zauwazyl hihihih, brawo, gratulacje :wink:msg-4717-1175237718.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAISHA!! no jest juz jedna dodatkowa... :wink:  a raczej byla zawsze...  :mrgreen:  NICO i KUDLATY zawsze razem  :P  ze tez nikt wczesniej tego nie zauwazyl  :Angel:
Âłomatko tego jeszcze brakowaÂło ciekawe jak siĂŞ to rozroÂśnie: ja + Manga, do tego Nico z ... :wink: kogo to on teraz obraca? za parĂŞ dni wyjdzie, Âże sami zboczeĂący a nie motocyklisci sÂą tu na forum i orgietki sobie urzÂądzajÂą jak dobrze, Âże nikt 'z zewnÂątrz' tego nie czyta, bo by w telewizji i brukowcach byÂły dziwne artykuÂły o Nas motocyklistach - "erotomani w kaskach" itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze powiesz z kim z forum siebie widzisz?
A jest taka jedna osĂłbka, ale nie powiem jaka tajemnica... pozatym nie zaglÂąda do tego tematu...
Maisha! to kiedy siĂŞ dowiemy ostateczych wynikĂłw Âłaczenia w pary
wyniki s¹ nabie¿¹co, kto œledzi temat ten wie... ja tylko kojarze, reszt¹ musicie siê zaj¹Ì sami, ale jeœli o Ciebie kudlaty chodzi to masz do wyboru=> Manga, Nico lub Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.