Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIURO MATRYMONIALNE


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To moze ja rĂłwniez zamieszcze i swoja ofertĂŞ  :D  Moze chociaz jedna osoba sie zgÂłosi  :wink:  A wiec:-jestem piĂŞkna  -mÂądra-inteligenta-ideaÂłem kobiecosci-miÂła-czuÂła-bystra-a przede wszystkim SKROMNAHehe i co tu wiecej pisac :wink: jak jest ktos zainteresowany mojÂą oferta to zapraszam   :serce:    :D
i Wierci piêtasku zapomni³¹œ dodaÌ,¿e niŸle œigasz samochodem,a jeszcze lepiej motocykliset i jesteœ dal nich bardzo ale to bardzo mi³a A ktoœ pewnie,ze jest :lol: ale oferty ze zdjeciem mia³ byÌ :wink: :mrgreen: he he czyli gdzie oferty przesy³aÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint czyzbys byÂł zainteresowany  :D  :D  :lol:
he he no wiesz rozpocze³¹s umnie nauke w "szko³e jednej ******" :mrgreen: Wiec kot tam to wie he he ale sam jestem Ciekaw co wchodzi w sk³ad tej ca³ej oferty, a i czy s¹ jakieœ inne opcje bo widze,ze "przyjacielska" ju¿ zajêta [ Dodano: 2005-06-08, 22:28 ]i jeszcze jedno mo¿na ze sob¹ ³¹czyc oferty i czy s¹ jakieœ promocje :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy zboki jedne  :wink:
My no co Ty dziÂłcha przecie my porzÂądni i niezboczni tak jak kaÂżdy na tym forum :mrgreen: Saint moze tak a jakÂą ofertÂą Ty bys byÂł najbardziej zainteresowany  :?:  :?:  :?: :mrgreen: No to jak tak to jestem zainteresowany ofertÂą "1549" , "4578", "115" oraz "666" i jeszcze kilka tylko nie pamiĂŞtam numerĂłw i nazw bo katalogu nie dostaÂłem,a moja pimieĂŚ jest dobra,ale krĂłtka. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiĂŞc mamy nastĂŞpnych ...:D:P=>yamaszka + szramerHm....Maisha,  rozwija Ci sie interes  :D  :lol:  :lol:
No rozwija sie Kud³aty i Manga, a jak Wam idzie randkowanie :?: A reszta te¿ coœ cicho Mia³o byÌ forumowe ma³¿eùstwo, a tu d.u.p.a :mrgreen: Maishko rozkrêÌ no lepiej ten interes bo pohula³bym na jakimœ weselichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.