Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Limitowana Yamaha R1 w 2006 roku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

JakÂą nazwĂŞ bĂŞdzie nosiÂła Yamaha R1 w limitowanej wersji a.d. 2006? Przewidywane przez prasĂŞ motocyklowÂą wersje to miĂŞdzy innymi: M1 S, R1 RR, R9 lub R1 SP.Wiadomo, Âże prawdopodobnie bĂŞdzie waÂżyĂŚ okoÂło 160-170 kg, ma mieĂŚ karbonowe owiewki, a silnik ma generowaĂŚ moc okoÂło 185-190 KM. Zawieszenie ma byĂŚ dokÂładnie to samo, co w M1 Rossiego. Wersja ta zostanie wyprodukowana w iloÂści tylko 50 egzemplarzy i ma kosztowaĂŚ 50-60.000 Euro.http://www.scigacz.pl/gallery/aktualnosci/r1mimed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo napisaÂł/a:wydaje mi siĂŞ Âże jeÂśliby nazywaÂł siĂŞ GSX-R to by Ci siĂŞ podobaÂł  Wcale nie,jak widze zolty motocykl to rzygac mi sie chce,na takiego zoltego K5 tez....
wiêc wystarczy³obvy ¿eby mia³ inny kolor i ju¿ by Ci siê podoba³????troszkê jak moja kobita :mrgreen: do zobaczenia jutroP.S. macie oponke do palenia jak¹œ 18 calow¹?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tyÂś eur to byÂła by przesada ale 50 tyÂś - 200 tys PLN!! boÂże o czym oni tam myslÂą? ze robiÂą drugie ferrari??? Leo jesli taka jest polityka yamahy to moze faktycznie ida w dobrym kierunku..a co ro samych R-ek to faktycznie Âładne sa zawsze chorowaÂłem na taka..ale na 2006 rok wymiata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tyÂś eur to byÂła by przesada ale 50 tyÂś - 200 tys PLN!!  boÂże o czym oni tam myslÂą? ze robiÂą drugie ferrari???
tak,wÂłaÂśnie o to chodzi,o prestiÂż marki,oni nie chcÂą mieĂŚ motocykli za gĂłra 60tyÂś zÂł,dlatego jest ich tak maÂło Âżeby ten motocykl staÂł siĂŞ pojazdem dla elity-znanych i bogatych a to jednoczeÂśnie jest ÂświetnÂą reklamÂą dla firmy.gdy reszta japoskich marek robi taĂąsze motocykle yamaha bĂŞdzie staÂła w garaÂżu np. Nicolasa Caga i podczas wizyty MTV w jego domu,bĂŞdzie siĂŞ niÂą chwaliÂł.a nawet dla zwykÂłego Âśmiertelnika wydaje siĂŞ byĂŚ lepsze jeÂśli posiada taniego mercedesa niÂż drogiego golfa,i tak ktoÂś majÂący R^ bĂŞdzie miaÂł psychiczny prestiÂż tego Âże jego marka wygrywa Moto GP i robi motocykle za 60 tyÂś euro.hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglĂŞd kwestia gustu, mi siĂŞ akurat nie podoba, moÂże dlatego, Âże ogĂłlnie nie podobajÂą mi siĂŞ lilipucie motocykle z ogromnÂą mocÂą, a tak na prawdĂŞ ten motocykl to juÂż jest sztuka, dla sztuki, przecieÂż wiĂŞkszoÂści (a w zasadzie kaÂżdego zwyklego motocyklistĂŞ, dodatkowo majÂącego umiejĂŞtnoÂści, aby na tym jeÂździĂŚ) nie bĂŞdzie staĂŚ na to aby go kupiĂŚ, to motocykl dla bogatych bufonĂłw, ktĂłrzy bĂŞdÂą siĂŞ tym chwaliĂŚ: patrzcie i podziwiajcie co ja mam a wy nie, zresztÂą to juÂż ktoÂś napisaÂł, ima racjĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na prawdĂŞ ten motocykl to juÂż jest sztuka, dla sztuki, przecieÂż wiĂŞkszoÂści (a w zasadzie kaÂżdego zwyklego motocyklistĂŞ, dodatkowo majÂącego umiejĂŞtnoÂści, aby na tym jeÂździĂŚ) nie bĂŞdzie staĂŚ na to aby go kupiĂŚ, to motocykl dla bogatych bufonĂłw, ktĂłrzy bĂŞdÂą siĂŞ tym chwaliĂŚ: patrzcie i podziwiajcie co ja mam a wy nie, zresztÂą to juÂż ktoÂś napisaÂł, ima racjĂŞ
Smutne, ale prawdziweA tak na marginesie szukam sponsora, Âżeby mi taki sprawiÂł, ktoÂś chĂŞtny?? =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna tylko dla bogatych snobĂłw, ktĂłrzy bĂŞdÂą tym jeÂździĂŚ w niedziele, by wszyscy widzieli jaki to bogaty jestem. Bo za takÂą kwotĂŞ nikt nie bĂŞdzie mocno eksploatowaÂł maszyny. Jesli ktos chce poszalec to sÂą inne taĂąsze K5, ZX10, zwykÂłe R1, a poza tym wyglÂąda jak ÂłysiejÂący goÂściu...a co do nowej R6 to mogli ten wydech zamontowaĂŚ pod silnikiem i tylko wypuÂściĂŚ lekko rure. Ten wyglÂąda jak z lat '80-'90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.