Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oki Danielos, juz Cie dopisaÂłem Zaznaczam, Âże moÂżna wziaĂŚ ze sobÂą jednÂą osobe towarzyszÂącÂą Najlepiej kobiete, Âżeby byÂło jakies urozmaicenie na polu walki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zobacze moÂże siostrze zaproponuje, niech zobaczy jak siĂŞ motocykliÂści bawia. A poza tym nie wiem co jej na urodziny kupiĂŚ. Tylko chce tu zaznaczyĂŚ, Âże jak strzelaliÂśmy z wiatrĂłwki, to moja siostra pokonaÂła wszystkich, jak to zrobiÂła do dziÂś nie wiem, a byÂł miĂŞdzy nami goÂściu z wojska, ale wstydu mu narobiliÂśmy!! [ Dodano: 2005-06-09, 15:12 ]Aha dziewczyny to do was ... czy byÂły byÂście zadowolone z prezentu jakby was brat na paintball'a zabraÂł zamiast kupiÂł prezent???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi,  podoba mi sie ten twoj pomysÂł hihi... moge ejszcze boksowa ci grysc:)
grysc nie mozesz bo bedziesz w masce a na polu paintballowym sciÂąganie maski jest zabronione( Âłatwo oczy stracic)cmok:) [ Dodano: 2005-06-09, 16:08 ]mnie tez mozna dopisac ale tylko w celach marketingowych bo ja bede ze swojÂą giwerkÂą i amunicjÂą w ilosci "wystarczajÂącej" ps sÂą do sprzedania dwa TIPMANY po 300 zeta za marker plus maska (bez butli). markery w dobrym stanie. [ Dodano: 2005-06-09, 16:12 ]
Anushka ----> to moÂże warto troche kompa podrasowaĂŚ.Ostatecznie 1.6 jest lepszy niz stare dobre 1.5:P  Pchela-----> Americans Army owszem jest dosc realistyczne jednak nie dostarcza tyle adrenaliny co rasowa rozgrywka w CS'a w prawdziwym trybie TeamPlay:P
Hehe gdybym miala kase to jasne, ze podrasowaÂłabym, ale nie stac mnie. GraÂłam w dosyc dobrym klanie, bylismy w CB, ale ze wzgledu na komputer musialam zrezygnowac a ta sie pieknie gralo... aztec... militia... dusty oj ;( stare czasu az sie lezka w oku kreci....... Nawet bylam adminem na pewnym serwerze.... mamo fire in the hole!! !roger that !
a ja zazwyczaj w dupcie dostawa³em w cs. dopiero pod koniec epoki 1,5 zdarza³o mi sie powymiatac dryzyne przeciwna...teraz grywam w battlefielda 1942el alamain, market garden , berlin, stalingrad, americas army jest super ale nie umiem przejsc jednego treningu i sie zniechêci³em. [ Dodano: 2005-06-09, 16:17 ]Ale jesli mozna wzi¹œc sobie jedn¹ osobe towarzysz¹ca to moze wezme sobie do swojej druzyny kogos z ligi? mysle ze frontman druzyny DESPERADOZ bêdzie oki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iniemaboy, Tobie jako zawodowcowi bawiÂącemu siĂŞ w tÂą zabawe, zostanie komisyjnie ograniczona iloÂśc kulek :wink:  Maksymalnie dwie kulki na jednego osobnika :mrgreen:
chyba raczej jedna kulka na 2 osobnikĂłw P.S. Ja zabiore toporek Âłuk i strzaÂły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak wracajÂąc do pistoletĂłw, to rzeczywiÂście wiĂŞksza frajda by byÂły, gdyby byÂły jednostrzaÂłowe a nie automatyczne. Jeszcze dziewczyny na oÂślep bĂŞdÂą strzelaÂły i wygrajÂą. [ Dodano: 2005-06-09, 18:02 ]Tomek, a toporek to zostaw w domu, jeszcze siĂŞ ciupniesz. A we wakacje siĂŞ naciupiesz przy moim drzewie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak wracajÂąc do pistoletĂłw, to rzeczywiÂście wiĂŞksza frajda by byÂły, gdyby byÂły jednostrzaÂłowe a nie automatyczne. Jeszcze dziewczyny na oÂślep bĂŞdÂą strzelaÂły i wygrajÂą.  [ Dodano: 2005-06-09, 18:02 ]Tomek, a toporek to zostaw w domu, jeszcze siĂŞ ciupniesz. A we wakacje siĂŞ naciupiesz przy moim drzewie!!!!
W peÂłni popieram Jak gunik to tylko pompka 8) A toporki zostawiamy w domu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iniemaboy, Tobie jako zawodowcowi bawiÂącemu siĂŞ w tÂą zabawe, zostanie komisyjnie ograniczona iloÂśc kulek :wink:  Maksymalnie dwie kulki na jednego osobnika :mrgreen:
protestuje !!!jestem amatorem!!!nie umiem sie wogóle pos³ugiwaÌ t¹ broni¹!!! zreszt¹ Bronia to potwierdzi!!!pozatym jakbym dosta³ dwie kulki na osobnika (przy za³ó¿my 15 przeciwnikach to jest 30 kulek) to moja piranha to wystrzeli w nieca³e 3 sekundy!!! [ Dodano: 2005-06-10, 10:11 ]co do sposobu prowadzenia walki tez jestem za tym by jednak isc ogniem popjedynczym bo po pierwsze taniej to wychodzi, po drugie mniej siniaków, po trzecie d³uzej trwa zabawa, i frajda wieksza jak sie kogos zdejmie niz jak sie go wykosi d³uuuuug¹ seri¹ z krzaków i jak potem ten ktos ma kolkanascie siniaków. ktos sie pyta³ czy pod maske wchodz¹ okulary: wchodz¹ ale to zalezy od modelu maski. kumpel z druzyny DESPERADOZ (scis³¹ krajowa czo³ówka-³oj¹ dupska innym zagranicznym ekipom) tez gra w okularach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez proszĂŞ umieÂściĂŚ na liÂście. Zawsze marzyÂłam o takiej zabawie
Oki, zostaÂłaÂś wpisana na listĂŞ straceĂącĂłw
Wicher napisaÂł/a:Iniemaboy, Tobie jako zawodowcowi bawiÂącemu siĂŞ w tÂą zabawe, zostanie komisyjnie ograniczona iloÂśc kulek  Maksymalnie dwie kulki na jednego osobnika  protestuje !!!  jestem amatorem!!!  nie umiem sie wogĂłle posÂługiwaĂŚ tÂą broniÂą!!! zresztÂą Bronia to potwierdzi!!!
Musimy komisyjnie przedyskutowaĂŚ twĂłj udziaÂł :mrgreen: Co to bedzie za zabawa, jak zaraz na wstĂŞpie powystrzelasz nas wszystkich jak kaczki :mrgreen: Nie no oczywiÂście ÂżartujĂŞ, bĂŞdziesz mĂłgÂł nam ewentualnie poradziĂŚ co i jak i udzielic kilku wskazĂłwek
Wicherku!!! Ten Jacek z Bumeranga teÂż chce jechaĂŚ, dopisz go na liste!  Sam niestety nie moze napisac bo mu komp padÂł  
Dobrze, bĂŞdziecie jako para :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.