Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem, czy mocny wstrzÂąs mĂłzgu to nic powaÂżnego...
Sie tak nie denerwuj Maischa Przy tym scenariuszu to trzeba sie cieszyc, ze tylko tak sie to skonczylo. Nie umniejszajac oczywiscie Gabrysiowi w cierpieniach.Znajac Gabrysia to pewnie ubrany byl odpowiednio, co uchronilo go przed gorszymi obrazeniami.Niech to bedzie przestroga dla ludzi smigajacych w dzinsach i koszulkach.Sam na wlasnej skorze/miesie przekonalem sie co znaczy szlif w dzinsach.Na jednej nodze miejscowo widzialem swoja kosc. Cale szczescie, ze przynajmniej mialem odpowiednia kurtke, co uchronilo mnie przed zeszlifowaniem lopatki, polowy plecow i czesci biodra.Z Gabrysiem mysle wypije jakies piffko w Wapiennicy, tak wiec chlopie zdrowiej i szykuj forme.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś zawsze w kombiku jeÂździÂł ale pech chciaÂł Âże tym razem miaÂł dÂżinsy  przy ostatnim wypadku z Leo niestety teÂż - dÂżinsy ÂściÂągajÂą niebazpieczeĂąstwo wypadku
Dlatego ja zawsze, bez wzgledu na upal smigam w skorach, owszem zdarza mi sie czasem "do sklepu" wyskoczyc w dzinsach, ale wtedy jade powoli bo po prostu sie boje.Bol szybko sie zapomina ale zostaje pamiec nieprzyjemnego odczocia kiedy ma sie przeszlifowana wlasna skore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 napisaÂł/a:zdarza mi sie czasem "do sklepu" wyskoczyc w dzinsachGabryÂś teÂż jechaÂł tylko kawaÂłek - nie ma na to reguÂły
Zgadza sie, ale ten sklep do ktorego jezdze czasem jest jakies 500m od mojego domu Ale fakt faktem porzadny ubior to podstawa, niezaleznie czy jedziemy w trase czy tylko kawalek z punktu A do punktu B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy mocny wstrzÂąs mĂłzgu to nic powaÂżnego...
Sie tak nie denerwuj Maischa
Ja siĂŞ nie denewuje, tylko jak juÂż motocyklista Âżyje, to wszyscy pisza "dobrze, Âże nic powaÂżnego" a przeciez zÂłamania czy urazy gÂłowy sÂą bardzo powazne, bynajmniej tak mi sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka spoko oko , kaÂżdy siĂŞ martwi o Gabrysia przecieÂż widziaÂłaÂś tÂłumy w szpitalu :>:> masz racjĂŞ Âże nie jest super bo napewno boli Go wszystko jak cholera ale chÂłopcy poprostu siĂŞ cieszÂą Âże jest jak jest bo mogÂło byĂŚ gorzej, <ale na szczĂŞÂście nie jest> no i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze szykiego powrotu do zdrowai,To widze,ze nad nami faktycznie jakies fatum ciazy,Dobrze ,ze mi sie nic nie stalo w ten weekend.TYlko poparzenie nogi.Tak z dziebka przywarla do silnika.Jeszcze raz zycze szybkiego powrotu do zdrowai Gabrysiowi i oby juz nikomu sie nic nie stalo do konca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siĂŞ nie denewuje, tylko jak juÂż motocyklista Âżyje, to wszyscy pisza "dobrze, Âże nic powaÂżnego" a przeciez zÂłamania czy urazy gÂłowy sÂą bardzo powazne, bynajmniej tak mi sie wydaje
Rozumiem Twoje oburzenie i spoko masz do tego prawo.Owszem sa powazne, ale Zyje i to sie liczy.Na moto smigam odkad siegalem nogami do ziemi siedzac na komarku, bedzie tego 17lat. Mialem rozne grozne i mniej grozne zdarzenia, mialem tez nieprzyjemnosci uczestniczyc w pogrzebach kilku kumpli i kolezanek. Tak ze wierz mi piszac, ze skonczylo sie tak a nie inaczej wyrazam swoja radosc, ze Gabrys wyszedl z tego caly. Z reszta napisalem w tamtym poscie:"Nie umniejszajac oczywiscie Gabrysiowi w cierpieniach"A tak juz na marginesie.Juz 5 lat smigam z niezrosnieta koscia lokciowa, ot wynik mojego wypadku i fachowosci naszych lekarzy, kosc jest martwa i trzyma sie dzieki metalowej plytce i 6ciu wkretom.Czasem jak sobie ostrzej posmigam albo jade gdzies dalej bol jest nie do zniesienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak CB1 wypadkĂłw juz kilka miaÂłem, w rĂłznym stanie mnie Âściagali z drogi, wielu moich znajomych lÂądowaÂło w szpitalach z przerĂłznymi obraÂżeniami, nikomu nie ÂżyczĂŞ przeÂżyĂŚ zwiÂązanych z odprowadzamniem znajomych na cmentarzwiĂŞc Maisha wierz mi na sÂłowo, powinnaÂś siĂŞ cieszyĂŚ ze stanu Gabrysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.